اسپری سریتاید درک ن

شاید عجیب به نظر بیاد اما من واقعا یکی از حرفه که توی دلم هست و خیلی دلم می خواهد هر جوری درباره اش حرف بزنم همین "شکر " هست دلم می خواهد درباره اش بسازم واقعا اگر مردم آزاری محسوب نمیشد رو دیوارها با اسپری می نوشتم خدا خیلی خوبه خیلی هنرمند بزرگیه 99 درصد تابلوهاش حتی دیده نشده عبور می کنند چون زنده و روان هستند مثل ابرها یا مثل برقی که توی آب افتاده تازه اوج هنرش درام نویسی هست درام مستند! چی میگن بهش؟ مستند موقعیت همون که ما کار می کردیم اون سا. را ار هایی برای افزایش و ماندگارتر بوی عطر و ادکلن در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان را ار های ماندگار بوی عطر و ادکلن را آماده کرده ایم.سلامت و زیبایی در سایت انسان شادماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطرماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر8 نکته موثر که اگر در موقع استفاده از عطر از آن ها استفاده کنید باعث دوام بوی عطر تان می شود::♥: 1 - اگر می خواهید بوی عطرتان ماندگارتر باشد نباید عطر هایتان را در جاهایی مانند و یا دیگر  جاهای مرطوب و گرم نگهداری کنید:♥::♥: 2 - به نقاط نبض دار خود وازلین بزنید و سپس عطر بزنید تا ماندگاری آن بیشتر شود.  روغن بوی عطر را بیشتر از اسپری روی پوست خشک نگاه می دارد:♥:وازلین مولکول های عطر را به دام می اندازد.کافی است یک لایه خیلی نازک از وازلین را روی نقاطی بمالید که می خواهید عطر بزنید یعنی روی نبض ها و بعد عطر بزنید.با این کار مولکول های عطر به جای اینکه جذب پوست شوند در میان لایه نازک وازلین گیر کرده و در نتیجه بوی بیشتری از خود متصاعد می کنند.:♥: 3 - یک لوسیون بی بو پیش از عطر زدن بزنید.
ترکیبات روغنی عطر را طولانی تر نگاه می دارد، اول مرطوب کننده بزنید تا عطر روی شما قفل شود!:♥::♥: 4 - اسپری را درست بعد از دوش و قبل از لباس پوشیدن بزنید. رطوبت روی بدن شما به حفظ بوی عطر کمک خواهد کرد. این کار همچنین از لک دار شدن لباس ها و جواهرات ظریف با عطر جلوگیری خواهد کرد:♥: رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: یدالله جهانبازی در دربی ۷۹ بیشتر کدخدا بود تا داور. سید رضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت یدالله جهانبازی در نیمه دوم دربی ۷۹ گفت: در دقیقه ۴۸ خطای برهانی روی بنگر را باید با کارت زرد جریمه می کرد که این کار را نکرد. آپلود ع
در دقیقه ۵۵ خطای بنگر روی برهانی هم کارت زرد داشت که این بار هم داور کارت زرد به م ع پرسپولیس نشان نداد به طوری که فردوسی پور به کنایه گفت اسپری داور اب شد و به او اسپری ندادند و حالا کارت هایش اب شده است.

وی ادامه داد: در دقیقه ۵۷ بنگر دوباره روی برهانی مرتکب خطا شد که این بار داور به درستی کارت زرد به م ع پرسپولیس داد و از کارت زردش رونمایی کرد. در دقیقه ۶۰ خطای نوری روی فروزان دروازه بان استقلال مستحق یک کارت زرد بود که داور این کار را نکرد.

رئیس اسبق کمیته داوران با اشاره به صحنه های دیگر دربی گفت: کارت زردی که دقیقه ۶۴ به تیموریان نشان داده شد درست بود اما در دقیقه ۷۸ درگیری عالیشاه و ف الدینی به گونه ای بود که داور باید هر دو بازیکن را از زمین ا اج می کرد که این بار هم داور به جای قضاوت کدخدا کرد و به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد در حالی که اگر عالیشاه ا اج می شد دیگر در زمین نبود که گل بزند. جهانبازی بیشتر در این مسابقه کدخدا بود تا داور.

غیاثی تصریح کرد: در دقیقه ۸۱ ف الدینی روی عالیشاه مرتکب خطا شد که بازیکن استقلال در این صحنه باید کارت زرد دوم را می گرفت و از زمین ا اج می شد. در دقیقه ۸۷ ابوالفضلی کمک داور مسابقه به درستی آفساید بازیکنان استقلال را اعلام کرد.

وی افزود: عمران زاده در دقایق تلف شده وسایل پزشک پرسپولیس را به بیرون پرت کرد که این حرکت مستحق کارت زرد بود اما داور باز هم این کار را نکرد. اخطاری که به نیلسون به خاطر اتلاف وقت نشان داد درست بود.

غیاثی با اشاره به صحنه مشکوک پن ی در محوطه جریمه استقلال گفت: در دقیقه ۵+۹۰ خطای م عان استقلال روی طارمی مشکوک به پن ی بود اما تلویزیون این صحنه را تکرار نکرد. پاکو رابان لیدی میلیون نه

«one million» یکی از محبوب ترین عطرها در سال های گذشته بوده است. این عطر با الهام از حس داشتن طلا و پول ساخته شده بود. پس از چند سال، نسخه ی جدید این عطر با نام «لیدی میلیون» (lady million) معرفی شد. «پاکو رابان» (paco rabanne) این عطر را در جولای سال 2010 به بازار معرفی کرد. بطری این عطر برع نسخه ی قبلی که مانند شمش طلا بود، شبیه یک الماس تراشیده شده است. اینجاست که متوجه این جمله می شویم که می گویند: «تنها الماس می تواند با طلا رقابت کند.» این عطر گلی و چوبی با بوی شیرین و گرمش برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می شود. طراحی و فرمولاسیون این عطر را چهار عطرساز مشهور و کاربلد با نام های «anne flipo»، «beatrice piquet»، «dominique ropion» و «bruno jovanovic» انجام داده اند. روی در بطری این عطر اغواگر، نام لیدی میلیون با خطی خوش حک شده و خودنمایی می کند. این شیشه به راحتی در دست جا شده و آماده ی اسپری می شود. مایع درون بطری به رنگ طلایی است. به محض اینکه لیدی میلیون را روی پوست و محل نبضتان اسپری کنید، متوجه بوی تمشک، لیمو و شکوفه ی پرتقال خواهید شد. این ترکیب شیرین، شادی و نشاط را در شما ایجاد می کند. پس از مدتی نت های میانی جای نت های آغازی را می گیرند. این نت ها از گل یاسمین، گاردنیا و شکوفه ی پرتقال تشکیل شده اند و طراوت و تازگی را به شما هدیه می کنند. در ادامه و پس از مدتی طولانی، نت های میانی جای خود را به نت های پایانی خواهند داد. این نت های پایانی از گیاه جادویی پاتچولی، عسل و عنبر تشکیل شده اند. این نت های گرم، شیرین و کمی تند، انرژی و هیجان خوبی را به شما منتقل خواهند کرد. جالب است بدانید که بطری این عطر جذاب و لو را طراح مشهور «noe duchafour-lawrance» طراحی کرده است. ید عطر پاکو رابان لیدی میلیون با توجه به بوی ماندگار، پخش بوی بالا، شیشه ی جذاب و محکم و برند ارزشمندش برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود.
پاکو رابان لیدی میلیون نه

پاکو رابان لیدی میلیون نهm
این داروها فقط توسط گروه پزشکی که مجاز به استفاده از آنها برای بیماران هستند استفاده می شود و جزء داروهای بدون نسخه نمی باشند.

این داروها شامل:
1ـ آدالات (نیفیدیپن)
2ـ اپی نفرین (آدرنالین)
3ـ نیتروگلیسیرین(t.n.g)
4ـ دوپامین
5ـ دیگو ین (نالو ان)
6ـ دیازپام (والیوم)
7ـ آمینوفیلین و اسپری سالبوتامول
8ـ هیدروکورتیزن
9ـ د تروز هیپرتونیک
10ـ آتروپین
11ـ پتاسیم کلراید (kcl)

آدالات (نیفیدیپن)

http://www.almrsal.com/wp-content/uploads/2014/08/adalat1.jpg

این کپسول به فرم زیرزبانی جهت کاهش فشار خون بالا و کاهش درد ناشی از اسپاسم (گرفتگی) عروق و با توصیه پزشک مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل که در فشار خون بالاتر از 120/200 م م ج، بیمار کاملاً دچار علائمی چون حملات سردرد شدید، تهوع، استفراغ شدید، تاری دید، وزوز گوش و برافروختگی صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد بدین ترتیب که یک کپسول آن را سوراخ نموده و سه قطره از محتوای آن را زیر زبان بیمار ریخته و پس از ده دقیقه فشار خون را کنترل نمائید.

اپی نفرین (آدرنالین)


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2c/epidaropak.jpg

این دارو محرک تنفسی و افزایش دهنده فشار خون می باشد. تزریق آن به صورت وریدی عضلانی و یا زیرجلدی مخلوط cc10 آب مقطر جهت رقیق شدن دارو استفاده می شود.

نیتروگلیسیرین(t.n.g)


این دارو به صورت حب (pearl) می باشد که در واقع درد شدید قفسه که مشکوک به حمله قلبی هستند بصورت زیرزبانی استفاده می شود. طرز مصرف این دارو بدین شکل است که هر 5 دقیقه یک حب زیرزبان گذاشته می شود، حداکثر تا 3 حب مورد استفاده قرار می گیرد در هر صورت بایستی بیمار را سریعاً با آمبولانس به مرکز درمانی مجهز منتقل کرد.

دوپامین


http://www.caspiantamin.com/sites/default/files/images/dopamine_s.jpg
دارویی است که برای تنگ کننده عروق و افزایش دهنده فشار خون و افزایش دهنده خون رسانی ارگانهای حیاتی به کار می رود و در درمان شوک ناشی از سکته قلبی استفاده می شود.

دیگو ین (نالو ان)


http://www.caspiantamin.com/sites/default/files/images/naloxone_s.jpg
دارویی است با خواص ضد آریتمی (نامنظم بودن ضربان قلب) و افزایش دهنده قدرت انقباض عضله قلب به کار می رود.

دیازپام (والیوم)

http://www.caspiantamin.com/sites/default/files/images/diazepam_s.jpg

این دارو خواب آور و آرام بخش است.

آمینوفیلیناین دارو به صورت تزریقی استفاده می شود و برای گشاد راههای هوای استفاده می شود. این دارو در حملات آسم و تنگی نفس استفاده می شود.

اسپری سالبوتامول


http://www.sprc.ir/wp-content/uploads/2014/02/ -4.jpg
این دارو به صورت شربت اسپری قرص می باشد.
نحوه استفاده از اسپری سالبوتامول بدین نحو است که افرادی که دچار تنگی نفس شدید ناشی از هاب حاد تنفسی شده اند پس از یکبار بازدم عمیق قوطی حاوی سالبوتامول در دهان گذاشته و در حالیکه اسپری را می افشانیم یک دم عمیق انجام داده و کمی نفس را حبس نگه می داریم. پس از 5 دقیقه یکبار دیگر پاشیدن اسپری سالبوتامول را اجرا کند، سپس بیمار را سریعاً به مرکز درمانی ارجاع دهید.

هیدروکورتیزون

http://www.iranhormone.ir/portals/0/productimages/58_0a700.jpg
این دارو ضد هاب می باشد و علائم حساسیت را می کاهد.

د تروز هیپرتونیک


http://www.pasteur-prc.ir/projects/69.jpg
برای افرادی که دچار شوک شده و ندانیم علت آن چیست بهتر است یک سرم د تروزهیپرتونیک برای فرد استفاده شود.

آتروپیندارویی ضد آریتمی (نامنظم بودن ضربان قلب) و افزایش دهنده تعداد ضربان قلب و موثر در درمان از بین رفتن ناگهانی نبض و همچنین در درمان مسمومیتهای تنفسی با گازهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

پتاسیم کلراید (kcl)

http://www.pasteur-prc.ir/projects/39.jpg
به منظورجبران کمبود حجم پتاسیم خون و همچنین افزایش نیروی انقباض قلب استفاده می شود و در برخی بیماریهای کلیوی (مثل نارسایی کلیوی) مصرف پتاسیم ممنوع است. معرفی دو ضدعفونی کننده جدید از شرکت مهرآوران: لازم است در هر دوره جوجه ریزی، برای غلبه بر مقاومت اجرام، ضدعفونی کننده های سالن عوض شوند. لذا توصیه می شود لیستی از ضدعفونی کننده های خوبِ موجود در بازار داشته باشید و آن ها را در مقاطع مشخص، جایگزین یکدیگر نمایید. ویرو یدِ ، ترکیبی بر پایه آب ا یژنه و مشابه ویرکن اس است. محصولی انگلیسی از شرکت کوات شِم انگلیس که در حضور پرنده در سالن- به منظور کاهش بارِ میکربی یا ویروسی در زمان بیماری گله- هم 1 به 4. تحلیف ترامپتحلیف ترامپ , در حاشیه برگزاری مراسم تحلیف دونالد ترامپ، گروهی از معترضان رییس جمهوری منتخب اقدام به برگزاری تظاهرات د.این تظاهرات به خشونت کشیده شد و ان امنیتی با گروهی از معترضان سیاهپوش درگیر شدند. گروهی از معترضان در مواردی شیشه های ساختمان ها را ش تند و سطل های زباله را از جا کندند. شرکت کنندگان در این تظاهرات همچنین در مواردی شعارهای رکیکی را علیه رییس جمهوری منتخب سردادند. پلیس از باتوم و اسپری برای پراکنده تظاهرکنندگان ا.
زمان مسافرت جعبه کمک های ابت همراه داشته باشید تفاوتی نمی کند قصد مسافرت به منطقه ی دوری مثل جزایر کارائیب را درذهندارید یا قصد سفر درون شهری برای آ هفته درذهن دارید. کیف شما بدون جعبه کمک های اولیه پیشنهادی ما تکمیل نیست. از آنجا که حادثه مرتبط با مسافت سفر ندارد م م است این با را حتی برای مسافرت های یک الی دو روزه نیز با خود همراه داشته باشید.
ناخن گیر
بلندی ناخن باعث زیادشدن تکثیر باکتری ها شده و همچنین ریسک گسترش آن ها را در غذا و یا . مکان : مترو خط تجریش زمان : عصر چند روز قبل جمعیت به شکل عجیبی زیاده ! به یکی از ایستگاه های چند مسیره میرسیم که ازدحام به شکل وحشتناکی به داخل هجوم میارن . من دقیقا جفت در رو به رویی گیر افتادم . در حالیکه کیفم رو بین دو تا پاهام نگه داشتم تمام تلاشم رو میکنم که دستم رو به چیزی گیر بدم تا تعادلم رو حفظ کنم . ایستگاه بعد سه چهار نفری پیاده میشن و باز افراد بیشتری داخل میشن . کمی خودم رو به کنار میکشم و به شیشه ی جانبی تکیه میدم . شش خانوم جلوی من ایست. کمیته و دپارتمان داوری برای ید تجهیزات روز دنیای داوری اقدام کرده اند و قرار است از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال داوران مجهز به اسپری مخصوص برای تعیین محل استقرار خط دفاعی شوند.سیستم های رادیویی داوران هم شاید قبل از نیم فصل اول به دست داوران برسد. حسین عسگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد قضاوت های هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: دو سه روز در تبریز و در کلاس توجیهی داوران لیگ دسته اول آزادگان هستیم، به همین دلیل نتوانستیم مسا. انواع اشکال دارویی به شکل زیر می باشد : 1 – قرص (tablet ) 2 – کپسول (capsule ) 3 – شربت (syrup ) 4 – آمپول (ampoule) 5 – ویال (vial ) 6 – پماد (ointment) 7 – کرم (cream) 8 – لوسیون (lotion) 9 – ژل (gel) 10 – شیاف (suppository) 11 – قطره (drop) 12 – پودر یا ساشه (powder & sachet) 13 – اسپری (spray) 14 – سرم (serum) ................................................................................................. tamper detection به معنی قابلیت تشخیص دستکاری یکی از قابلیت های مهم دوربین مداربسته ip می باشد که پس از فعال سازی این قابلیت در تنظیمات ، هنگامی که فردی قصد دستکاری دوربین را داشته باشد به شما هشدار می دهد.
هنگامی که دستکاری تشخیص داده شود ، مانند وقتی که ی سعی در دست زدن به دوربین مدار بسته دارد یا می خواهد دید آن را کور نماید ، هشداری برای شما ارسال می شود و شما می توانید با ورود به سیستم مدیریت دوربین خود رویداد مورد نظر را بررسی نمایید.
قابلیت.

سرویس کولر گازی اجنرال،نصب کولر گازی اجنرال،تعمیر کولر گازی اجنرال،جابجایی کولر گازی


sky cooler


09128585478


09194040825


09371557987


021-33459831

sky tahvieh

cooler gazi


service cooler gazi


repair cooler gazi


install cooler gazi
در برخی موارد باد کولر گازی اجنرال فقط در فاصله 1 متری احساس می شود و در اطراف محیط باد کولر گازی اجنرال احساس نمی شود این نکته بسیار مهم می باشد به دلیل که علت های متعددی دارد که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم.1:کیپی لوله مویی کولر گازی اجنرال:در برخی موارد کیپی لوله مویی کولر گازی اجنرال باعث اورلود مکرر کولر گازی اجنرال می شود به این صورت که کمپرسور کولر گازی اجنرال مکش و دهش می کند ولی گاز اسپری نمی شود و دلیل اسپری نشدن گاز کولر گازی اجنرال کیپی لوله مویی می باشد.
2:کیپی بلوور کولر گازی اجنرال:در برخی از موارد کثیفی بلوور کولر گازی اجنرال عامل خفگی پنل کولر گازی اجنرال می باشد و بلوور به دلیل کثیفی نمی تواند باد را به خوبی به محیط پرتاب نماید و باید پنل کولر گازی اجنرال به کل باز شود و سرویس شود و توسط آب شستشو و با واتر جت یا کارواش سرویس شود و باید توجه داشت که آب به قسمت الکترونیکی پنل کولر گازی اجنرال وارد نشود و اگر هم وارد شد آن را خشک نماییم.3:از مکش افتادن کمپرسور کولر گازی اجنرال:در برخی موارد کمپرسور کولر گازی اجنرال روشن می شود ولی از مکش افتاده است که برای تست کمپرسور کولر گازی اجنرال نیاز مند تجربه و ی ری وسایل می باشید. اجزاء اصلی یک برج خنک کن عبارتند از: بدنه و پوسته(frame&casing): اغلب برج ها در ساختار خود بدنه ای دارند که آنها را محافظت می کند و موتورها، فن ها و دیگر اجزاء را پوشش می دهد. در طرح های کوچک تر مانند بعضی واحدهای فایبرگلاس پوسته و بدنه یکی هستند. پخش کننده(fill): بیشتر برج ها سینی هایی دارند(از چوب یا پلاستیک ساخته شده) تا از طریق افزایش سطح تماس بین آب و هوا انتقال حرارت را تسهیل کند. حوضچه آب خنک(cold water basin): حوضچه آب خنک در پایین برج قرار دارد آب خنکی که از پخش کننده ها فرود می آید را جمع آوری می کند. حوضچه اغلب یک چا برای تخلیه آب خنک دارد. در بیشتر برج ها حوضچه آب خنک در زیر تمام سینی ها قرار دارد. قطره برگردانها(drift eliminator): آنها قطرات آب موجود در بخار را به تله می اندازند تا وارد اتمسفر نشوند. ورودی هوا(air inlet): دریچه ای برای ورود هوا به برج وجود دارد. ورودی هوا ممکن است در طرح های متقاطع در اطراف بالا قرار داشته باشد یا مثل طرح های متقابل در کف یا قسمت پایین برج قرار گیرد. کرکره ها(louvers): معمولا برج های با جریان متقاطع دارای کرکره های ورودی هستند که وظیفه آنهاست که جریان هوا را به طوریکنواخت روی سینی ها پخش کند و آب را نگه دارند. بعضی طرح های با جریان متقابل کرکره لازم ندارند. نازل ها(nozzles): اینها آب را به صورت اسپری روی سینی ها می پاشند. توزیع یکنواخت آب روی سینی ها باعث می شود سطوح سینی ها به خوبی خیس شوند. نازل ها می توانند ثابت باشند و طرح های اسپری مربعی یا گرد داشته باشند یا قسمتی از یک جزء دوار باشند که در برج های با مقطع متقاطع دیده می شود. فن ها(fans): هم فن های جریان محوری و هم فن های سانتریفیوژ در برج های خنک کن استفاده می شوند. معمولا در برج های با جریان هوای دمیده شده از فن های محوری و در برج های با جریان هوای مکیده شده از هردو نوع فن های محوری و شعاعی استفاده می شود. سایر مطالب : بررسی قانون بقای جرم و انرژی در برج خنک کن تئوری برج خنک کن پارامترهای مهم برای تعیین عملکرد یک برج خنک کن اجزاء برج خنک کن فاکتورهای موثر بر عملکرد برج بار گرمایی اپروچ و فلو پخش کننده قطره ای(splash) و لایه ای(film) انجام عملیات شیمیایی برروی آ ب سردکننده تزریق کلرین عملکرد برج خنک کن تلفات drift در برج خنک کن فن های برج خنک کن ارزی عملکرد برج خنک کن استراتژی کنترل فلو شیوه های صرفه جویی انرژی در برج خنک کن آشنایی با سیستم های خنک کننده انواع کندانسور کندانسور آبی کندانسور هوایی کندانسور تبخیری وم خنک آب کندانسور سیستم های خنک کننده آب کندانسور روش اسپری spray pond انواع طبقه بندی برج خنک کن برج خنک کن با جریان هوای طبیعی برج اتمسفری نوع دوم pocket type برج اتمسفری نوع سوم hyperbolic برج خنک کن با جریان هوای اجباری برج های خنک کن با جریان هوای مکیده شده طرح های جدید برای برج های خنک کن برج های خنک کن خشک(غیرتبخیری یا هوایی) اصول کارکرد برج های خنک کن بدون فن برج های فایبرگلاس، گالوانیزه مواد تقویت کننده فایبرگلاس پوششهای گالوانیزه مزایای برج های خنک کننده فایبرگلاس اجزاء تشکیل دهنده برج های خنک کننده مزایای استفاده از پکینگ طراحی حرارتی برج های خنک کن محاسبات بار حرارتی و جرمی برج خنک کن بالانس انرژی در کل برج بالانس انرژی و جرم در درون برج بدست آوردن معادله مرکل عدد لویس(lewis number) آزمون برج ارزی حرارتی ملاحظات طراحی راه اندازی در هوای سرد انتخاب برج خنک کن از روی کاتالوگ جهت دریافت مطالب کامل با ایمیل زیر مکاتبه نمایید: [email protected] قیچی پیتاژبا جنس استیل و برند جگوار 3 - copy.jpg بسیار سبک و زیبا با جنس آلیاژ استیل وبا قابلیت خود تیز کن با قیمتی بسیار مناسب زیبا و سبک سبک و تیز با یحجم گیری 40% مناسب برای آرایشگران حرفه ای و کلیه سالن های آرایش جهت ید عمده محصولات تماس بگیرید پخش کلیه لوازم آرایشی و آرایشگاهی پخش انواع اتو مو، سشوار و ح دهنده پخش انواع ادکلن و اسپری اصل و درجه یک پخش انواع رنگ مو پخش انواع ماشین اصلاح پخش لوازم آرایشی ------------------------------ شماره همراه : 09104448657 شماره تماس: 02177948356 هم اکنون با ما گزیده خبرهای امروز «تابناک با تو» را با کلیک بر تیتر خبر، بیشتر بخوانید.

حرم رضا (ع) در قدیم + عناشناخته های سرزمین تو: روستای دوانروستای دوان واقع در استان فارس در 12 کیلومتری شمال شرقی کازرون قرار دارد و جزو شهرستان کازرون است. از لحاظ تقسیمات کشوری در بخش «مرکزی» قرار گرفته و جز دهستان «حومه» است. ...

چنانچه شما بینندگان گرامی نیز پیرامون شهر خود روستای ناشناخته یا دورافتاده ای می شناسید، ع های آن را ب. اگر بیش از پانزده ثانیه به چشمان یک نیروی انتظامی
خیره زل زدید و بازداشت نشدید
آن قطعا ن نا بوده روزگاری مردی سامورایی می زیست که می توانست به تنهایی 12 مرد جنگجو را ش ت دهد.
روزی 13 مرد جنگجو به او حمله د و او له شد. فواید جورابهای نه و مردانه !!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نه :
صافی آبلیمو
صافی آب غوره
دوش
کش مو
جابجایی پول و اشیا
کمربند شلوار !!!
.
.
.
مردانه :
کشتن انواع ات مزاحم
ج. تیمی از دانشمندان با همکاری محققانی از ییل امیدوارند در آینده نوعی قرص ساده یا اسپری بینی حاوی ماده شیمیایی طبیعی و تسکین دهنده استرس به نام «نوروپپتید y» به قربانیان اضطراب کمک کند. تصور می شود یک سوم افرادی که از تجربه ای وحشتناک جان سالم به در می برند، به اختلال استرس پس از سانحه دچار می شوند.
دانشمندان ییل در «نیو هیون» کانکتیکات و «دانشکده پزشکی ماونت سینای» نیویورک سیتی در حال مطالعه اثرات استرس بر بدن انسان هستند. آن ها تحقیقات خود را در «کمپ ماکال» در کارولینای شمالی انجام می دهند که متعلق به امریکاست. در آنجا محققان به دنبال نسخه برداری از بازجویی ها و دیگر موقعیت های ترسناک هستند. پروفسور «دنیس چارنی» و «استیون ساوث ویک» سربازان را قبل و پس از تقلید از شرایط بازجویی ها آزمودند و دریافتند نوعی ماده شیمیایی موسوم به «نوروپپتید y» یا npy هنگامی که آن ها با استرس بی نهایت شدید کنار می آیند، در مغز تولید می شود.
سربازان دارای سطوح بالاتر npy تحت شرایط فشار، بهتر با موقعیت کنار آمدند و در مجموع، تمامی نیروهای یگان های ویژه که در شرایط استرس زا کار می کنند، نسبت به سربازان معمولی دارای ماده شیمیایی npy بیشتری در مغرشان هستند. این ماده توسط استرس تولید می شود و به سرکوب ترشح ماده نورآدرنالین کمک می کند. نورآدرنالین، هورمون استرس است و باعث افزایش تپش قلب، انقباض رگ ها، انبساط راه های هوایی، افزایش قند خون و افزایش جریان خون عضلات و مغز می شود و در واکنش جنگ یا گریز دخیل است.
دانشمندان بر این باورند سطوح بالاتر npy اشخاص را قادر می کند سریع تر از استرس رها شوند و این که تحت فشار انعطاف پذیرتر باشند. آزمایش های حیوانی هم نشان داده اند مقادیر این ماده شیمیایی می تواند ترس و اضطراب را کاهش دهد، در حالی که نتایج تحقیقات ژنتیکی حاکی از آن است افراد دارای شکلی از ژن npy کمتر تمایل دارند نگران شوند. پروفسور چارنی معتقد است با درک بهتر نقش این ماده کارشناسان می توانند راز انعطاف پذیری را کشف کنند. تیم علمی حاضر در این مطالعه نوعی افشانه بینی npy را برای کمک به بیمارانی ارائه داده که از استرس پس از سانحه رنج می برند. این دارو توسط سازمان غذا و داروی امریکا تایید شده است. حوالی ظهر روز شنبه گشت ارشاد با ورود به محوطه دانشکده هنرهای کاربردی هنر تهران مبادرت به دستگیری یکی از دانشجویان دختر رشته طراحی این می کند. به گزارش روزنو،با پیگیری دانشجویان از رییس حراست قول رسیدگی داده می شود ولی حوالی ظهر گشت ارشاد دوباره بر می گردد و حراست مانع ورود آنها می شود که در پی این برخورد ان از اسپری گاز فلفل استفاده می کند و با حراست درگیری پیدا می کنند. در پی وقوع این حادثه دانشجویان از طریق انجمن صنفی خود قصد جمع آوری امضا .  ید پستیقیمت این محصول: 32,000 تومان  شیشه شوی حرفه ای سه کاره اسپری، شستشو و پاک به صورت همزمان و سریع طراحی شیک و کاربردی دارای پارچه قابل شستشوی میکروفایبر تیغه لاستیکی برای آبگیری و خشک کامل قابل استفاده در منزل، محل کار، خودرو و ... قیمت : 32000 تومان شیشه شوی حرفه ای سه کاره تمام کارهای پاک یک شیشه را به راحتی و در کوتاه ترین زمان انجام می دهد، این شیشه شوی دارای آب پاش قوی بوده و در بالای آن دو ابزار بسیار کاربردی یعنی تیغه لاستیکی جهت آبگیری و خشک کامل و در طرف دیگر پارچه قابل شستشوی میکروفایبر قرار دارد. این محصول بسیار کاربردی بوده و در منزل، محل کار، خودرو و ... قابل استفاده می باشد. قیمت : 32000 تومان ویژگی های شیشه شوی حرفه ای سه کاره: - کیفیت مناسب بالا - طراحی شیک و کاربردی - ساخته شده از مواد pvc - دارای مخزن آب 200 cc - مناسب برای نظافت شیشه ها و سطوح مختلف - اسپری، شستشو و پاک به صورت همزمان - دارای پارچه شستشوی میکروفایبر - تیغه لاستیکی برای آبگیری و خشک کامل - قابل استفاده در منزل، محل کار، خودرو و... روش ید: برای ید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید. قیمت : 32000 تومان    ید پستی


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
به ازای ید 2عدد سرم مو ...یک سرم مو هدیه بگیرید
این محصول با بهره گیری از فرمولاسیون منحصر به فرد و دارا بودن براقیت طلا بر روی گیسوان می باشد.این اسپری گیسوان شما را به مرواریدی با درخشش و جلوه طلا بدل می سازد .از مواد حیات بخشی که در این محصول برای تقویت و ترمیم گیسوان استفاده شده می توان به سه روغن ذیل اشاره نمود1-argan oil این روغن سرشار از ویتامین e و امگا 6 می باشد2-cyprus oil این روغن حاصل فشرده سازی گیاهان باستانی از مصر میباشد3-linseed oil روغن بذر کتان ,که مهمترین عناصر حاوی امگا 3 و امگا 6 میباشد و همچنین با دارا بودن ویتامین های a-e-d-k کاملا کورت مو را تغذیه ,و از ت یب سلولی در مقابل عوامل مضر محیطی , هاب پوستی,موخوره,پوسیدگی ریشه و ساقه مو جلوگیری نموده و به استحکام و قدرت ریشه تارهای مو کمک می نماید حسین عسگری با اشاره به استفاده داوران از گوشی های بی سیمی اظهار داشت: با حمایت از یک شرکت در چند دیدار هفته جاری به صورت آزمایشی داوران مجهز به هدست های بی سیم خواهند شد تا در ادامه لیگ این امر را نهادینه کنیم. وی در مورد استفاده داوران از اسپری خاطرنشان کرد: این مرحله را در ادامه لیگ آغاز خواهیم کرد و داوران ما هم به این موضوع مجهز می شوند. آپلود ع سلام گل پسرم الان که دارم برات مینویسم تو تقریبا 18 ماهه هستی چند روز دیگه باید بریم وا ن 18 ماهگیتو بزنیم. الان روی پاهام خوایدی و شیر میخوری.8 تا دندون داری 4 تا بالا 4 تا هم پایین.راحت راه میری.همه غذاها رو میخوری اما پوره سیب زمینی با کره و دمپخت گوجه رو یشتر دوست داری.داخل کالسکه و با آهنگ یا هم با شیر خوردن خواب میری.بیرون رفتن رو دوست داری و وقتی چند روز نبرمت میری پای کمد لباست وای میستی و میگی ددر.تاب بازی رو خیلی دوست داری اما چون داخل خونه .
برای تمیز گاز به جای مواد شیمیایی، جوش شیرین مصرف کنید. مخلوط جوش شیرین و آب را داخل اسپری بریزید و آن را روی گاز بپاشید، بعد از ۲۴ ساعت حتی سخت ترین جرم ها هم با کشیدن اسفنج مرطوب به راحتی کنده شده و با یک پارچه تمیز نم دار هرگونه ماده باقی مانده برداشته می شود. از جوش شیرین در پاک روزانه ماشین ظرف شویی و ماشین لباس شویی نیز استفاده میشود. کپک را با جوش شیرین از ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود دور کنید. در فاصله بین چند بار استفاده از این دستگاه.
برای تمیز گاز به جای مواد شیمیایی، جوش شیرین مصرف کنید.مخلوط جوش شیرین و آب را داخل اسپری بریزید و آن را روی گاز بپاشید، بعد از ۲۴ ساعت حتی سخت ترین جرم ها هم با کشیدن اسفنج مرطوب به راحتی کنده شده و با یک پارچه تمیز نم دار هرگونه ماده باقی مانده برداشته می شود.از جوش شیرین در پاک روزانه ماشین ظرف شویی و ماشین لباس شویی نیز استفاده میشود. کپک را با جوش شیرین از ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود دور کنید. در فاصله بین چند بار استفاده از ای. را ار هایی برای افزایش و ماندگارتر بوی عطر و ادکلن در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان را ار های ماندگار بوی عطر و ادکلن را آماده کرده ایم. سلامت و زیبایی در سایت انسان شاد ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر 8 نکته موثر که اگر در موقع استفاده از عطر از آن ها استفاده کنید باعث دوام بوی عطر تان می شود: :♥: 1 - اگر می خواهید بوی عطرتان ماندگارتر باشد نباید عطر هایتان را در جاهایی مانند و یا دیگر  جاهای مرطوب و گرم نگهداری کنید:♥: :♥: 2 - به نقاط نبض دار خود وازلین بزنید و سپس عطر بزنید تا ماندگاری آن بیشتر شود.   روغن بوی عطر را بیشتر از اسپری روی پوست خشک نگاه می دارد:♥: وازلین مولکول‌های عطر را به دام می‌اندازد. کافی است یک لایه خیلی نازک از وازلین را روی نقاطی بمالید که می‌خواهید عطر بزنید یعنی روی نبض‌ها و بعد عطر بزنید. با این کار مولکول‌های عطر به جای اینکه جذب پوست شوند در میان لایه نازک وازلین گیر کرده و در نتیجه بوی بیشتری از خود متصاعد می‌کنند. :♥: 3 - یک لوسیون بی بو پیش از عطر زدن بزنید.
ترکیبات روغنی عطر را طولانی تر نگاه می دارد، اول مرطوب کننده بزنید تا عطر روی شما قفل شود!:♥: :♥: 4 - اسپری را درست بعد از دوش و قبل از لباس پوشیدن بزنید.  رطوبت روی بدن شما به حفظ بوی عطر کمک خواهد کرد. این کار همچنین از لک دار شدن لباس ها و جواهرات ظریف با عطر جلوگیری خواهد کرد:♥: هنگامی که عطر را مستقیما روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که روی لباس خود بزنید خواهد داشت چون بیشتر عطرها برای به‌ کار بردن روی پوست طراحی شده‌اند و نکته مهم این است که نوع پوست روی رایحه منع شده از عطر تاثیر دارد. به عبارت دیگر برای هر پوستی باید عطر مناسب خودش را انتخاب کرد. تفاوت پوست‌های مختلف عمدتا در میزان چربی، رنگ پوست و اسیدیته آنهاست. مثلا پوست را بر اساس میزان چربی به چهار نوع چرب، خشک، نرمال و ترکیبی تقسیم‌بندی می‌کنند پوست‌های چرب عطر را بهتر و مدت زمان زیادتری در خود نگه می‌دارند. همچنین افرادی که پوست روشن و دارند بهتر است از رایحه گل استفاده کنند و پوست‌گندمی‌ها از رایحه‌های مشرق‌ زمینی. :♥: 5 - بعد از اسپری عطر روی مچ دست آن را به هم نمالید. اگر مچ دست های خود را به هم بمالید، نقطه قوی عطر را زودتر از بین می برید در نتیجه ماندگاری آن کمتر می شود:♥: :♥: 6 - نقاط نبض دار و محل های گرم روی بدن را برای عطر زدن نشانه بگیرید. برای ماندگاری بیشتر عطر باید چند نقطه را نشانه بگیرید(نه همه آنها را در یک مرتبه). نقاط گرم نیز باعث پخش عطر به نقاط دیگر بدن خواهد شد و اسپری آنها به قوزک و ساق پا، عطر را در سراسر روز حفظ می کند:♥: نقاط مناسب عطر زدن: 1: مچ دست ها 2: داخل بازوها  3: بین زیر و بالای ناف 4: پشت زانوها 5: روی ساق پا و قوزک پا زدن عطر بر روی محل نبض‌ها (مانند: مچ‌دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن) باعث متصاعد شدن رایحه عطر شده و کلا خوشایند است اما پزشکان توصیه می‌کنند به گردنتان عطر نزنید چرا که این کار، احتمال بیماری‌های پوستی را در این ناحیه افزایش می‌دهد. :♥: 7 - برای داشتن رایحه ملایم عطر، آن را روی هوا اسپری کنید و به آرامی از آن فضا عبور کنید. اسپری به طور مساوی در کل بدن پخش می شود و تنها یک رایحه ملایم از عطر روی شما باقی خواهد ماند، این روش برای وقت هایی که نمی خواهید بوی عطر قوی باشد مناسب است:♥: :♥: 8 - اسپری عطر به طور مستقیم روی موها ممکن است باعث خشکی آنها شود، در عوض عطر را روی برس بزنید و سپس با آن روی موها بکشید.   با این روش موها رایحه ملایم عطر گرفته بدون آنکه آسیب ببیند:♥: ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر دانستنی هایی در مورد عطر: :♥:در جمع های دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید:♥: عطر سرد به عطری می‌گویند که حس خنکی و تازگی را القا ‌کند. استشمام این عطرها معمولا باعث می‌شود که طعم میوه‌هایی مانند خیار و هندوانه را به خاطر بیاوریم. عطر ترش به عطری می‌گویند که طعم مرکبات را به خاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکننده حس طراوت و شادمانی‌اند. عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می‌شوند. :♥:در مکان‌های رسمی از رایحه‌های تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده کنید:♥: عطرهای شیرین و گرم هم عطرهایی هستند که از بو و طعم شکلات و میوه‌های تابستانی برخوردارند. :♥:در فصل بهار از عطرهای ملایم استفاده کنید:♥: عطرهای ملایم و بهاری را معمولا از گل‌های بنفشه، تمشک و مگنولیا می گیرند. :♥: در فصل گرم، استفاده از رایحه‌های خنک و ترش، تلخ و ‌‌‌سرد، جنگلی و‌ وحشی بسیار خوشایند است:♥: استفاده از رایحه های خنک و ترش در فصل تابستان، سرمای خوشایندی را به شما و اطرافیانتان منتقل می‌کند و در نتیجه از حس گرمای محیط می‌کاهد تا به یک حس تعادل دمایی برسید. :♥:ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است:♥: یعنی در پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا، الکل موجود در عطر دیرتر تبخیر می‌شود. :♥:در فصل‌های سرد سال، بهتر است از رایحه‌های سنگین مانند عطرهای شیرین، تند و تلخ استفاده کنید:♥: :♥: اگر پوست‌تان چرب است، خوشحال باشید چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست‌های چرب و تیره بیشتر است:♥: :♥:عطر برای پوست‌های روشن و خشک، در حکم یک مرطوب‌کننده است و دوام زیادی روی این پوست‌ها ندارد:♥: :♥: اگر پوست‌تان روشن و خشک است و می خواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود، بهتر است پیش از استفاده از عطر، از لوسیون‌های مرطوب کننده بدون بو استفاده کنید:♥: ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر ماندگار بوی عطر و ادکلن ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر را ار هایی برای افزایش و ماندگارتر بوی عطر و ادکلن کار مشترک من با حافظ و سعدی البته با سانسور چند بیت! "اگر آن ترک به دست آرد دل ما را"
یقینا داشته در گوشی اش ایرانسل ما را! همان یاری که چشمانش ندارد قدرت دیدن
به چشمش اسپری د یاران فلفل ما را همان یاری که دارد گنجه ای لبریز سوغاتی درون چای خود هر روز می ریزد هل ما را همان یاری که وقت غصه سر بر دوش او دارم ش ته روی حجم شانه های خود تل ما را همان یار پر از اندوه من آن امپراتوری که سوز گریه هایش کرده شاعر فاضل ما را همان یاری که از بس می فرستد ع پش. به زغم اهتمام افراد به رعایت بهداشت شخصی و استفاده روزانه از بهترین انواع ضدعرق ها، اما هنوز افراد بسیاری هستند که از این مشکل رنج می برند. اخیرا گروهی از دانشمندان به راه حل عجیبی برای رفع این مشکل دست پیدا کرده اند.
بسیاری از افراد برای از بین بردن بوی بد عرق زیربغل هزینه زیادی را صرف ید بهترین انواع ضدعرق ها (اسپری یا لوسیون ها) می کنند. در حالی که راهحل برای این مشکل "استفاده ازعرق فرد دیگری" است. اخیرا نتیجه یک مطالعه در کالیفرنیا در شهر سانتیاگو در ایالات متحده نشان می دهد، که با استفاده از ...

شرح مطلب
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880146
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880147
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880167
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880168
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880169
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880170
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880190
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880191
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880192
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880195
http://www.tebyan.net/weblog/telegramchannel/post.aspx?postid=880196عصر پنجشنبه که رفتم به سمت خونه همه جا جشن و شادی بودبا یک لبخند گنده رسیدم خونهپام را از در گذاشتم داخل که دندون عقلم یه تییییییییییییییییر کشید که تا مغزم برقش را حس چشمتون روز بد نبینه در عرض چند دقیقه داشتم زمین و زمون را گاز میزدم از دردخدا برای دشمنتون هم نخوادشب عید... همه جا تعطیلبه چند تا زنگ زدیم که هیچکدوم جواب ن سکن و آب نمک و اسپری بی حسی هم جوابگو نبوددیگه فقط اشک بود و دردسه ساع. یه بیماری هست اسم نداره اما نتیجه ش نگهداشتن شیشه عطرها و اسپری های تموم شده س ! ....................... غیر از کودک درون

و درون

و کرم درون

یه عدد سگ درون هم داریم !

که بعضی اوقات به دنبال پاچه می گرده ! بدن نیس لا مصب باغ وحشه ........................... شیخ ﺭﺍ ﭘﺮسیدﻧﺪ ﺗﺮﺩﻣﯿﻞ ﭼﯿﺴﺖ؟
.
.
.
.
.
ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ: ﻧﻤﻮﻧﻪ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﺪﻩ ﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺳﺖ...
ﮐﻪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺳﮓ ﺩﻭ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯽ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﻰ... *در دوران دانشجویی اولی، گاهی پیش میومد که مثلا می‌گفت گلدون‌هاتون رو بذارید توی گلخونه. خودتون هم بهش سر بزنید و آبیاری کنید و اینها. من که شکر خدا همه چیز یادم می‌رفت. یک دوست فداکار داشتم که خوابگاهش به گلخونه نزدیک بود تقریبا. لطف می‌کرد وقتی می‌رفت گلدون‌های خودش رو آبیاری کنه، گلدون‌های من رو هم آب می‌داد. هیچی هم نمی‌گفت. دو هفته بعد که یهو یاد گلدونا میفتادم، با لبخند می‌گفت آب داده‌م. البته من دانشجوی ساعی و کوشایی بودم کلا و شناختن انواع بذر و جوانه و ساقه و برگ و میوه‌ی گیاهان مختلف - میوه نه که هندونه و آلبالو نیشخند - انقد برام سخت بود که حق داشته باشم آبیاری گلدونا رو یادم بره. منطق‌ش هم به خودم مربوط‌ه. لطفا سوال نفرمایید. برای جبران الطاف دوست‌م هم مثلا آ اسفندماه بهش اطمینان می‌دادم که تمام کلاسا رو میرم جزوه بنویسم که اون بتونه زودتر برگرده شهرشون. چه روزای خوبی بود. یادش بخیر... خلاصه این عادت گلدون آب ندادن روی من موند تاااااااااا امسال که برای اولین بار در عمر م تصمیم گرفتم سبزه‌ی نوروز سبز کنم. در راستای اینکه برای هر کاری اول بسم الله تشریف می‌برم گوگل، صد بار رفتم انواع سبزه‌ها رو تماشا . دویست بار هم از دوستم پرسیدم چطوری سبزه میذاره هر سال - سلام هنی - اون بنده خدا هم از ارسال هرگونه ت ت و ویس و ع دریغ نکرد. خلاصه رفتم عطاری، ماش گرفتم و فه. البته بعدا فهمیدم قره‌ماش با ماش فرق داره. گویا ماش، خوراکی‌ه ولی قره‌ماش نه. اومدم خونه بذرها رو ریختم توی آب، 24 ساعت موندن. بعدش ماش رو ریختم توی سینی. رو ش یه دستمال مرطوب انداختم و هرازگاهی رو ش آب اسپری می‌کنم ولی فه کاملا معلق در آب بود و هیچ کاری‌ش نمی‌شد کرد. دو تا راه داشتم. یا با خاکشیر قاطی‌ش کنم - 1 واحد خاکشیر با 3 واحد فه - و روی کوزه‌ و اینها باهاش کار کنم که دوست نداشتم. یا بکارم‌ش توی خاک. که نهایتا شد همون یا بکارم‌ش توی خاکنیشخند قد یه مزرعه، بذر ریختم توی یه با کوچیک. یه پیاز هم توی خاک کشف که به رو م نیاوردم گذاشتم همونجا راحت باشه برای خودش. خلاصه آرامش از زندگی‌م رخت بربسته! هی باید حواسم باشه روی پارچه‌ی روی ماش‌ها رو آب اسپری کنم و مراقب باشم خاک گلدون، خشک و کویری نشه. هرچی اون سال آسوده بودم الان هول‌وولای آبیاری دارم. خدایا شکر ت که من بچه ندارمقهقهه اساس کار برج خنک کننده بر مبنای برقرار سطح تماس زیاد آب تا حد ممکن با هوا برای مدت زمان طولانی می باشد. در نوع اسپری برج خنک کننده، کل زمان تماس آب و هوا می تواند با افزایش ارتفاع برج، افزایش یابد که باعث افتادن آب از فاصله بیشتر می شود. در صورتی ارتفاع برج را بینهایت در نظر بگیریم، دمای آب سرد تولیدی برابر با مرطوب هوا و دمای هوای وجی نیز برابر با دمای آب داغ ورودی (محدوده ی سایکرومتریک) خواهد بود.
جهت جهت بررسی مشخصات فنی و قیمت انواع برج خ. قیچی جنس تیتانیوم 3 - copy.jpg قیچی کوتاهی و کات با جنس تیتانیوم و برند جگوار بسیار سبک و زیبا با جنس آلیاژ تیتانیوم وبا قابلیت خود تیز کن با قیمتی بسیار مناسب زیبا و سبک سبک و تیز با ی ال گارانتی مناسب برای آرایشگران حرفه ای و کلیه سالن های آرایش جهت ید عمده محصولات تماس بگیرید پخش کلیه لوازم آرایشی و آرایشگاهی پخش انواع اتو مو، سشوار و ح دهنده پخش انواع ادکلن و اسپری اصل و درجه یک پخش انواع رنگ مو پخش انواع ماشین اصلاح پخش لوازم آرایشی ------------------------------ شماره همراه : 09104448657 شماره تماس: 02177948356 گوشی های هوشمند یکی از محبوب ترین دستگاه های حال حاضر هستند که برای بسیاری از مردم جهان زندگی بدون آن امکان ناپذیر به نظر می رسد. اما نگاهی به گوشی هوشمند خود بیندازید. آیا روی آن لکه های روغنی اثرانگشت و پرز دیده می شود؟ گرد و غبار چطور؟ آیا یک تار مو در لبه نمایشگر گیر کرده است؟ تلفن همراه شما کثیف تر از آن چیزی است که فکر می کنید به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از "ریدرز دایجست"، گوشی های هوشمند تقریبا در هر جایی همراه ما هستند، آنها را در اختیار ک نمان قرار می دهیم، برای به اشتراک گذاری و مشاهده ع ها دست به دست می شوند، و در باشگاه برای انجام مکالمه آنها را روی صورت عرق کرده خود قرار می دهیم. مطالعات مکرر نشان داده اند که آن چه روی هم جمع می شود، آلودگی و کثیفی است که حتی می تواند از کف کفش شما آلوده تر باشد. به گفته دوبرت گوئررو، متخصص بیماری های عفونی، همانند مسواک، دستگاه قابل حمل شما نیز گاهی اوقات به پا ازی مرتب نیاز دارد و در غیر این صورت احتمالا چیزی نیست که قصد داشته باشید آن را روی میز رها کنید. برای بهداشت عمومی تمیز یک دستگاه قابل حمل مانند گوشی هوشمند می تواند موجب نگرانی شما شود زیرا قصد ندارید به آن آسیب وارد شود و تولیدکنندگان نیز راهنمای خاصی برای چگونگی پا ازی دستگاه های خود ارائه نمی کنند. کارشناسان سلامت استفاده از یک پارچه یا دستمال میکروفایبر مرطوب را پیشنهاد می کنند که برای از بین بردن آثار انگشت و گرد و غبار کافی است. باکتری هایی مانند کلستریدیوم دیفیسیل (که می تواند موجب اسهال و هاب روده بزرگ شود) و ویروس های آنفلوآنزا ممکن است نیازمند یک عامل استریل مانند الکل باشند. این مساله مشکل آفرین است زیرا اپل به طور رسمی نسبت به استفاده از شیشه پاک کن های خانگی، اسپری های آئروسل، حلال ها، الکل، آمونیاک یا مواد ساینده برای تمیز محصولات خود هشدار داده است. با ان وجود، دستمال مرطوب ضد عفونی کننده که برای تمیز دستگاه های الکترونیکی تولید شده برای از بین بردن آلودگی ها گزینه خوبی است. اما شما می توانید راه حلی ارزان تر را مد نظر قرار دهید. به گفته درک میستر، از تکنسین های بخش تعمیرات و خدمات پشتیبانی آنلاین بست بای، برای تمیز دستگاه قابل حمل خود می توانید از نسبت یک به یک 70 درصد الکل ایزوپروپیل و آب مقطر استفاده کنید. یک بطری اسپری را از الکل رقیق شده پر کنید و یک پارچه بدون پرز، ترجیحا میکروفایبر و نه دستمال کاغذی، را با آن مرطوب کنید، سپس به آرامی بدنه و نمایشگر دستگاه خود را تمیز کنید. هیچگاه ترکیب را به صورت مستقیم روی دستگاه خود اسپری نکنید. برای تمیز لبه ها و اطراف درگاه ها از فوم بدون پرز به جای پنبه استفاده کنید. برای حفظ ظاهر نو با استفاده از هوای فشرده می توانید اطراف درگاه ها و کلیدهای دستگاه خود را تمیز کنید و به حفظ ظاهر نو، عملکرد و ارزش فروش مجدد آن هنگامی که قصد ید دستگاهی جدید را دارید، کمک کنید. با استفاده از هوای فشرده از شر گرد و غبار و ذراتی که می توانند به داخل دستگاه الکترونیکی نفوذ کرده و به آن صدمه بزنند، راحت شوید. یک کمپرسور هوا می تواند به واقع همه چیز را تمیز کند. در میان مردان افراد بسیاری هستند که به دلایل متفاوتی با مشکل زود ی درگیر هستند.زود ی در مردان زمینه ساز مشکلات فراوانی میتواند باشد.مهمترین مشکلی که زود ی میتواند برای شما ایجاد کند, کاهش اعتماد به نفس در برقراری رابطه و عدم توانایی در به رساندن طرف مقابل باشد.این مشکل باعث شده تا راه کارهای بسیاری برای مقابله با زود ی در مردان پیشنهاد شود. در صورتی که تبلیغات ای یا اینترنتی را مشاهده کرده باشید مطمئنا به این نتیجه رسیده اید که این موضوع چه . را ار هایی برای افزایش و ماندگارتر بوی عطر و ادکلن در این مطلب از سایت انسان شاد برای شما عزیزان را ار های ماندگار بوی عطر و ادکلن را آماده کرده ایم.سلامت و زیبایی در سایت انسان شادماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطرماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطر8 نکته موثر که اگر در موقع استفاده از عطر از آن ها استفاده کنید باعث دوام بوی عطر تان می شود::♥: 1 - اگر می خواهید بوی عطرتان ماندگارتر باشد نباید عطر هایتان را در جاهایی مانند و یا دیگر  جاهای مرطوب و گرم نگهداری کنید:♥::♥: 2 - به نقاط نبض دار خود وازلین بزنید و سپس عطر بزنید تا ماندگاری آن بیشتر شود.  روغن بوی عطر را بیشتر از اسپری روی پوست خشک نگاه می دارد:♥:وازلین مولکول های عطر را به دام می اندازد.کافی است یک لایه خیلی نازک از وازلین را روی نقاطی بمالید که می خواهید عطر بزنید یعنی روی نبض ها و بعد عطر بزنید.با این کار مولکول های عطر به جای اینکه جذب پوست شوند در میان لایه نازک وازلین گیر کرده و در نتیجه بوی بیشتری از خود متصاعد می کنند.:♥: 3 - یک لوسیون بی بو پیش از عطر زدن بزنید.
ترکیبات روغنی عطر را طولانی تر نگاه می دارد، اول مرطوب کننده بزنید تا عطر روی شما قفل شود!:♥::♥: 4 - اسپری را درست بعد از دوش و قبل از لباس پوشیدن بزنید. رطوبت روی بدن شما به حفظ بوی عطر کمک خواهد کرد. این کار همچنین از لک دار شدن لباس ها و جواهرات ظریف با عطر جلوگیری خواهد کرد:♥:هنگامی که عطر را مستقیما روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که روی لباس خود بزنید خواهد داشتچون بیشتر عطرها برای به کار بردن روی پوست طراحی شده اند و نکته مهم این است که نوع پوست روی رایحه منع شده از عطر تاثیر دارد.به عبارت دیگر برای هر پوستی باید عطر مناسب خودش را انتخاب کرد.تفاوت پوست های مختلف عمدتا در میزان چربی، رنگ پوست و اسیدیته آنهاست.مثلا پوست را بر اساس میزان چربی به چهار نوع چرب، خشک، نرمال و ترکیبی تقسیم بندی می کنندپوست های چرب عطر را بهتر و مدت زمان زیادتری در خود نگه می دارند.همچنین افرادی که پوست روشن و دارند بهتر است از رایحه گل استفاده کنند و پوست گندمی ها از رایحه های مشرق زمینی.:♥: 5 - بعد از اسپری عطر روی مچ دست آن را به هم نمالید. اگر مچ دست های خود را به هم بمالید،نقطه قوی عطر را زودتر از بین می برید در نتیجه ماندگاری آن کمتر می شود:♥::♥: 6 - نقاط نبض دار و محل های گرم روی بدن را برای عطر زدن نشانه بگیرید.برای ماندگاری بیشتر عطر باید چند نقطه را نشانه بگیرید(نه همه آنها را در یک مرتبه).نقاط گرم نیز باعث پخش عطر به نقاط دیگر بدن خواهد شد و اسپری آنها به قوزک و ساق پا، عطر را در سراسر روز حفظ می کند:♥:نقاط مناسب عطر زدن: 1: مچ دست ها 2: داخل بازوها  3: بین زیر و بالای ناف 4: پشت زانوها 5: روی ساق پا و قوزک پازدن عطر بر روی محل نبض ها (مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن) باعث متصاعد شدن رایحه عطر شده و کلا خوشایند است اما پزشکان توصیه می کنند به گردنتان عطر نزنید چرا که این کار، احتمال بیماری های پوستی را در این ناحیه افزایش می دهد.:♥: 7 - برای داشتن رایحه ملایم عطر، آن را روی هوا اسپری کنید و به آرامی از آن فضا عبور کنید.اسپری به طور مساوی در کل بدن پخش می شود و تنها یک رایحه ملایم از عطر روی شما باقی خواهد ماند،این روش برای وقت هایی که نمی خواهید بوی عطر قوی باشد مناسب است:♥::♥: 8 - اسپری عطر به طور مستقیم روی موها ممکن است باعث خشکی آنها شود،در عوض عطر را روی برس بزنید و سپس با آن روی موها بکشید.  با این روش موها رایحه ملایم عطر گرفته بدون آنکه آسیب ببیند:♥:ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطردانستنی هایی در مورد عطر: :♥:در جمع های دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید:♥:عطر سرد به عطری می گویند که حس خنکی و تازگی را القا کند.استشمام این عطرها معمولا باعث می شود که طعم میوه هایی مانند خیار و هندوانه را به خاطر بیاوریم.عطر ترش به عطری می گویند که طعم مرکبات را به خاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکننده حس طراوت و شادمانی اند.عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می شوند.:♥:در مکان های رسمی از رایحه های تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده کنید:♥:عطرهای شیرین و گرم هم عطرهایی هستند که از بو و طعم شکلات و میوه های تابستانی برخوردارند. :♥:در فصل بهار از عطرهای ملایم استفاده کنید:♥:عطرهای ملایم و بهاری را معمولا از گل های بنفشه، تمشک و مگنولیا می گیرند.:♥: در فصل گرم، استفاده از رایحه های خنک و ترش، تلخ و سرد، جنگلی و وحشی بسیار خوشایند است:♥: استفاده از رایحه های خنک و ترش در فصل تابستان، سرمای خوشایندی را به شما و اطرافیانتان منتقل می کند و در نتیجه از حس گرمای محیط می کاهد تا به یک حس تعادل دمایی برسید.:♥:ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است:♥: یعنی در پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا، الکل موجود در عطر دیرتر تبخیر می شود. :♥:در فصل های سرد سال، بهتر است از رایحه های سنگین مانند عطرهای شیرین، تند و تلخ استفاده کنید:♥::♥: اگر پوست تان چرب است، خوشحال باشید چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست های چرب و تیره بیشتر است:♥::♥:عطر برای پوست های روشن و خشک، در حکم یک مرطوب کننده است و دوام زیادی روی این پوست ها ندارد:♥::♥: اگر پوست تان روشن و خشک است و می خواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود، بهتر است پیش از استفاده از عطر، از لوسیون های مرطوب کننده بدون بو استفاده کنید:♥:ماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطرماندگار بوی عطر و ادکلنماندگار بوی عطر و ادکلن,بوی عطر,عطر,عطر سرد,عطر گرم,عطر ترش,ماندگاری بوی عطررا ار هایی برای افزایش و ماندگارتر بوی عطر و ادکلن مکان : مترو خط تجریش زمان : عصر چند روز قبل جمعیت به شکل عجیبی زیاده ! به یکی از ایستگاه های چند مسیره میرسیم که ازدحام به شکل وحشتناکی به داخل هجوم میارن . من دقیقا جفت در رو به رویی گیر افتادم . در حالیکه کیفم رو بین دو تا پاهام نگه داشتم تمام تلاشم رو میکنم که دستم رو به چیزی گیر بدم تا تعادلم رو حفظ کنم . ایستگاه بعد سه چهار نفری پیاده میشن و باز افراد بیشتری داخل میشن . کمی خودم رو به کنار میکشم و به شیشه ی جانبی تکیه میدم . شش خانوم جلوی من ایست. چگونه کار ن را تمیز کنید؟ کار ن ها را نجوشانید !!
درباره تمیز کار ن ایده های زیاد و متفاوتی وجود دارد. یکی از آنها جوشاندن کار ن (قرار دادن کار ن در آب در حال جوش) است که از لحاظ تئوری بایستی جواب بدهد. اما مشکل این روش این است که به دلیل سنگین بودن کار ن به کف ظرف آب جوش ته نشین می شود و این امر باعث می شود حرارت شعله مستقیما از ظرف به کار ن منتقل شود. پس این ایده ی خوبی نخواهد بود. با هوای فشرده شروع کنید اولین مرحله استفاده از اسپری های هوای فشرد. داوران حاضر در لیگ برتر فوتبال کشورمان از نیم فصل دوم این مسابقات به هدست های رادیویی مجهز خواهند شد. در جلسه توجیهی و فنی داوران لیگ برتری که یک هفته پیش از آغاز مسابقات لیگ چهاردهم در هتل آکادمی برگزار شد، اعضای کمیته داوران از مهدی تاج به عنوان رئیس سازمان لیگ درخواست د برخی تجهیزات روز دنیا که مخصوص داوران است برای بالاتر رفتن کیفیت قضاوت ها یداری شود. از جمله این تجهیزات هدست رادیویی، ساعت کامپیوتری مخصوص داوری، اسپری های محو شونده و ...