اسپری سریتاید درک ن

اختصاصی از یاری فایل تحقیق درمورد فرآیند ساخت کامپوزیت ها با و پر سرعت .
تحقیق درمورد فرآیند ساخت کامپوزیت ها
تحقیق درمورد فرآیند ساخت کامپوزیت ها فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش ) قسمتی از محتوی متن ... تعداد صفحات : 26 صفحهفرایند ساخت کامپوزیتها به طور کلی کامپوزیتها از نظر نحوه ساخت به دو دسته کلی زیر تقسیم می شوند. 1- قالبگیری باز (قالبگیری تماسی) در قالبگیری باز ماده کامپوزیتی لایه ها و ژل کت در هنگام ساخت در معرض اتمسفر محیط می باشند و شامل ح های زیر است. الف) لایه گذاری دستی: کاربرد دستی رزین – کاربرد مکانیکی رزین ب) فرایند لایه گذاری با الیاف سوزنی: روش پاشش با اسپری به صورت اتمیزه- به کارگیری غیر اتمیزه ج) روش فیلامن و ایندینگ 2- قالبگیری بسته در این نوع قالبگیری کامپوزیت در یک قالب دو تکه یا درون کیسه خلاء ساخته می شود که شامل ح های زیر می باشد. الف) قالبگیری فشاری: ترکیب قالب گیری صفحه یا (smc) sheet molding compound ترکیب قالبگیری حجیم (bmc) bulk molding compound ترکیب قالبگیری ضخیم (tmc) thick molding compound ب) قالبگیری کششی pultrusion processing پ) قالبگیری تزریقی ع العملی تقویت کننده reinforced reaction injection molding ت) قالبگیری انتقال رزین resin transfer molding ث) قالبگیری تحت کیسه خلاء: لایه گذاری خیس- پری پرگ preperg ج) فرایند تزریق در خلا چ) ریخته گری گریز از مرکز ح) لایه گذاری پیوسته قالبگیری باز در این فرایند تقویت کننده ها به صورت پارچه های سوزنی، بافته شده یا به هم کوک زده شده بوسیله دست در محل خود قرار داده می شوند و سپس با رزین آغشته می گردند که رزین می تواند بوسیله دست و یا قلم و یا بوسیله دیگر وسایل مکانیکی با الیاف آغشته شود. روش لایه گذاری دستی از این روش در ساخت محصولاتی از قبیل قایقها، مخازن، پوشش ها، بوشها، قطعات کامیونها و اتومبیلها سازه های معماری و… استفاده می شود. در این روش ابتدا برای بدست آوردن سطحی با کیفیت بالا روی قالب ژل کت زده می شود و پس از اینکه به مقدار کافی ژل کت زده شد الیاف تقویت کننده فایبرگلاس را به صورت دستی روی قالب قرار می دهند و سپس رزین بوسیله پاشش، ریختن، قلمرو زدن غلتک زدن و یا به کمک لیسه و یا پاشش بوسیله اسپری زده می شود. روش فیلامنت وایندینگ در این روش الیاف به دور یک مدل دوار به عنوان قالب پیچیده می شوند که از این روش بیشتر برای ساخت قطعاتی توخالی که استحکامهای کششی بالایی را می طلبند نظیر مخازن نگهداری سوخت، مواد شیمیایی، لوله ها، دودکشها، مخازن تحت فشار و پوسته موتور راکت بکار می رود. نحوه کار بدین صورت است که الیاف به صورت پیوسته از درون یک رزین، تغذیه شده و بدور مدل دوار پیچیده می شوند که تغذیه الیاف بوسیله یک غلتک که به صورت عرضی در طول مدل حرکت می کند انجام می پذیرد. قالبها در این روش اغلب از جنس آلومینیوم و فولاد می باشد و بنحوی ساخته می شوند که قابل مچاله شدن جهت راحت تر بیرون آمدن قالب باشند.
از مزیتهای این روش می توان نسبت استحکام به وزن بالا، کنترل زیاد روی یکنواختی و جهت الیاف را نام برد. قالبگیری بسته قالبگیری فشاری: این روش دارای سه نوع bmc و tmc و smc می باشد و مناسب برای حجم بالای تولید است در این روش از قالبهای ف ی با دمای بالا استفاده می شود که درون پرسهای بزرگ نصب شده اند.
قالبها در دمایی بین 250 تا 400 درجه فارنهایت گرم شده و بین 250 تا 3000، psi فشار را به ماده کامپوزیتی وارد کرده و پس از باز شدن دو کفه قالب، قطعه به صورت آماده برداشته می شود و درمتن بالا فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا نماییدبعد از پرداخت ، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.
با
تحقیق درمورد فرآیند ساخت کامپوزیت ها
دیفن باخیا:
گیاهی است تزیینی و مناسب جهت نگهداری در آپارتمان، گل خانه و یا مکان هایی که درجه ی حرارت در زمستان به حد کافی باشد مناسب است. برگ های همیشه سبز و بیضی شکل این گیاه که در روی ساقه به طور ما یچ قرار می گیرند ظاهری سبز با لکه های سفید و زردرنگ در بین رگبرگ ها است که از دو طرف برگ دیده می شود. ساقه ها نرم و آبکی و بدون انشعاب می باشند و برگ های انتهایی همیشه در حال رشد و برگ های پایینی به تدریج می ریزند و ساقه ح سخت به خود می گیرد. این گیاه. همانطور که می دانیم انواع بتن متفاوت می باشد.انواع بتن عبارتند از : بتن آماده ، بتن پیش ساخته ، بتن پیش تنیده ، بتن سبک ، بتن سنگین، بتن مگر، بتن مسلح ، بتن خود تراکم ، بتن عایق ، فوم بتن ، بتن معمولی ، و غیره. تمام انواع بتن از یک نوع مواد تشکیل شده اند و مواد ساختاری تمام انواع بتن آب، سیمان و سنگدانه ها می باشند. مزیت های بتندسترسی به مواد تشکیل دهنده بتن آسان می باشد.بتن به راحتی قابل حمل استبتن را می توان به راحت. - یخچال و گرم کن فندکی ماشین
- گرم کن غذا برای ماشین
- یخچال برای ماشین
- ید یخچال و گرم کن فندکی ماشین ویژه مسافرت
- یخچال و گرمکن ماشین قابل استفاده با فندک خودرو و برق شهری
- ید یخچال و گرم کن فندکی خودرو
- ید اینترنتی یخچال و گرم کن فندکی ماشین
- یخچال و گرم کن دو کاره فندکی خودرو ماشین 6 لیتری
- یخچال و گرم کن دو کاره فندکی خودرو
- قیمت یخچال فندکی
- یخچال فریزر خودرو فندکی
- قیمت ها ومدل های یخچال ماشین یخچال خودرو یخچال ات. خوشبوکننده های خانگی در اشکال مختلف و رایحه های متنوع موجود می باشند تا فضا را خوشبو و رمانتیک کنند از جمله ویژگی های آن ها می توان به آنش زا نبودن ، بی خطر بودن و از همه مهمتر ارگانیک بودن کالا می باشد که برای ک ن و حیوانات خانگی نیز بی ضرر می باشد.
نکات جالب در مورد رایحه درمانی خوشبوکننده ماشین که باید بدانید:
1-استفاده از عصاره های معطر گیاهی برای تلطیف و خوشبو کننده فضا به ۶۰۰۰ سال پیش بازمی گردد. کشورهایی از قبیل هند، یونان، رومانی، چین و مصر سابقه تاریخی زیادی در این امر دارند.
2-وانیل و اسطوخودوس دو خوشبو کننده خواب آور هستند.
3-عصاره های بابونه، اسطوخودوس، ترنج، نعناع هندی، لیمو و پرتقال از جمله عصاره های اسپری خوشبو کننده ، تسکین دهنده و آرامش بخش هستند.
4-عصاره پرتقال و ترنج به نیروبخش بودن مشهور هستند. رایحه تولید شده توسط این عصاره ها، خستگی را رفع و تنفس را آسان تر می کند. از این رو در محیط های کار و خوشبوکننده فعالیت وجود این رایحه ها توصیه می شود.
5-دچار بی خو هستید؟ توصیه می کنیم چند قطره عصاره اسطوخودوس خوشبوکننده را بر بالش خود بچکانید. این کار شما را به آرامش می رساند و خیلی زود به خواب می روید.    عضو سایت    تاریخ عضویت        sep 2010    پست ها        212    تشکر        132        تشکرها: 255 بار در 120 پست    پیش گزیده        قیمت دلار همانطور که پیشبینی در حال کاهش است         کانال اعلام قیمت لحظه ای و بروز نرخ ارز دلار طلا و سکه        https://telegram درور آ یکو خعودر ۹۰ ریور ویروهن (۹ سوخوهن) و یک پ. - بلوتوث ماشین
- دانگل گیرنده بلوتوث
- بلوتوث ماشین earldom با قابلیت پخش موزیک و دارای میکروفن داخلی
- دانگل بلوتوث خودرو earldom مدل m6
- قیمت مبدل بلوتوث خودرو
- ید عمده لوازم جانبی خودرو
- بلوتوث ماشین earldom m6
- دانگل و مبدل بلوتوث ماشین و کامپیوتر
- قیمت بلوتوث ماشین earldom
- ید بلوتوث ماشین earldom
- بلوتوث ماشین earldom
- ید بلوتوث ماشین پژو پارس
- بلوتوث ماشین پژو پارس
- ید بلوتوث خودرو جبرا
- بلوتوث در ماشین چیست بعد اینا رو با خودم که میگفتم همینطوری برگشتم عقب موکت و نگاه کنم دیدم یه سوسک خوشجل داره واسه خودش اینور اونور میدوه ورزش شبانگاهی میکنه اصن اشکم درمد ازین همه تلپاتی لازم به گفتن نیست که چجوری کشتمش و انداختمش بیرون . قاصدک میگه این سوسکا بهت ارادت خاصی دارن که هر شب میان دیدنت : [email protected][email protected]! واسه لیست ید فردا یه دونه گنده پودر و اسپری سوسک کش نوشتم سروش بیاره + سه شیشه ترشی انداختم...یه دبه نسبتا متوسط هم خیار شور مواد شوری مخلوطم د گذاشتم تا فردا آبش کامل خشک شه بندازم تو شیشه ماه رمضون داره میاد و من اگه تو این ماه ترشی نخورم معدم داغون میشه چون اشتهام کور میشه و در نتیجه نمیتونم درست غذا بخورم و اینم منجر میشه به معده دردهام که امونم و میبره. ترشی های اینجا رو هم دوس ندارم....ترش نیست اینجا به جای سرکه تو ترشی هاشون اکثرا از یه دونه های ادویه ای استفاده میکنن که ایران نیست...اون و تو آب میخیسونن و مزش ترش میشه ولی خب مزه سرکه رو نمیده دیگه...منم فقط سرکه ای دوس دارم یه جا هست ترشی هاش فوق العادست...اما خیلی دوره...سروش عمرا بره اونجا واسه من ترشی ب ه : اینه که خودم دست به کار شدم. فردا ع ش و میذارم + خوابم نمیبره امشب : لعنت به هرچی سوسکه ! مرجع انواع کیسه ایلئوستومی

فروشگاه تجهیزات پزشکی بازار طب رسمی فروش انواع محصولات استومی از برترین برند های دنیا

برای مشاوره کاملا رایگان با پزشک متخصص از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره های زیر در ارتباط باشید:

مشاوره تلگرام:
09129236396

مشاوره و ید تلفنی:
02188958121
www.bazarteb.ir

برندهای استومی موجود در بازار طب:
وللند welland انگلستان
کلوپلاست coloplast دانمارک
کانواتک convatec امریکا
فور لایف for lifeآلمان

برخی از محصولات اس. آمواژ
آمواژ

عطر امواج انترلود
برای روزها و پاییزی و زمستانی، هیچ چیزی جای یک عطر گرم و تند که از آن انرژی بسیار زیادی را بتوان دریافت کرد را نخواهد گرفت. یکی از بهترین این نوع عطرها، محصولی از برند «آمواژ» (amouage) است. این ادو پرفیوم نه «اینترلود» (interlude) نام دارد. این عطر شیرین، گرم و تند، برای شب ها و روزهای زمستانی بسیار مناسب به نظر می آید. اگر به شیشه ی interlude نگاه کنید، متوجه رنگ سورمه ای آن خواهید شد. روی شیشه، نشان تجاری آمواژ به رنگ طلایی و به صورت برجسته دیده می شود. در بطری به شکل یک گنبد طلایی است که زیبایی آن را دوچندان کرده است. به محض اولین اسپری از interlude روی پوست و در محل نبض یا لباستان، بوی نارنج، گریپ فروت، زنجبیل و گل همیشه بهار را احساس خواهید کرد. این ترکیب مرکباتی و شیرین، انرژی، نشاط و شادی خاصی را به شما و اطرافیانتان منتقل می کند. پس از مدتی، نت های میانی با وجود رز، کندر، یاس، شکوفه پرتقال، کیوی، عسل، قهوه، گردو و چوب صندل، جای نت های آغازی را می گیرند. استشمام این ترکیب شیرین، باعث بالا رفتن هیجان و شادی در شما خواهد شد. وقتی مدت زیادی از این حال گذشت، نت های پایانی که از وانیل، صمغ بنزوئین، عنبر، چوب صندل، خزه، چرم، دانه تونکا و مشک تشکیل شده اند، جای نت های میانی را خواهند گرفت. این ترکیب شیرین، استرس و اضطراب را از شما دور کرده و اعتمادبه نفس و تمرکز شما را به شکل ویژه ای تقویت می کند. ادو پرفیوم نه ی آمواژ مدل interlude، با بوی شیرین و کمی تندش برای زمستانی و پاییزی بسیار مناسب است. با توجه به قدرت پخش بوی بالا، بوی خاص، حجم 100 میلی لیتری و طراحی بسیار جذاب شیشه ی این عطر، ید ادو پرفیوم interlude بسیار منطقی به نظر می رسد. وان- خ آمپول عضلانی و سرُم بیشتر درد داره یا آمپول بی حسیِ بی نوای ما؟! چرا انقدر ازش می ترسین؟ در این حد که خانومه خو ده روی یونیت واسه ترمیم دندونش، با ترس میگه: آمپولم میخواین بزنین؟ میگم: نزنم؟! میشه؟! میگه: پس از اون ژل بی حسی هایی که به دخترم زدین واسه من هم بزنین! یکم به افق خیره می شم و میگم: نمیشه! کمبود مواد داریم. اون واسه اطفاله فقط. باز دهانتون... آهان... ( فکر می کنم من در روز بیش از هزار بار می گم: باز کن، بازِ بزرگ، بیشتر باز، نبند! )
تو-.
عطر نه
عطر مناسب خود را انتخاب کنید

انتخاب عطر یکی از پیچیده ترین یدهای ممکن است. دیدن تعداد زیادی عطر یکجا و بوییدن انواع آن هنگام ید، واقعا فرد را گمراه می کند...

انتخاب عطر یکی از پیچیده ترین یدهای ممکن است. دیدن تعداد زیادی عطر یکجا و بوییدن انواع آن هنگام ید، واقعا فرد را گمراه می کند. شاید شما هم با این مشکل مواجه شده باشید. گاهی اوقات پیش می آید که بعد از ید عطر متوجه می شوید این، آن چیزی که می خواستید نیست یا ممکن است از پخش بوی بالایی برخوردار نباشد و ماندگاری آن کم باشد اما فراموش نکنید هرکاری فوت و فن خاص خودش را دارد. هنگام انتخاب عطر باید توجه داشته باشید که مارک عطر دلیل بر خوشبو بودنش نیست.

اندکی صبر کنید

همشه هنگام ید عطر، ابتدا آن را تست کنید اما عجله نکنید مدتی صبر کنید چون خاصیت عطرها این است که بعد از چند دقیقه بوی آن ها متفاوت خواهدشد؛ تست بوی اولیه و بوی نهایی.

بوی اولیه، بویی است که عطر در همان لحظه دارد و بوی نهایی که اصل کاری همین است، بویی است که بعد از چند دقیقه معلوم می شود. عطر را حتما روی پوست خود تست کنید. زمانی که بوی عطر با بوی طبیعی بدن شما آمیخته شود، ایجاد بوی متفاوتی خواهدکرد و با این کار، انتخاب بهتری خواهید داشت. حواس تان باشد که بیش از دو یا سه نوع عطر را هنگام ید تست نکنید، چون بوها مخلوط شده و نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

نگهداری از عطر

برای آنکه عطر سالم بماند، آن را در دمای خیلی پایین نگه ندارید. عطر باید جایی دور از نور خورشید و در مکانی تاریک نگه داشته شود. البته رایحه عطر به مرور زمان تغییر می کند و کمتر می شود.

عطر و فصل

سعی کنید عطر خود را متناسب با فصل انتخاب کنید. در فصول سرد از رایحه های ملایم استفاده کنید زیرا در این زمان عطرها ثبات بیشتر دارند و در فصل تابستان و گرم، رایحه های تند را انتخاب کنید.
ماندگاری عطر

برای ماندگاری رایحه عطر، آن را چندین بار استفاده کنید. سپس مدت زیادی از بوی آن لذت خواهیدبرد.

برای پخش مناسب بوی عطر، همیشه آن را در جاهایی از بدن که نبض دارد بزنید؛ نقاطی که جریان خون قوی و پوست گرم تر از دیگر نقاط بدن است مانند: مچ دست، پشت گوش، قفسه ، گردن، پشت زانوها و داخل آرنج ها. ضمن این که به میزان روغن موجود در عطر هم توجه داشته باشید، عطری که دارای روغن بیشتری است، گران تر و ماندگارتر است.

قوی ترین عطرها دارای حداقل 22 درصد روغن است و باید از این نوع عطرها به میزان کم استفاده شود، چون بسیار قوی است.

بهتر است عطر را در هوای رو به روی خود اسپری کرده و از آن عبور کنید. با این کار عطر به طور یکنواخت روی بدن شما می نشیند.

به عطر خود اعتماد داشته باشید. شیشه عطر یا ادکلن را روی خود خالی نکنید. تنها یک یا دو پاف از عطر کافی است. مقدار کمی از آن مصرف کنید اما به یاد داشته باشید که پس از استعمال قرارگرفتن در معرف آفتاب، منجر به کاهش رایحه می شود.

1- پوست سالم و افزایش بوی عطر

یکی از رموز استفاده موفق از محصولات آرایشی و زیبایی، پوست سالم است. قبل از استفاده از عطر باید پوست را تمیز بشویید. اگر بوی بدن شما به شکلی است که اثر عطر را از بین می برد قبل از به کار بردن عطر از محصولات بهداشتی مناسب استفاده کند.

بوبرهایی با رایحه ملایم بوی عطر شما را نمی پوشاند، بلکه آن را افزایش می دهد. بوبرها هر نوع بوی عرق را از بین می برد و باعث می شود که رایحه عطر به خوبی بدن شما را خوشبو کند.

دقت کنید که عطر را در جایی که ماده بوبر یا ضدعرق استفاده کرده اید، به کار نبرید.

قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که اش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع شود


2- ایجاد رطوبت برای ماندگاری عطر

عطرها در محیط مرطوب ماندگاری بیشتری دارند. قبل از استفاده از عطر، ابتدا ح پوست خود را ارزی کنید؛ آیا پوسته پوسته و خشک است یا مرطوب و سلامت است. از یک مرطوب کننده برای پوست خشک تان استفاده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی پوست شما کمک کند. توجه داشته باشد که کرمی انتخاب کنید که مشابه بوی عطر شما باشد. البته اجازه بدهید تا کرم نرم کننده به خوبی توسط پوست تان جذب شود. عطر را بر روی بدن خود بپاشید و اطمینان حاصل کنید که در قسمت های اصلی قرار گرفته است تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

اگر پوست تان خشک است و پس از زدن کرم مرطوب کننده، خشک باقی می ماند؛ باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختلف بدن تکرار کنید؛ زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایح آن را زودتر از بین می برد. طبیعتا بوهای تند بیشتر از بوهای ملایم ماندگاری دارد. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید.


نکات کاربردی

• برخی افراد عطری مخصوص خود انتخاب و استعمال می کنند. بدین ترتیب هر زمان، ی بوی آن عطر را استشمام کند، یاد آن ها می افتد.

• عطر را به پشت گردن اسپری کنید تا هر وقت که به موهای تان دست کشیدید بوی عطر بلند شود.

• اگر به هر دلیلی از مصرف مستقیم عطر یا ادکلن خوش تان نمی آید، از شامپو بدن معطر و لوسیونی با بوی مشابه استفاده کنید.

• هر ی، محدوده ای از بو برای خود دارد که تقریبا به اندازه درازای دست است. هیچ نباید بوی شما را حس کند مگر اینکه وارد این محدوده شود.

• مچ دست ها را به هم نمالید. چون گرمایی که ایجاد می شود عطر را از بین می برد.

• نگران فاسدبودن عطرها نباشید اولا که عطر بین 5 تا 12 سال تاریخ انقضاء دارد. ثانیا عطرهای فاسد دو رنگ می شود و روی عطرها لایه ای از روغن نقش می بند
طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار ، در قالب word به همراه فهرست موضوع و معرفی طرح جداول سرمایه گذاری کل دوره بازگشت سرمایه فضای مورد نیاز اشتغال زایی سهم تسهیلات استانداردهای مربوطه بازارهای داخلی و خارجی عرضه کنندگان محاسبات مربوطه توجیه فنی و اقتصادی طرح مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است دسته بندی صنایع غذایی بازدید ها 189 فرمت فایل doc حجم فایل 20 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 15  طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار گزارش تخلف برای طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار فروشنده فایل کد کاربری 2 تمام فایل ها کاربر خلاصه طرح: موضوع طرح : تولید و بسته بندی نمک یددار

ظرفیت : 4000 تن در سال

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور

سرمایه گذاری کـل: 2/1725 میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: 2/175 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 1550 میلیون ریال

دوره بازگشـت سرمایه: 18 ماه

اشتغا ایی : هفت نفر

مقدمــه :

کمبود ید سلامتی انسان ها را از راههای مختلف به مخاطره می اندازد. مهم ترین تاثیر منفی کمبود ید، عدم رشد طبیعی مغز انسان است. بعضی از عوارض ناشی از کمبود ید، در صورت بروز، غیر قابل جبران می باشند اما همه این عوارض به طور کلی و به سادگی با استفاده از ی ری تکنیک ها و روشهای افزودن ید به مواد مصرفی قابل پیشگیری هستند، به طوری که مسئولین بهداشت و سلامتی و سازمان های بین المللی به طور فزاینده ای تشخیص داده اند که پیشگیری از عوارض ناشی از کمبود ید یک هدف قابل حصول می باشد که منافع زیادی برای مردم جهان خواهد داشت.
روش های اضافه ید:
الف- نمک ایده آل ترین وسیله برای اضافه ید است زیرا هر فردی به طور روزانه احتیاج به حد معمولی از نمک خئاهد داشت. تکنیک های اضافه ید به نمک بسیار ساده هستند . ضمن اینکه اضافه ید ، ظاهر و مزة نمک را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
ب- اضافه ترکیبات یددار به آب آشامیدنی.
پ- توزیع قرص های حاوی ترکیبات ید.
ت- تزریق روغن های حاوی ترکیبات ید.
نحوه یددار نمک :
الف- مخلوط خشک: این روش برای نمک پودر مورد استفاده قرار می گیرد.
ب- اضافه ترکیبات یدبه صورت قطره ای: که برای نمک کریستال مورد استفاده قرار می گیرد.
پ- روش اسپری .
ت-تماس محلول اشباع شده نمک و ترکیبات ید با هم و سپس خشک نمک.
از بین روشهای فوق الذکر روش اسپری و مخلوط خشک موفقیت آمیزتر از سایر روش ها هستند.
با توجه به اهمیت مصرف ید و تاکید مسئولین بر توزیع سراسری نمک های یددار، توجیه اقتصادی اجرای این طرح مناسب بوده ضمن اینکه با اجرای این طرح ، می توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند. مناسب برای:

اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر رضا
ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
گرفتن مجوز های لازم از سازمان های تی و وزارت تعاون
ایجاد ب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی


طرح توجیهی مجموعه اطلاعاتی است که نشان دهنده کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک کار تجاری تولیدی و یا خدماتی می باشد . اطلاعاتی از قبیل سرمایه مورد نیاز ، دستگاه ها و لوازم مورد نیاز ، میزان تولید سالیانه و ... تا میزان حقوق و دستمزد در این طرح ها تنظیم گردیده است . داشتن یک طرح توجیهی نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از تسهیلات بانکی هستند مفید می باشد بلکه برای افرا علاقه مند به راه اندازی ب و کار نیز ضروری می باشد.

طرح توجیهی طرح توجیهی طرح ب و کار طرح کارآفرینی طرح توجیهی نمک ید دار طرح تولید نمک طرح کارآفرینی نمک ید دار
طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار ، در قالب word به همراه فهرست موضوع و معرفی طرح جداول سرمایه گذاری کل دوره بازگشت سرمایه فضای مورد نیاز اشتغال زایی سهم تسهیلات استانداردهای مربوطه بازارهای داخلی و خارجی عرضه کنندگان محاسبات مربوطه توجیه فنی و اقتصادی طرح مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است دسته بندی صنایع غذایی بازدید ها 184 فرمت فایل doc حجم فایل 20 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 15  طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار گزارش تخلف برای طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار طرح توجیهی تولید و بسته بندی نمک ید دار فروشنده فایل کد کاربری 2 تمام فایل ها کاربر خلاصه طرح: موضوع طرح : تولید و بسته بندی نمک یددار

ظرفیت : 4000 تن در سال

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور

سرمایه گذاری کـل: 2/1725 میلیون ریال

سهم آورده متقاضی: 2/175 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 1550 میلیون ریال

دوره بازگشـت سرمایه: 18 ماه

اشتغا ایی : هفت نفر

مقدمــه :

کمبود ید سلامتی انسان ها را از راههای مختلف به مخاطره می اندازد. مهم ترین تاثیر منفی کمبود ید، عدم رشد طبیعی مغز انسان است. بعضی از عوارض ناشی از کمبود ید، در صورت بروز، غیر قابل جبران می باشند اما همه این عوارض به طور کلی و به سادگی با استفاده از ی ری تکنیک ها و روشهای افزودن ید به مواد مصرفی قابل پیشگیری هستند، به طوری که مسئولین بهداشت و سلامتی و سازمان های بین المللی به طور فزاینده ای تشخیص داده اند که پیشگیری از عوارض ناشی از کمبود ید یک هدف قابل حصول می باشد که منافع زیادی برای مردم جهان خواهد داشت.
روش های اضافه ید:
الف- نمک ایده آل ترین وسیله برای اضافه ید است زیرا هر فردی به طور روزانه احتیاج به حد معمولی از نمک خئاهد داشت. تکنیک های اضافه ید به نمک بسیار ساده هستند . ضمن اینکه اضافه ید ، ظاهر و مزة نمک را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
ب- اضافه ترکیبات یددار به آب آشامیدنی.
پ- توزیع قرص های حاوی ترکیبات ید.
ت- تزریق روغن های حاوی ترکیبات ید.
نحوه یددار نمک :
الف- مخلوط خشک: این روش برای نمک پودر مورد استفاده قرار می گیرد.
ب- اضافه ترکیبات یدبه صورت قطره ای: که برای نمک کریستال مورد استفاده قرار می گیرد.
پ- روش اسپری .
ت-تماس محلول اشباع شده نمک و ترکیبات ید با هم و سپس خشک نمک.
از بین روشهای فوق الذکر روش اسپری و مخلوط خشک موفقیت آمیزتر از سایر روش ها هستند.
با توجه به اهمیت مصرف ید و تاکید مسئولین بر توزیع سراسری نمک های یددار، توجیه اقتصادی اجرای این طرح مناسب بوده ضمن اینکه با اجرای این طرح ، می توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند. مناسب برای:

اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر رضا
ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
گرفتن مجوز های لازم از سازمان های تی و وزارت تعاون
ایجاد ب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی


طرح توجیهی مجموعه اطلاعاتی است که نشان دهنده کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک کار تجاری تولیدی و یا خدماتی می باشد . اطلاعاتی از قبیل سرمایه مورد نیاز ، دستگاه ها و لوازم مورد نیاز ، میزان تولید سالیانه و ... تا میزان حقوق و دستمزد در این طرح ها تنظیم گردیده است . داشتن یک طرح توجیهی نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از تسهیلات بانکی هستند مفید می باشد بلکه برای افرا علاقه مند به راه اندازی ب و کار نیز ضروری می باشد.

طرح توجیهی طرح توجیهی طرح ب و کار طرح کارآفرینی طرح توجیهی نمک ید دار طرح تولید نمک طرح کارآفرینی نمک ید دار
اختصاصی از نیک فایل تحقیق و بررسی در مورد رطوبت 9 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 10 از گذشته ها تاکنون دیوارهای بتونی و سنگی و شالوده های ساختمان می بایست دارای جدار ضد آب باشند تا از نفوذ آب به داخل آن تاحد امکان بتوان جلوگیری کرد چراکه همانطور که می دانیم نم و رطوبت می تواند خسارات جبران ناپذیری را به ساختمان وارد کند.رطوبت شالوده دیوارها ممکن است در اثر ایجاد میعان در فضای داخلی ساختمان و یا نفوذ آب از بیرون ساختمان به درون دیوارها پدید آمده باشد. برای اینکه مطمئن شوید این رطوبت نتیجه میعان در داخل ساختمان نیست بهترین راه این است که یک ورقه آلومینیومی مربع شکل طوری بر روی دیوار قرار داده و بچسبانید که هوا از هیچ یک از اضلاع آن وارد نشود. بگذارید 2 روز ورقه آلومینیومی به همین شکل باقی بماند. پس از 2 روز آن را بردارید اگر قسمت بیرونی نوار آلومینیومی نمناک است مشکل از میعان داخل ساختمان می باشد.این مشکل را می توان از طریق نصب یک دستگاه رطوبت زا و یا یک دستگاه تهویه در زیر زمین حل کرد. اگر بخشی ا ورقه آلومینیومی که با دیوار در تماس بوده است نمناک شد، مشکل از بیرون ساختمان است.چگونگی تعمیر و لکه گیری نقاطی که از آنها آب به دیوار نفوذ می کند:1- دیوارها را به درستی بررسی کنید و محل نشتی آب و نقاطی که دارای درز و شکاف هستند را شناسایی کنید. این نقاط می توانند طرفین بالایی سقف که به ناودانی منتهی می شوند و یا زیر تاق بالکن باشد. در صورت امکان نگذارید مسیر آب به سمت دیوارها باشد.2- شکاف های بزرگ و سوراخ ها می بایست قبل از جدار بندی و رنگ تعمیر شوند. برای این منظور می توانید از سیمان آبی استفاده کنید.جداربندی برای استفاده از جدار بتونی مقاوم آماده ساختن دیوار پیش از جداربندی بسیار مهم است.1- اگر سطح دیوار نو است آن را با برس سیمی بسایید و سپس با آب بشویید. اگر دیوار از ابتدا صاف و هموار بود مثلا دیوار از ابتدا بتونی بود آن را با محلول 20% تا 50% اسید هیدروکلریک شسته و سپس با آب شستشو دهید و یا اینکه بتون غنی شده با آکریلیک را به مخلوط اضافه کنید(در شماره 4 به آن خواهیم پرداخت)2- اگر سطح دیوار کهنه است و یا اینکه بوسیله رنگ یا دیگر پوشش ها پوشانده شده باید تمام پوشش ها قبل از استفاده از این جدارها از سطح دیوار پاک شوند. با یک برس سیمی رنگ، گل و آ و کثیفی ها و هر آنچه به دیوار چسبیده را جدا کنید. در نهایت می بایست 75% دیوار اولیه باقی مانده و باقی ساییده شود. همچنین مواد زائد روی دیوار را می توان بوسیله انواع زدایشگر های آسف از بین برد و سپس دیوار را با آب شستشو داد.3- بتون مقاوم ضد آب در کیسه های بزرگ و سترده است که باید برای استفاده آن را با آب سرد و تمیز مخلوط کرد. بطور تقریبی برای هر کیسه 18 کیلو گرمی از این بتون 8/3-6/4 لیتر آب لازم است و همچنین می توان گفت برای هر سطل 9 کیلویی از بتون معمولی ضد آب 8/3-6/4 لیتر آب لازم است. 4- اگر دیواری را که می خواهید جدار بندی کنید یک دیوار صاف و بدون شکاف است در مایع شستشو از مایع بتون آکریلیک دار مقاوم کننده استفاده کنید. به جای استفاده از 2 لیتر آب در بتون مقاوم ضدآب و یا بتون استاندارد از 2 لیتر مایع بتون آکریلیک دار استفاده کنید.5- این مخلوط به تدریج رقیق تر می شود، بنابراین بیسشتر از اندازه ای که ذکر شد بدان آب نیافزایید. به اندازه کافی از این مخلوط درست کنید چون تا حداکثر 2 ساعت پس از درست مخلوط می توان از آن استفاده کرد.6- اجازه دهید این مخلوط 20 دقیقه قبل از مصرف همین طور باقی بماند. درست قبل از شروع به کار آن را هم بزنید و این کار بطور مداوم در طول مدت کار انجام دهید.7- دیوارهای دارای درز و نفوذ پذیر را قبل از شروع به کار کمی مرطوب کنید. اما اگر دیوار صاف و بدون درز است از این کار خودداری کنید.8- در هنگام استفاده از این مخلوط از یک برس الیافی با عرض 15 سانتی متر برای کشیدن بر روی دیوار استفاده کنید و آن را به صورت مدور بر روی دیوار بکشید.9- اگر هوا گرم و خشک است چندین بار با اسپری بر روی دیوار آب بپاشید.10- از 2 لایه جدار استفاده کنید. لایه دوم 12 تا 48 ساعت پس از لایه اول بر روی دیوار کشیده می شود. قبل از مرحله دوم جداربندی با اسپری بر روی دیوار آب بپاشید. پس از انجام مرحله دوم جداربندی دوباره بر روی دیوار جداربندی نکنید و از نمناک دیوار بپر د.سیمان هیدرولیک ضد آب چیست؟این نوع سیمان در دیوارهای بتونی و یا سنگی کاربرد دارد و از نفوذ آب جلوگیری می کند. فرمول این نوع سیمان طوری است که خیلی سریع سفت می شود و در مقابل نفوذ آب بسیار مقاوم و
با
تحقیق و بررسی در مورد رطوبت 9 ص
لوازم مورد نیاز برای ساخت مهر ژلاتینی شامل دستگاه مهر ژلاتینی , ژلاتین خام و چسب دوطرفه , کاغذ کالک , اسپری مهرسازی و دسته مهر می باشد 09124526223 لوازم مورد نیاز مهرسازی برای ساخت مهر برجسته بجای ژلاتین از ماده سخت تری بنام نایلوپرینت استفاده میشود و بجای دسته مهر معمولی از دسته مهر برجسته ساخت مهر علاوه بر موارد بالا به کامپیوتر برای طراحی مهر و چاپگر برای چاپ طرح مهر هم نیاز دارد ساخت یک مهر در 10 دقیقه و با کیفیت عالی انجام میشود دستگاه مهرسازی لوازم مهرسازی آموزش ساخت مهر رایگان نرم افزار فارسی طراحی مهر از 60 هزار تومان 09124526223 09193519931 مهر سازی , شغلی بسیار پردرآمد و زود بازده است که برای شروع شغل دوم و شغل کوچک با سرمایه کم مناسب است دستگاه مهر سازی از 60 هزار تومان با آموزش رایگان مهر سازی دستگاه مهر سازی,شغل دوم پردرآمد برای راه اندازی شغل مهرسازی به دستگاه مهر و لوازم مهر سازی نیاز است که شامل ژلاتین خام و چسب دوطرفه , کاغذ کالک , اسپری مهرسازی و دسته مهر می باشد ساخت مهر بسیار ساده است کافیست طرح مهر را روی کاغذ کالک پرینت گرفته و با ژلاتین خام درون دستگاه ساخت مهر قرار دهیم تا دستگاه طرح مهر را روی ژلاتین حک کند دستگاه مهر سازی یک سال گارانتی فول آموزش ساخت مهر نرم افزار فارسی طراحی مهر از 60 تا 740 هزار تومان 09124526223 09381966964 اختصاصی از یارا فایل مقاله شرکت رینگ سازی با و پر سرعت .
مقاله شرکت رینگ سازی
مقاله شرکت رینگ سازی لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:16شرح  : همانطور که می دانیم برای خنک ابزار و ماشین آلاتی که در صنعت مشغول به کار هستند یکی از راه های خنک کنندگی این دستگاه ها آب است. که همراه با چرخش سریع هوا مثمر الثمر سیستم خنک کنندگی است. بدیهی است زمانی که این آب برای خنک کنندگی استفاده می شود داغ می شود و برای اینکه آن را خنک کنیم بایستی آبها توسط پمپ هایی مخصوص به مکان معینی پمپاژ شوند که نام این مکان است آب صنعتی است. طریقه خنک آب به دو طریقه پمپاژ آب به هوا با سرعت زیاد وپراکنده سطح آب در محیطی گسترده که موجب خنک شدن آب صنعتی می شود یا (اسپری آب).یکی دیگر از راه های خنک آب برج های خنک کننده هستند که بوسیله فنی که بالای برجک قرار دارد و آب را توسط همان فن خنک می کند و دوباره به منبع ذخیره آب صنعتی برای استفاده مجدد برمی گرداند. نحوة اتصال برق به الکتروموتور فن مورد نظر که یک سیستم سه فاز است که دارای 2 کابل که هر کدام 4 رشته سیم که 3 تای آن فاز (r-s-t) و یک نول می باشد که توسط لولة طومی به طریق زیر مراحل انجام می پذیرد.
با
مقاله شرکت رینگ سازی
snoozie_and_moose_diy_nail_polish_vases_کاردستی_grande طرز ساخت کاردستی خلاقانه گلدان های ریز و زیبای این تصویر، بسیار ساده و سریع است و با مواد اولیه ساده و دور ریختنی درست می شود. اگر دوست دارید اتاقتان را با این گلدان های ریز و زیبا تزیین کنید با ما با آموزش ساخت کاردستی گلدان های تزیینی کوچک همراه باشید: snoozie_and_moose_diy_nail_polish_vases_001_grande-کاردستی مواد لازم برای ساخت کاردستی خلاقانه مینی گلدان: شیشه خالی لاک ناخن استون اسپری رنگ لوازم تزیینی مثل نخ کنفی و دکمه گل های کوچک طبیعی یا طرز ساخت کاردستی گلدان کوچک بازیافتی: snoozie_and_moose_diy_nail_polish_vases_کاردستی_grande برای درست کاردستی گلدان، اول داخل شیشه لاک را با استون بشویید و برچسب آن را ید. نکته: اگر برچسب لاک – یا هر شیشه دیگری- خیلی محکم است و به راحتی جدا نمی شود، روی آن آب داغ بریزید. بعد زیر کار رو مه پهن کنید و سطح شیشه لاک را با رنگ دلخواه رنگ کنید. حداقل ۲۴ ساعت صبر کنید تا رنگ کاملا خشک شود. بعد از این که رنگ کاملا خشک شد، بالای شیشه لاک را با نخ کنفی و دکمه مشابه ع بالا تزیین کنید و داخل آن گل های ریز طبیعی یا بگذارید و برای تزیین از آن استفاده کنید! snoozie_and_moose_diy_nail_polish_vases_005_grandeکاردستی ساخت سلاح بیولوژیک چند منظوره از لجن مارماهی مجله علمی ایران : دانشمندان لابراتوار تحقیقاتی نیروی دریایی در حالساخت سلاح بیولوژیک چند منظوره برای مقابله با آتش  و حفاظت از غواصان نظامی هستند. به گزارش دیلی میل، ماده‌ اولیه سلاح جدید در لابراتوار تحقیقات دفاعی نیروی دریایی از لجن مارماهی بدست آمده است. مارماهی‌ها به سیستم دفاعی جالب و کارآمدی برای فرار از دست شکارچیان مجهز هستند. این جانوران با تولید نوعی لجن شفاف غنی از پروتئین، شکارچی خود را خفه می‌کنند. محققان با تولید لجن مارماهی موفق شدند از این سیستم دفاعی هم به عنوان سلاح و هم برای ساخت وسایل کاربردی استفاده کنند. یکی از کاربردهای لجن جلوگیری از حمله ه‌ها به نیروهای ویژه غواص است. مهمترین کاربرد لجن مارماهی، تولید تجهیزاتی همچون لباس غواصی، تجهیزات خاموش‌کننده آتش، مواد ضدرسوب و حتی اسپری دفع ه است. جاش کوگوت، متخصص مواد از مرکز تحقیقاتی نیروی دریایی ایالات متحده عنوان کرد: لجن مارماهی در آزمایشگاه با استفاده از پروتئین‌های آلفا و گامای مارماهی دهان‌گرد تولید شده است. وی در ادامه افزود: پروتئین‌های موجود در ترشحات مارماهی هنگام برخورد با آب به سرعت ه می‌شوند و از بدن مارماهی محافظت می‌کنند. محققان بر این باورند که ترشحات لجنی مارماهی مثل تار عنکبوت بسیار با ارزش است و در آینده نزدیک جایگزین برخی از مواد نفتی خواهد شد. در حال حاضر محققان به دنبال ساخت محلول محافظت از غواصان نظامی در برابر تهدیدهای دشمن در زیر آب هستند. این محلول یا سلاح بیولوژیک غواصان دشمن را در لجن به دام می‌اندازد. منبع : ایسنا
بسیاری از مردم شغل مهر سازی را شغل اول خود قرار می دهند و عده دیگری از شغل ساخت مهر بعنوان شغل دوم استفاده می کنند مهرسازی ؛ شغل دوم ساخت مهر و کلیشه بسیار پردرآمد است هزینه ساخت یک مهر کمتر از 500 تومان و فروش مهر در بازار حدود 10 هزار تومان است برای شروع مهر سازی به دستگاه مهرسازی بهمراه مواد اولیه مهر سازی نیاز داریم که شامل ژلاتین خام - کاغذ کالک - نایلوپرینت - دسته مهر - اسپری مهر سازی و چسب دو طرفه می باشد مهر سازی یکی از مشاغل بسیار پردرآمد است که با سرمایه بسیار کم میتوان مشغول کار شد ضمن اینکه یادگیری ساخت مهر هم ساده است دستگاه مهرسازی یک سال گارانتی بدون قید و شرط آموزش رایگان مهر سازی پشتیبانی فنی پس از فروش رایگان از 220 هزار تا 290 هزار تومان 09193519931 09124526223 امروز ... خیلی اشتیاق داشتم برای نوشتن اما الان نمیدونم چرا الان که میخوام بنویسم ناراحتم از خیلی چیزا میخواستم بنویسم از رفتن پیش فوق تخصص برای سرماخوردگی سایو و خنده های که تو مطب به زوررررر جلشونو میگرفتم تا حالا همچین ی ندیده بودم نه من و نه سایو !! آدرسی کهما رو به مطب متخصص گوارش رسوند و این چیزی بود که بدرد مابخوره خدا رو شکر همون ساختمان پزشکان ،فوق تخصص گوش و حلق داشت مطب خیلی ت بودددد خیلییییی همین باعث تردیدمون شد که نکنه خوبی نباشه،سایو به میگه: الان برمیگردیم (بریم یه چرخی بزنیم ) رفتیم طبقه بالاتر کلا بسته بود دیگه با کلی دعا خوندن برگشتیم مطب و سریعا رفتیم پیش انگار اتاق جراحی بود رو میز روبروی میز پربود از وسایل پزشکی بود که من تا حالا تو مطب هیچ متخصصی ندیده بودم!! از بیمار(سایو)خواست بره اون قسمت و خواست علایم بیمارشو بگه منم کمکش می (وقتی که حس می خودش فراموش کرده) ه فکر میکرد آمپول نمیخواد. منم فوری گفت نه آقای خواهشاااا آمپولو حذف نکنید چون دوره بیماریش خیلی طولانی میشه و من میشناسم و... اولش میخواست آمپول نده با حرف من شد 2 بعد سر نسخه شد5 که سایو اعتراض کردددد و شد یکی عجیب بود که راجب دارو از ما نظر میخواست!!!!!!!!!!!!!!!!! کلی هم بعد از نوشتن نسخه راجب چیزی که نوشته توضیح میداددد[خنده] خیلیییییی خنده دار بود خیلیییی &رفتیم داروخونه چقدر داروها کم بودن!! متوجه شدیم که اسپری که ازش حرف زده بود داخل پاکت نیست برای چک دارو ها برگشتیم پیش سایو گفت: مثلا اینکه اسپری رو داروخونه دار فراموش کرده ،بنظر میرسد حالش خوب نبود وقتی نسخه رو چک کرد دید که خودش فراموش کرده بنویسه!! این حرف سایو دلمو خنک کرد اما نه بی دلیل از اینکه من به سایو در گفتن علایمش کمک می خوشش نمیاد و من حس کرده بودم، گفتم : سایو میدونه خودش که من چقدر دوستش دارم... بعدش رفتیم لوازم تحریری و... بعد میوه فروشی و خشکبار... یه مسیر کوتاه سوار یه ماشین بودیم بودیم که همه دختر بودیم به جز راننده قبل از حرکت یه آقایی هم طرف شاگرد بیرون از ماشین وایستاده بود و داشت با خانومی که جلو نشسته بود میحرفید میگفت شارژ داری و... همین که راه افتادیم دختره به آقایی دیگه زنگید که تو ترمینال بود و قصد سفر داشت!!!! هنوز از این جدا نشده سراغ یکی دیگه رو میگرفت با اینکه شاید چند دقیقه نگذشت بود به سایو گفتم نگااااا آ ین نفری که پیاده میشد ما دوتا بودیم که راننده هم متوجه حرکت زشته خانومه شده بود و خیلی هم اظهار تاسف کرد واقعا چقدر رفتار بعضیاااا... وقت برگشتن به خونه هم کلی راننده فضول بازجویی کرد اهل کجایی و .... هرچی میخواستم جوابشو ندم بیخیال نمیشد که نمیشد از جد و آبادم میپرسید و... نمیدونم چش شده بود وقتی شنید قصد ازدواج ندارم و میخوام برم خارج شروع کرد از اینکه اونم میخواد بره ای باااابااا مگه مجبوریییییی؟ تمام این حرفا به کنار قبل از برگشتن به خونه از یه خیابونی گذشتیم که پر بود از درختای بلند و پر از پرنده هوا تاریک شده بود و همه لامپا روشن نمیدونی چ غوغاییی بود نمیدونی چ حسی داشت شنیدن اون همه صدای پرنده، وسط شهر انگار فریاد میزن ک خسته شدیم از این زندگی شهری ای آدماااااا یادتون رفته طبیعت یادتون رفته پرنده ها یادتون رفته خدا خسته نشدین از این هیاهوی صداااا فوق العاده بود فوق العاده. &گاهی دلم وسط شهر داد بزنم بسه این سر و صداااااا . . . لطفا سکوتتتتتتتت اصل مطب ه که فراموش شد بود این بود: نسخه 15 روز تاریخ انقضا داردددد یعنی اگه خوب نشدی یا مشکلی داشتی میتونی دوباره رجوع کنید کنیت مشخصات عمومی کنیت های اکریلیک روغنی و پلاستیک نماهای داخلی و خارجی: کنیت های روغنی و اکریلیک پوشش محافظ بسیار زیبایی برای ساختمان میباشد. مقاومت و استحکام کنیت در مقابل عوامل جوی طی چندین سال کنیت را به عنوان پوششی مناسب جهت نمای ساختمان در اکثر کشورهای جهان معرفی نموده است. کنیت های روغنی و اکریلیک بخاطر ترکیب شیمیایی مخصوص کاملا ضد آب بوده در مقابل عوامل جوی کاملا مقاوم میباشد همچنین کنیت های روغنی و اکریلیک به علت سبکی وزن مخصوص آن بروی ساختمان بار کمتری وارد و بر روی سیمان,چوب,آهن,آردواز,گچ,بتن و ... در رنگ های مختلف براحتی قابل اجرا می باشد و 8 ساعت پس از اسپری شدن خشک و استقامت نهایی آن پس از 1 ماه حاصل می شود. قابل توجه است که هر کیلو گرم کنیت ا الی 1/5 متر مربع در سطح صاف و سیقلی را پوشش میدهد و در سطح زبر و غیر صاف بستگی به شرایط زیر کار دارد. شماره ثبت 58030 شماره استاندارد 25/3/1/ 31-9 شماره عضویت 192/004618 دفتر زیباتزئین 77797569-021 با مدیریت مرادپور 09123995216 بازدید رایگان برای شروع شغل مهر سازی به دستگاه مهر و لوازم ساخت مهر نیاز داریم وسایل مهر سازی شامل ژلاتین مهر سازی, پایه مهر , اسپری مهرسازی و کاغذ کالک,چسب دوطرفه و نایلوپرینت می باشد راه اندازی مهرسازی برای راه اندازی شغل پردرآمد ساخت مهر به فضای کوچک و هزینه بسیار کم نیاز است ساخت مهر در 10 دقیقه و با هزینه کمتر از 1000 تومان انجام میشود مهرسازی, شغل پردرآمد , زودبازده و کم هزینه ای است که با سرمایه کمتر از 300 هزار تومان میتوان راه اندازی نمود دستگاه مهر سازی یک سال گارانتی فول آموزش مهر سازی رایگان از 60 هزار تومان نرم افزار فارسی طراحی مهر صدها طرح مهر رایگان 09124526223 09193519931 ترمیم کننده ویژه نوعی ملات آماده پودری بر پایه سیمان می باشد که به واسطه وجود چسب بتن در ساختار خود ، علاوه بر قدرت چسبندگی بسیار زیاد به انواع سطوح و مصالح مخصوصاً بتن امکان نفوذ ناپذیر نمودن مقطع مورد کاربرد را نیز فراهم می آورد و با استانداردهای ذیل مطابقت دارد : astm c928-05 , astm c1583-04 astm c39 , bs en 12637-3 bs en 12636 , astm c1583 خواص و اثرات چسبندگی فوق العاده زیاد به انواع مصالح قابل ارائه در رنگ های مختلف بدون انقباض مقاوم در مقابل سیکل های یخبندان و ذوب قابل. سلام دوست جونا ب بعد تولد رفتیم بیرون ینی خارج از شهر ترقه و خطریجات بازی کردیم...و نزدیک ساعت 4 صبح خوابم برد سعی میکنم همه چی چیز خوب پیش بره ولی گاهی وقتا همیشه یه ایی هستن که با وجودشون حال ادمو اب میکنن خواسته یا ناخواسته به راهنماییتون نیازمندم شدید: 1-بچه دوم بیارم ؟ 2-یا برم دنبال کارای مربی گری و گرفتن گواهی نامه و خودم؟ واقعا موندم توش...ینی دو دلم فعلا...رژیمم برقراره و دیگه اصلا دلم هله و هوله نمیخواد تو مهمونیام بیشتر از 1 کفگیر برنج نمیتونم بخورم و کلا دیگ کم کم دارم یاد میگیرم عادی خوردن رو فرزانه جونم دستور پیتزا رژیمی: اندازه 1 تخم مرغ خمیر رو ورز میدم ته تابه یکم ارد میپاشم و خمیر رو باز میکنم روش.قارچ و گوشت چرخکرده و زرد چوبه و نمک و فلفل سیاه یکم میپزه تا اب قارچ کشیده بشه .فلفل دلمه رنگی نگینی د میکنی و همه مواد رو میچینی رو خمیر و با دست یکم فشار میدی تا بچسبه به خمیر زیر تابه رو روشن میکنی و با حرارت خیلی کم در تابه رو میزاری تا بپزه...یا تو سینی پهن میکنی تو فر میزاری اینجوری روشم برشته میشه چون ماکروفر ما اب شده تو تابه درست :) بدون قطره ای روغن و پنیر...مزه پیتزا میده دیگهبرای از بین بردن وسوسه ( خمیر بربری یا سنگک بگیر از نونوایی یا میخوای درست کنی : ارد.اب.مایه خمیر.نمک رو مخلوط کن و ورز بده تا عمل بیاد بعد از پف ش دوباره ورز میدی تا پفش بخوابه و چونه میگیری و بعد دوباره میزاری تا پف کنه) و بعد بقیه مراحل پیتزا پزون حالا اگه مجازی به خوردن روغن و پنیر: بجای ارد زیر تابه یکم روغن اسپری کن و بعد از خمیر انداختن روش یکم سس قرمز و پودر اویشن و بعد پنیر و بیقه موارد در ا م پنیر بریز.یکمم سوسیس رنده کنی روش مزه خوبی میده اگه تو فر مپزی گوجه ام نکینی د کن و اضافه کن اگه تو تابه گوجه نریز دیگه. خب خوردنی های امروز من: صبحانه: چای سبز ناهار: سفیده تخم مرغ 3عدد+گوجه فرنگی شام: گوشت ابپز+ابلیمو قبل خواب:2عدد ما با 1لیوان شیر ورزش: تمرین قسمت آ به همراه سرکه سیب و اب مکمل: زینگ+اهن+فولیک اسید مهم نیست بعضی از اون ادم ها ح و بد کنن و روزتو اب کنن مهم اینه روزتو چطور به پایان برسونی :) 16642 یک پاک کننده ی قوی برای پوست درست کنید ۶ قاشق غذاخوری قهوه ی کاملاً آسیاب شده (تازه یا استفاده شده) را با ۴ قاشق غذاخوری روغن نارگیل یاروغن زیتون ترکیب کنید تا خمیری غلیظ به دست آید. به آرامی و با یک حرکت دایره ای خمیر را روی بدن و صورت خود بمالید تا پوست های مرده از بین بروند. (فقط مراقب باشید خمیر را اطراف چشم های خود نمالید،، زیرا این ناحیه ممکن است نسبت به دانه های خشن حساس باشد.) محصولات ساخته شده ی غیرطبیعی را از موهای خود حذف کنید در طول روز چند محصول غیرطبیعی را روی موهای خود قرار می دهید؟ نرم کننده ها، اسپری ها و سرم های مو می توانند به تدریج در طول زمان زیاد استفاده شوند و تنها شامپو زدن نمی تواند تمامی موهای شما را تمیز کند. مانند صورت و بدن، دانه های آسیاب شده ی قهوه می توانند برای پوسته پوسته ی سر استفاده شوند. ضمن یک درمان دو هفته ای، قبل از شامپو زدن به موهایتان قهوه ی آسیاب شده را بر رویمو و پوست سر خود ماساژ دهید، این کار به حذف تدریجی پوسته های ساخته شده ی ناخواسته کمک می کند. فقط بدانید که ممکن است کمی کثیفی و آشفتگی ایجاد شود. هشدار: قهوه می تواند موهایتان را روشن تر کند بنابراین اگر موهای دارید از آن استفاده نکنید.
برای ادامه مطلب در شوکوبا همراه باشید... شوکوبا اولین فروشگاه حقیقی و مجازی مواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی ارسال رایگان به سراسرتهران ارسال سریع به سراسرکشور وبسایت www.shokobox.ir تلگرام telegram.me/shokobox اینستاگرام instagram.com/shokobox.ir تلفن 02126769508 - 02126769182 میشه بخندین؟؟؟
میشه بلند بخندین؟؟؟
میشه بخندین؟؟؟
میشه با غمامون بخندیم؟؟؟
میشه خنده مسکن موقتی نباشه؟؟؟
میشه غمامون یادمون باشه بخندیم؟؟؟
میشه قهرمان لبخند همدیگه باشیم؟؟؟ حالا 1 2 3 --------------------------------- دختره پست گذاشته بود که: من حتـی تو کفنم خفنم :
واسش کامنت گذاشتم
تو مانــتــوی مـدرســه چــطــور؟


بلاکم کرد نکبت!
آیا بلاک کار درستیه؟ --------------------------------------------- امروز تو خیابون ی عالمه ریش دیدم ک بهش ی ذره پسر چسبیده بود
یاد اون زمانی افتادم ک پسرا کلیپسای مارو مس ه می
قربون خدا برم ک چوب همیشه دستشه
کپی واسه دخترااا وااااااااااااجبه بفهمین "واجب" --------------------------------------------------- پیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس...پیسسسسسسسس....
.
.
.
این صدای چیه؟
.
.
.
.
.
بده اونو...مال منه
.
.
.
بده اونو...نمیزنمت...بده دیگه
.
.
.
.
بازخواهرم اسپری مفت پیدا کرده :/ --------------------------------------------------- امروز سرم ۱۶تا بخیه خورد! میپرسید چرا ؟

.

.

.

میخواستم یه خوشتیپ رو بغل کنم یه دفعه آینه ش ت . . ------------------------------------------------------ همتونو میکُشم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا من پرایدم !!! ------------------------------------------------------ می دونید این ضرب المثل «با هم بخندیم ٬ نه به هم » را کی درست کرده؟
همونی که هیچ وقت تو بازی راش نمی دادین و همیشه دستش می انداختیم. رفته ادیب شده. ------------------------------------------------------ بچه ها نظرات پست قبلی رو بعدا تایید میکنم و بهتون سر میزنم رفتم در خونه رفیقم
از پشت آیفون می گه تنهایی دادا؟
پ ن پ خونه محاصره ست بهتره مقاومت نکنی تو جاده پلیس دیدم دستمو بیرون انگشتمو می چرخونم
رفیقم می گه : داری به ماشینای روبرویی علامت میدی؟
پ نه پ انگشتم تو دماغم بوده داغ کرده دارم خنکش می کنم میگم آقا خمیر دندون سفید کننده می خوام؟
میگه برا دندونات؟
پ نه پ می خوام کاسه دستشویی رو برق بندازم به دوستم زنگ زدم میگم ماشینم روشن نمیشه
میگه استارت میزنی روشن نمیشه؟
د نه د هنوز به اونجا نرسیدیم فعلا با خواهش و تمنا دارم کارمو پیش می برم دارم گریه دار میبینم
گریه می مامانم اومده می گه ش گریه داره ؟
پ نه پ خنده داره من دارم گریه می کنم کارگردانشو ضایع کنم !
رفتم داروخونه کرم ترک پا بگیرم
می گه واسه پا میخواین؟
پ ن پ میخوام در جهت از بین بردن ترک های کویر لوت گامی برداشته باشم
اشتم آهنگو هی جلو عقب می که ت ت آهنگو بنویسم
دوستم میگه: تویی هی آهنگو جلو عقب میکنی؟
میگم پ نه پ خواننده رو این قسمتش خیلی تاکیید داره
اریم راه میریم با دوستام پام پیچ خورده خوردم زمین میگه کمک می خوای؟
میگم پـَـ نَ پـَـ شماها خودتونو نجات بدین من اینجا میمونم مقاومت می کنم بریییید برییییییید اسپری سوسک کش زدم به سوسکه، سوسکه افتاده به پشت دست و پا میزنه
هم خونه ایم اومده میگه داره جون میده..؟
پـَـَـ نَ پـَـَــــ قیافه تورو دیده از خنده ریسه رفته شنبه : پست رو عوض میکنم کارهای که نوشتم و باقی موند میارم در این پست جدید . چقدر لذت بخشه وقتی کارهات رو مینویسی و انجام میدی وقتی بهش نگاه میکنی یک صفحه کار انجام شده تیک خورده رو میبینی و احساس میکنی از روزت بهترین استفاده ها رو کردی دلم میخواد امروز بیشتر توی اتاق خوابم باشم برم سر کلوست و مقداری به لباسهام برسم پس میام مینویسم. در ضمن شنبه روز آشپزخونه هم هست پس مقداری هم در مورد آشپزخونه کار انجام میدم! یکشنبه: ادامه باقی مانده کار دیروز ببینم چقدر پیش میرم. حس خوبی هست که هر بار به قدری تمیز شده که برای بار بعد کمتر بهم ریختگی ایجاد میشه نظام یافته تر و مرتب تر کارها انجام میشه خیلی رضایت دارم از این پیوستگی در انجام کارهام روز یکشنبه متعلق به اتاق ها و کمدها و این خیلی خوبه چون لازم نیست کار بیشتری بخوام انجام بدم تا بتونم به مرتب سازی کلوستم هم برسم:) البته کارهای روزانه خونه رو در کنارش خواهم داشت! آشپزخونه: شستن ظروف شستن سینک خشک سینک پاک و شستن کرفس درست خورش ناهار خیس برنج دستمال کشیدن ک نها جمع ظروف شسته شده آماده سازی ناهار پختن برنج چیدن میز صرف ناهار شستن ظرفها جمع و خشک ظرفا اتاق خواب جمع تخت خواب جمع آوری رخت چرک ریختن داخل ماشین کشوهای میزتو و دراور که 10 تا کشو میشه http://icons.iconarchive.com/icons/rade8/body-care/32/make-up-icon.pngمیز تو : کشو اول کشو دوم کشو سوم کشوچهارم کشو پنجم کشو 5: شلوارهای چینᴥ کتانᴥ ورزشی ᴥشلوار کوتاه های تا روی زانو ᴥکلاهᴥتی ᴥ پارچه

کشو 4 : خالی شد : لباسهای نوی خودم کشو 3 :خالی شدموقتا لباس هایی که میخوام وکیوم کنم میذارم کشو 2 :خالی شدموقتا لباسهایی که میخوام وکیوم کنم میذارم کشو 1 : http://icons.iconarchive.com/icons/robinweatherall/cleaning/32/clothes-icon.pngدراورر : کشو اول کشو دوم کشو سوم کشو چهارم کشو پنجم کشو 5 : کشو 4 : کشو 3 : کشو 2 : کشو the container store مرتب کلوست بازبینی رختهای آویزونی خودم بیرون آوردن لباسهایی مورد استفادم در این فصل نیست مقداری از لباسها که باید شسته بشه یا داده بشه به اتوشویی مرتب سازی رخت آویزها و جابجایی لباسهایی که رخت آویز مناسبی تدارن ✿ یک مقدار کاورهای خوب دارم که باید پیدا کنم برای استفاده بعضی از لباسهام که احتیاج دارن به کاور✿ (یادم نیست کجا قایمشون ) دسته بندی لباسها که وکیومشون کنم وکیوم مرتب کشو شلوار مرتب کشو مرتب کشو لباس خونه بازدید 4 طبقه جعبه کفشهام باز دید طبقه آویزسرمه ای تخلیه باز بینی سازماندهی بازدید طبقه آویز روسری ها تخلیه طبقه بالایی کلوست چمدون طوسی سبد با آبی با زرد تمیز سازی طبقه جارو چیدن دوباره بالای طبقه طبقه کیفها طبقه اول قسمت حوله ها طبقه اول از بالا طبقه دوم طبقه سوم قسمت پت ها سمت دیگه کلوست قسمت لوازم آرایشی و با ها قسمت بقچه ها و جا ها قسمت سقفی دیگر کلوست تخلیه و باز بینی طبقه سقفی باز بینی جمدون پارچه کوبلنی ید از تره بار کرفس بادمجان دلمه ای کدو هندانه طالبی پاستا پیتزا مانا4 تا نودل الیت 4 تا گندم پوست کنده نمک نمکدانی خیار گوجه فرنگی سیب زمینی پیاز فلفل دلمه ای انگور هلو زردالو توت فرنگی شیر سبزی خوردن قارچ ید از شهروند دستمال مرطوب گاز پاکن مایع طرف شویی3 تا قرص ماشین ظرفشویی فینیش روکش مواد غذایی یک بسته پنیر لبنه کره دستمال سفره رنگی 4 بسته رول بزرگ دستمال کاغذی آشپزخانه اسپری چوب پاکن اسپری وکو گاز پاکن جیف 2تا اختصاصی از اینو دیدی فراوردههای عایق کاری حرارتی 21 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 21 فرآورده های عایق کاری حرارتی جدیدهدف از عایق کاری حرارتی، کاهش گرمای انتقال یافته یا به حداقل رساندن اثرات شیوه های جداگانه انتقال حرارت است و فرآورده های جدید سعی در تحقق بهتر این هدف دارد چندی پیش دوره های تخصصی آموزش آشنایی با مصالح ساختمانی جدید در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن برای گروهی از . اختصاصی از ژیکو تحقیق در مورد فراوردههای عایق کاری حرارتی 21 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 21 فرآورده های عایق کاری حرارتی جدیدهدف از عایق کاری حرارتی، کاهش گرمای انتقال یافته یا به حداقل رساندن اثرات شیوه های جداگانه انتقال حرارت است و فرآورده های جدید سعی در تحقق بهتر این هدف دارد چندی پیش دوره های تخصصی آموزش آشنایی با مصالح ساختمانی جدید در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن برای . مراقبت از پارچه های ضد آب قابل تنفس: انجمن پزشکی کوهستان ایران: در صورت عدم مراقبت از پارچه های ضداب قابل تنفس طول عمر عملکرد لباس کاهش خواهد یافت. جهت حفظ کت و شلوار ضدآب در بهترین ح ، دو مورد هست که باید مراقبت شوند. این دو مورد مراقبت از لایه خارجی مقاوم به آب بادوام و تمیز نکاه داشتن لباس است. پارچه های ضدآب قابل تنفس از چندین لایه ساخته شده اند، که جهت سادگی کار تنها نیاز داریم که به دو تا از آنها نگاهی بیاندازیم. که از این قرارند: 1) غشا ضد آب 2) لایه مقاوم به آب بادوام (dwr). غشا ضدآب دقیقا اینگونه عمل می کند. غشایی که نمی گذارد آب از پارچه عبور و به پوست برسد، در حالیکه اجازه می دهد عرق عبور کرده وارد هوا شود. خاصیت ضدآب dwr باعث دفع آب با ایجاد قطره در بیرون از پارچه می شود ، به این ترتیب ورود آب به لایه های بیرونی را متوقف می کند. بدون لایه dwr هم لباس های شما " ضدآب " خواهد بود و بر اثر آب با منشا بیرونی خیس نخواهید شد اما با دفع آب لایه dwr امکان می دهدتمام لایه ها تنفس کنند. اگر لایه ها قادر به تنفس نباشند گرما و عرق حاصل از حرکت در داخل لباس محبوس می شود و تبدیل به مایع می شود. این کار احساس خیسی به شما می دهد و احتمالا بسیار آزار دهنده خواهد بود. به این علت است که استفاده از محصولات مراقبت از پارچه نظیر مواد ضدآب کننده مجدد و re-conditioning مهم می باشد. گرد و خاک و کثیفی دشمن عمده دیگر پارچه های ضدآب است ، مانند اجتماع زیاد و طولانی مدت روی پارچه ، که قابلیت تنفس را کاهش و رطوبت محبوس شده در داخل را افزایش می دهد. اثر دوم کثیفی سایش است که روی لایه dwr اتفاق می افتد ، به این خاطر است که تمیز نگاهداشتن لباس های ضدآب تا حد امکان ، بسیار مهم است. نگهداری به نظر می رسد اکثر افراد لباس های ضدآب کوچک تر را در داخل کیسه یا کوله پشتی شان نگاهداری می کنند و این تا زمانی که محیط تمیز و خشک است خوب می باشد. کت ها را باید در محلی تمیز و خشک، از آویزی آویزان کرد که وزن لباس ها را به طور یکنواخت تری توزیع می کند. تمیز تمیز نگاهداشتن محصولات ضدآب حیاتی است چون کثیفی مانع قطره شدن آب و قابلیت تنفس می شود. همیشه کت یا شلوارتان را پس از استفاده تمیز کنید. خیلی ساده ذرات گرد و خاک را بتکانید و در صورت نیاز مقادیر اندک کثیفی را با پارچه ای نمدار تمیز کنید. و اگر کثیفی خشک شده باشد با یک برس نرم تمیز کنید. تمام انواع تمیز اندکی dwr را سایش خواهد داد چون تمیز عملی ساینده است. اما این کاهش در دفع کنندگی آب در مقابسه با زمانی که کثیفی لباس را بر جای بگذارید کمتر است. مثل همه لباس های دیگر ، محصولات ضدآب هم گاه گاهی بخصوص پس از کثیف شدن زیاد باید شستشو شوند. بهترین کار عمل به دستورالعمل های شستشو و خشک سازنده آن است. اما در مورد آن دسته از افرادی که این دستورالعمل ها را نمی خوانند، هرگز از محصولات شستشوی غیربیولوژیکی استفاده نکنید، چون آنها لایه های dwr را جدا می کنند. اگر برند شستشوی توصیه شده ( معمولاnikwax یا grangers ) را استفاده نمی کنید از پرک های صابون بیولوژیکی فاقد عطر ، ماده پاک کننده یا نرم کننده استفاده کنید. راه حل بیولوژیکی و بدون ماده پاک کننده نظیر nikwax tech wash برای حفاظت از پارچه های ضد آب به ویژه لایه های dwr طراحی شده اند که در عین حال کثیفی و آلودگی را از بین می برند ، و بعد در صورت نیاز ماده ضدآب کننده نظیر nikwax tx direct wash استفاده کنید که بعدا از لایه dwr دوباره محافظت خواهد کرد. ضدآب مجدد این یک باور غلط جا افتاده است که فکر می کنیم چون لباس دیگر ضدآب نیست پارچه های قابل تنفس را دوباره ضدآب می کنیم. این از نظر فنی درست نیست. اگر ، برای مثال ، اگر هیچ وقت لباس تان را دوباره ضدآب نکنید ، این لباس هنوز هم ضدآب باقی خواهد ماند فقط به طور موثری عمل نخواهد کرد. سوال مهم این است که هر چند وقت یک بار این گونه لباس ها را باید دوباره ضدآب کرد؟ پاسخ بسیار ساده است. تماما به خودتان بستگی دارد. مشکل این است که لایه dwr تان بسته به میزان کثیفی لباس و میزان استفاده از لباس و ... با سرعت های مختلف از بین خواهد رفت. همچنین قابل ذکر است که اشعه ماورا بنفش خورشید روکش کاری dwr تان را به مروز از بین خواهد برد. یک قاعده سرانگشتی ساده این است که هر وقت آب از قطره شدن مناسب روی لباس تان باز بماند این زمان ضدآب مجدد است. نیازی نیست که هر بار که لباس تان را شستشو می دهید آن را ضدآب کنید ، اما اگر آماده رفتن به تعطیلات ، پیاده روی چند روزه و غیره می شوید فکر خوبی است که لباس تان را دوباره ضد آب کنید تا از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل کنید. ضدآب کننده ها معمولا به صورت اسپری یا مایع – که در آن شسته شوند – عرضه می شوند. هر چند اسپری سریع تر عمل می کند اما پوشش خوبی را ایجاد نخواهد کرد. بنابر این توصیه می کنیم از ضدآب کننده مایع استفاده کنید چون داخل لباس نفوذ می کند و تمام سطوح را با روکش کاری یکنواخت پوشش خواهد داد. خلاصه: بهترین روش مراقبت از لباس ضدآب و حداکثر استفاده از آنها از این قرار است: 1- نگهداری مناسب 2- تمیز نگاه داشتن آنها 3- ضدآب سازی مجدد در زمان نیاز نگاهداری مناسب ضدآب های قابل تنفس به طور صحیح به کاهش فرسودگی کمک می کند و آنها را تمیز و خشک حفظ می کند. تمیز حیاتی است چون کثیفی را از بین می برد و امکان تنفس را به لباس می دهد. ضدآب سازی باعث می شود لایه dwr خارجی لباس ها ویژگی دفع کنندگی آب را بازی و از قابلیت تنفس شان محافظت شود. منبع : http://blog.cheaptents.com/breathable-waterproof-fabric-care/ مترجم : فریدون شیرمحمدلی انجمن پزشکی کوهستان ایران انتقاد تند خواهر رونالدو از مخالفین برادرش خواهر کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید به انتقادی تند از افرادی پرداخت که در زادگاه رونالدو، روی مجسمه او نام و شماره مسی را حک کرده بودند. پس از انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن سال در سال 2015 و اعطای توپ طلا به ستاره آرژانتینی، دوست داران این بازیکن در شهر مادیرا، زادگاه رونالدو، سراغ مجسمه کریستیانو رفتند و در پشت مجسمه، نام مسی و شماره 10 را با اسپری حک د. کاتیا آویتو، خواهر رونالدو، از این اقدام انتقاد کرد و برای م بین ابراز تاسف کرد.
او گفت:" همه ی شما می دانید که من خواهر این مرد هستم و به این موضوع افتخار می کنم زیرا او فرد بسیار جنگجویی است. ساعت ها می توانم کیفیت ها و رفتارهای او را تحلیل کنم. برای این کار و افرادی که از روی حسادت به او این کار را انجام دادند متاسفم.حقارتی که در این کار به چشم می خورد، باعث می شود که من به عنوان یک پرتغالی احساس شرم کنم. افرادی که مسئول این کار و دیگر اقدامات علیه این مرد هستند باید بدانند که جزیره ما به عنوان بهترین جزیره در دنیا انتخاب شده و دلیلش، نه دریاهای زیبا و غذاهای عالی آن، بلکه این مرد بزرگ است که همیشه به هویت و زادگاهش افتخار کرده است.پافشاری او روی این جیزره باعث شده تا توریست های زیادی به اینجا بیاییند و کارهای زیادی ایجاد شود. بیشتر ما باید سپاسگزار او باشیم. به خاطر اوست که اهالی جزیره همچنان شغل هایشان را دارند. جزیره زیبای من، همچنان پر از افرادی است که مستحق زندگی در هستند. افرادی که هیچ احترامی از خود نشان نمی دهند و ارزشی برای جامعه قائل نیستند. از آنهایی که در غم و غصه ی جنگ زندگی می کنند عذرمی خواهم ولی فکر می کنم بعضی افراد متعلق به سرزمینی که در آن زندگی می کنند نیستند." را ارهایی که درد را از مفاصلتان فراری می دهد یک متخصص ارتوپد گفت: استفاده از روش های سرما و گرما درمانی باعث کاهش درد مفاصل می شود. قاسم ن ژادحسن متخصص ارتوپدی  گفت ؛ با بیان اینکه مفصل بین دو استخوان در کنار قرار دارد، گفت: استخوان های مفصل توسط نوارهای محکم بافتی به نام رباط به هم متصل می شود و اطراف مفصل عضلاتی به نام تاندون به استخوان ها متصل است.وی به وجود کیسه های نازک بافتی در اطراف مفصل اشاره کرد و اظهار داشت: هرگونه آسیبی به این اعضا باعث بروز درد در ناحیه مفصل می شود.این ارتوپد درباره علل ایجاد درد مفاصل عنوان کرد: عواملی مانند کشیدگی رباط، آرتریت روماتوئید، بورسیت، اختلال در کارکرد عناصر تشکیل دهنده مفصل، مشکلات بیومکانیک مفصل و تاندنیت باعث بروز درد در مفاصل می شود.نژاد حسن با بیان اینکه گرما و سرما درمانی برای تسکین درد مفاصل موثر است، تاکید کرد: این درمان ها از شعله ور شدن آرتریت روماتوئید جلوگیری نمی کند اما باعث کاهش درد و اختلال در مفاصل می شود.به گفته وی؛ حرارت باعث کاهش تنش عضلانی و تحریک گردش خون می شود.این ارتوپد با بیان اینکه در زمان هاب مفاصل استفاده از سرما درمانی کاهش درد را به همراه دارد، تصریح کرد: روش سرما درمانی برای کاهش ورم، هاب و تسکین درد مفصل کاربرد دارد که استفاده از کمپرس سرد، وان آب سرد، اسپری، پماد و سیستم خنک کننده از روش های سرما درمانی است.وی با اشاره به اینکه استفاده از کیسه یخ پیچیده شده در یک پارچه و کمپرس سرد از دیگر روش های سرمادرمانی است، تاکید کرد: برای جلوگیری از سرمازدگی مفاصل، در هر دفعه بیش از 20 دقیقه از منبع سرما استفاده نکنید. ن ژاد حسن دربراه گرمادرمانی اظهار داشت: برای جلوگیری از قرمزی و سوختگی پوست در ناحیه درد، تنها به مدت به 15 دقیقه از وسیله گرمادرمانی استفاده کنید که این وسایل شامل حوله گرم، کمپرس و پدهای گرم هستند. وی درباره دیگر روش های درمانی درد مفاصل تاکید کرد: عواملی مانند کاهش تحرک و فعالیت های ورزشی و وزن، استفاده از روش های گرما و سرما درمانی، مکمل و دارو و غذای ضد هاب، طب سوزنی، ماساژ درمانی و آب درمانی باعث درمان درد مفاصل می شود.این ارتوپد افزود: برای استفاده از روش های سرما و گرما درمانی دردهای مفاصل حتما با متخصص یا فیزیوتراپ خود م کنید. اسانس essential oil گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی
قابل توجه کلیه تولید کنندگان داروهای گیاهی وصنایع غذای وصنایع آرایش بهداشتی و موسسات تحقیقاتی
تولید کننده و فروشنده انواع اسانس گیاهان وگیاهان دارویی
صنعت :: دارویی ،صنایع مواد غذایی و صنایع آرایش بهداشتی -اسانس روغن حیوانی- ید و فروش اسانس-تهیه اسانس موز-اسانس زنجبیل-بهار نارنج اسانس موز-فروش اسانس بهار نارنج-فروش اسانس اکالیپتوس گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی فراوردههای طبی.
برج خنک کن به لحاظ نوع تماس آب و هوا به دو گروه برجهای تر(مدار باز)و برجهای خشک (مدار بسته)تقسیم میشوند .
برجها از نوع حرکت هوا به دو نوع مکش طبیعی (natural darft ) و مکش اجباری (mechainical darft )دسته بندی می شوند
تقریباً بیش از 90 % برجهای خنک کننده از نوع برجهای تر (wet cooling tower ) می باشند که خود به گروههای ذیل تقسیم میگردند.
جریان متقابل (counter flow )
جریان متقاطع (cross flow )
عملکرد کلی برج خنک کننده :
اثر خنک کنندگی انتقال حرارت محسوس (sensible heat transfer ) آب و ه. لیلی من آرام باش
می دانم،مرغ گران است راننده تا ی ها،چاقوکش شده اند
می دانم،در کیفت کنار رژ لبها،اسپری فلفلی داری
های ،چشم چران شده اند
و بعضی دختران برای یک نمره...آرام باشی لیلی من این روزها صف نانوایی ها خلوت شده فکر کنم به جای دیزی،همه پیتزا می خورند
مارکتی محل،تز می دهد
لیز خوردن یک پیرمرد باعث خنده می شود...لیلی من آرام
باش هنوز هر دقیقه،شصت ثانیه است حداقل ساعت مچی تو درست کار می کند
فیش های آب/ برق / گاز سر وقت به د. bvlgari goldea eau de parfum for women


bvlgari goldea eau de parfum for women

مناسب برای: بانوان

نوع: ادو پرفیوم

ساختار رایحه: میوه، چوب، مرکبات، خاک و زمین، گیاهان معطر، گل

نوع رایحه: شیرین، گرم، خوراکی، طبیعت، شرقی، گل

کشور مبدا برند: ایتالیا

bvlgari goldea eau de parfum for women 90ml

ادو پرفیوم بولگاری نه مدل goldea حجم 90 میلی لیتری در اکتبر سال 2015 به بازار معرفی شده است. عطر جدید «بولگاری» (bvlgari) ترکیب جالبی از بازی نور و طلا است. این عطر شرقی و گلی «goldea» نام دارد. طراحی و فرمولاسیون goldea توسط عطرساز کاربلد و مشهور «آلبرتو موریلاس» (alberto morillas) انجام شده است. کمپین تبلیغاتی این عطر با حضور مدل معروف «isabeli fontana» سروصدای فراوانی ب ا کرد. goldea با توجه به بوی شیرین و گرمش برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می شود. با اولین اسپری از goldea روی پوست و محل نبضتان بوی مشک، نارنج، تمشک و شکوفه ی پرتقال را استشمام خواهید کرد. این ترکیب شیرین، انرژی و نشاط ویژه ای را در شما ایجاد می کند. پس از مدتی، این نت های آغازی جای خود را به نت های میانی خواهند داد. نت های میانی از یلانگ یلانگ، گل یاسمین و مشک ساخته شده اند. بوی شیرین و گرم این نت ها، انرژی های مثبت را به سوی شما هدایت خواهد کرد. در ادامه و پس از مدتی، نت های میانی به آرامی جای خود را به نت های پایانی خواهند داد. مشک، عنبر، گیاه پاتچولی و پاپیروس عناصر تشکیل دهنده ی نت های پایانی هستند. این نت ها اعتمادبه نفس و هیجان را به شما هدیه می کنند. بطری goldea در عین سادگی بسیار جذاب و شیک طراحی شده است. مایع طلایی رنگ درون بطری از روی شیشه ی شفاف آن به وضوح دیده می شود. گردن بطری با یک طرح زیبا تزیین شده است. در بطری مانند یک تکه طلای دایره ای می درخشد. بطری بسیار خوش دست بوده و به راحتی در دست جا می شود. ید عطر بولگاری goldea با توجه به بوی شیرین و گرم، شیشه ی خاص و جذاب، حجم 90 میلی لیتری، پخش بو و ماندگاری طولانی و برند شناخته شده و ارزشمندش برای شما و ی که این عطر را از شما هدیه می گیرد بسیار خاطره انگیز خواهد بود.فروش بهترین عطر و ادکلن اصل و معروف مردانه و نه، با ماندگاری بالا و با بهترین قیمت را در فروشگاه اینترنتی رادین سان تجربه کنید.
رنگ اپو ی
این رنگ دو جزئی بر پایه رزین اپو ی با دو گونه هاردنر پلی آمین و هاردنر پلی آمید تولید و عرضه می گردد ، از نظر مقاومت های شیمیایی ، مکانیکی و الکتریکی بسیار ایده آل است.
با استانداردهای ذیل مطابقت دارد:
astm d3359 , astm d2369
محاسبه ویسکوزیته با کاپ حجم مواد غیر فرار astm d1200
میزان پوشش دهی astm d344
براقیت astm d523
محاسبه دانسیته astm d1475
ضخامت تر astm d4414
ضخامت خشک astm d1400
دانه بندی astm d1210
مکانیسم خشک شدن astm d1640
س اسپری ast.

جستجوهای اتفاقی