استراتژی ما باید استفاده از ظرفیت های کشور در کنار دیپلماسی باشد

عصرایران/   زنگ انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در حالی زده شده است که فضای کشور در این کارزار با راهبردی تازه روبرو شده است. استراتژی که در انتخابات‌های گذشته شاهد آن نبودیم.  
« نامزد پوششی، یا همان نامزد مکمل» استراتژی است که این روزها مورد استفاده دو جریان اصلاح طلب و اصول‌گرا قرار گرفته است. این دو جریان تصمیم گرفته‌اند برای حمایت از نامزد نهایی خود، نامزدهای حمایتی را وارد صحنه رقابت کنند.

اصول‌گرایان برای ش ت دادن با چندین نامزد وارد انتخابات شده‌اند. اینگونه به نظر می‌رسد استراتژی اصول‌گرایان این است که این چند نامزد شمشیر را بر ای از رو ببندند و در مناظره‌ها بر او بتازند. بعد از مناظره‌ها هم به نفع یک یا دو نامزد اصول‌گرا از صحنه خارج شوند.

بعد از مشخص شدن این راهبرد، اصلاح طلبان هم تصمیم گرفتند فردی را به کمک بفرستند. اصلاح‌طلبان و اعتدالیون با این استدلال که باید را در برابر خیل اصول‌گرایان از تنهایی خارج کنیم، جهانگیری را وارد صحنه رقابت د.

جهانگیری در کنار در برابر اصول‌گرایان می‌ایستند و در کنار دفاع از برنامه‌های ت به برنامه‌های و سابقه کاری اصول‌گرایان حمله می‌کنند.

سوالی که در این میان مطرح است این معناست که چرا اصول‌گرایان و اصلاح طلبان این استراتژی و راهبرد را برای خود انتخاب د و چرا در انتخابات گذشته از این راهبرد استفاده نمی‌ د؟

معرفی این نامزدها به این دلیل است که دو جریان به خوبی این معنا را درک کرده‌اند که... ادامه مطلب استفاده از مفاهیم و اصطلاحات شیعه و سنی در قبال ایران باعث شده تا شکافها و اختلافات بیشتر شود. دشمن نخست ما است و ما باید اختلافات را کنار گذاشته و در برابر صهیونیستها بایستیم. عد اقتصادی و اجتماعی از خواسته های مردم در جای جای ایران ی است و کشور باید تابلویی از عد و ت ی باشد . مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز ایران درباره قطعی گاز سی ان جی در برخی نقاط کشور گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی و کاهش شدید درجه حرارت هوا در استان های شمالی و 28 شهر کشور ما به مدت 24 ساعت اقدام به قطع گاز سی ان جی و واحدهای خدماتی که می توانند از سوخت دوم استفاده کنند، کردیم تا شبکه خانگی پایدار باشد. محمود خدادوست با اشاره به اینکه ما وظیفه داریم طب سنتی را به همه سطوح دست اندرکار نظام سلامت آموزش دهیم تا آنها بتوانند از این ظرفیت در کنار طب رایج استفاده کنند، اظهار داشت: رس متخصصان، دانشکده ها و انجمن های طب سنتی را در این زمینه سنگین است و امیدوارم متخصصان، دانشکده ها و انجمن های طب سنتی بیشتر از قبل پا به عرصه گذاشته و پاسخگوی این نیاز باشند. مشاور بهداشت با بیان اینکه اقبال مردم به استفاده از آموزه ها و خدمات طب سنتی در سال های اخیر افزایش یافته است، گفت: طبیعتاً نظام سلامت بایستی برای این اقبال روزافزون مردم و پاسخگویی به نیاز مردم در حوزه طب سنتی، پاسخ منطقی و مناسبی داشته باشد. خدادوست با اشاره به تعداد کم متخصصان طب سنتی در کشور، گفت: بخشی از نیازهای مردم در حوزه طب سنتی، توسط متخصصان طب سنتی و یا دستیارانی که در سلامتکده های آموزشی 17 کشور فعالیت دارند، تامین می شود و تعداد کم متخصصان طب سنتی در کشور، پاسخگوی همه نیازهای مردم در این حوزه نیست. وی ...

شرح خبردهقان در پاسخ به پرسشی درباره تاثیر دیپلماسی دفاعی در تغییر نگاه نظام بین الملل به ایران نیز گفت: در ت یازدهم فضای عمومی جهان نسبت به قبل دستخوش تغییر جدی شد و ما امروز شاهد استقبال و پیشگامی سایرین برای همکاری ها هستیم. ما امروز شاهد حضور شرکت های غربی و منطقه ای در جهت همکاری با ایران هستیم. دیپلماسی دفاعی کشور در آینده توسعه می یابد زیرا ما دنبال ایجاد یک فضای ذهنی منطبق با واقعیت های دفاعی کشور هستیم و می خواهیم به دنیا بگوییم کشور روی.
غلامرضا جعفری در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان روستایی کشور در اراک، اظهار داشت: ظرفیت های فراوانی در ورزش روستایی و بومی کشور وجود دارد که باید با برنامه ریزی مدون و متمرکز، این ظرفیت ها به فعلیت تبدیل شود.
وی افزود: بر همین اساس فدراسیون ورزش روستایی به دنبال تعامل با دیگر فدراسیون های ورزشی کشور است و باید نگرش تخصصی نیز در کنار برنامه گنجانده شود تا بتوانیم شرایط را به خوبی پیش ببریم.
رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی کشور بیان کرد: دومین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد نوجوانان روستایی کشور با هماهنگی فدراسیون کشتی در اراک برگزار شد و امیدواریم بتوانیم برترین های این مسابقات را به مسابقات بین المللی جام یادگار اعزام کنیم، چراکه این یک موقعیت خوب برای ورزش روستایی است تا  انگیزش ایجاد کرده و بیش از پیش رونق یابد.جعفری خاطرنشان کرد: همچنین از این طریق می توانیم با قرار گرفتن در کنار دیگر فدراسیون های ورزشی در موفقیت های افتخارآمیز و غرور آفرین کشور در عرصه های بین المللی سهیم باشیم و نقشی ایفا کنیم.
رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی کشور تصریح کرد: در سال جاری با نظر نمایندگان مجلس شورای ی و ت در زمینه حمایت از ورزش و تصویب تخصیص 37صدم از مالیات بر ارزش افزوده کشور به ورزش، می توانیم بگویم نقطه عطفی در مسیر ارتقای ورزش کشور شکل گرفته و امیدواریم فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی کشور نیز از این ظرفیت بهره مند شود.وی در پایان برگزاری جشنواره های بین المللی ورزشی با رویکرد فرهنگی، توسعه ورزش کلاسیک در روستاها، برگزاری کارگاه و کلاس های آموزشی و تقویت ورزش در روستاها را از برنامه های فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی کشور در سال جاری اعلام کرد.
  رفاهی گفت: باید از همه ظرفیت ها برای پیشبرد اه پیشگیری از وقوع جرم بهره گرفت و ظرفیت بسیج ، یکی از این ظرفیت های قابل اتکاست. خبر ید خودروهای قاچاق توسط وزارت امور خارجه اگر چه از ابتدا خبری غیرمتعارف و مشکوک و جهت دار تلقی می شد؛ اما اصرار بانیان بر ترویج بیشتر این خبر، حتی بعد از تکذیب و توضیح سخنگوی دستگاه دیپلماسی، امری غیرمتعارف تر است. این اصرار و تکرار، مرزهای رقابت و جناحی را کنار زده و فراتر از آن اعتبار و اعتماد عمومی به دستگاه دیپلماسی را نشانه رفته است که با توجه به آثار و تبعات منفی و سوء آن باید در مقابل آن ایستادگی کرد. مردم نجف آباد در مجلس شورای ی گفت: رئیس مجلس عنوان کرد رمز حل همه مشکلات اتحاد است و می توان فارغ از نگرش های دست به دست هم داد و با استفاده از ظرفیت های موجود در کشور بر مشکلات فائق آمد. میزان نوشت: صادرات محصولات آب بر در کنار ارز آوری برای کشور، آب مجاری فراوانی را از کشور خارج می کند که با در نظرگرفتن قیمت آب برای کشور صرفه اقتصادی قابل توجهی ندارد. بارها اعلام و رسماً نیز ابلاغ شد و تقریباً در تمام جلسات مدیران کل آموزش و پرورش به این موضوع اشاره کرده ام که سند ۲۰۳۰ از نظام آموزشی کشور کاملاً کنار گذاشته شده است. بررسی ها نشان می دهد با توجه به افزایش ظرفیت پالایشی هند و همچنین چشم انداز مبهم مبادی تامین نفت این کشور،کنار گذاشتن ایران از این سبد تامین بسیار بعید به نظر می رسد. نقد محصولات ترایخته براساس بازی متقارن و یا نامتقارن؟

بر اساس نظریه بازی ها که کاربرد فراوانی در علوم از جمله علوم دارد قبل از بازی شما باید تصمیم بگیرید که قرار است در زمین حریف و قواعدی که او برای بازی تعیین کرده بازی کنید ، یا می خواهید زمین دیگر و قواعد دیگری را تعیین کنید؟ امروزه انی که معتقدند ظریف ،زبان انگلیسی را به خوبی می داند و دیپلماسی غرب را بهتر از برخی سیاست مدارن غربی می شناسد پس حتما بهتر از گزینه های دیگر برای وزارت امو. «محمد السعدون» از نمایندگان عراقی از ت این کشور خواست تا به هیچ وجه با تحریم های علیه ایران همکاری نکرده و به طور کامل در کنار ایران بماند. حضرت آیت الله خطاب به نمایندگان مجلس: فرمودند «مجلس عصاره ی همه ی فضائل ملت است». دقت کنید، نگفتند عصاره ی همه ی خصلت های ملت. شما عصاره ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه کار باید ید.️ مجلس نباید نماد «تردید»، «خودکم بینی»، «یأس»، «ناامیدی» و «عدم توجه به مسائل کشور» باشد. مجلس نباید نگاهش به توانایی ها و ظرفیت های ملی مأیوسانه باشد. حمایت از ایرانیان خارج از کشور و استفاده از ظرفیت علمی و اقتصادی آنها ازجمله موضوعاتی است که می تواند به عنوان یک ملاحظه مهم در محاسبات مربوط به تأمین منافع ملی کشور مورد توجه قرار گیرد. ایرانیان خارج از کشور؛ بایستهها، ا امات و وظایف وزارت امور خارجه ایرانیان خارج از کشور؛ بایسته ها، ا امات و وظایف وزارت امور خارجه در سال های گذشته موضوع حمایت از ایرانیان خارج از کشور و تلاش برای استفاده از ظرفیت آنها در روند توسعه کشور یکی از ملاحظات مهم سیاست خ همشهری آنلاین: محمد جواد ظریف تاکید کرد: وزارت امور خارجه در کنار سایر دستگاه های ذی ربط با استفاده از همه ظرفیت های خود پیگیری های قانونی لازم را برای علت ی دقیق حادثه و استیفای حقوق ملت ایران و خانواده های داغدار به عمل خواهد آورد. معاون اول رئیس جمهور، گفت: مسئولین عالیرتبه کشور باید نمایش بزرگی از اتحاد داخلی را به صحنه بیاورند و به فضل الهی در هفته های آینده شاهد بخشی از این نمایش خواهیم بود.
25 سال است که رقابت در بطن استراتژی شرکت برقرار است. امروزه به سختی می توان از استراتژی حرف زد ولی از زبان رقابت استفاده نکرد: استراتژی رقابتی، شهرت رقابتی، ایجاد برتریهای رقابتی و ضربه زدن در جریان رقابت بدین ترتیب تأکید بر رقابت از استراتژی شرکتی نشأت می گیرد که خود از استراتژی نظامی سربرآورده است. زبان اصلی استراتژی شرکتی عمیقاً با مفاهیم نظامی و مراجع آن پیوند خورده است. مسئولین اجرایی در قرارگاههای نظامی و نیروهای خط مقدم که در یک م. 75% پیچ و مهره ها از تایوان و چین وارد می شوند : شرایط تولید پیچ و مهره در ایران خیلی گوناگون با دیگر کشورهای فعال در زمینه صنعت می باشد. طبق گفته تولید کنندگان این صنعت قادر به رویارویی با کشور های تایوان و چین نمی باشد زیرا هزینه نهایی برای تولید داخل خیلی بیشتر از تولید های این دو کشور می باشد. در حال حاضر 6 هزار مدل پیچ و مهره جهان ساخته می شود که این موضوع خود بیانگر درجه مهم بودن این صنعت می شود. تولید کنندگان ایرانی در صنعت امروز می توانند 25%. تسنیم/ هومن کاظمی به بیان وضعیت طب سنتی و مکمل و طب تلفیقی در کشورهای مختلف دنیا و سیاست های سازمان جهانی بهداشت در این زمینه اظهار داشت: امروزه همه کشورهای پیشرفته دنیا در حال قانون گذاری برای استفاده از ظرفیت های طب سنتی و مکمل در کنار طب رایج هستند و در بسیاری کشورهای پیشرفته اروپایی، خدمات طب سنتی و مکمل در کنار طب رایج ارائه می شود و پوشش بیمه ای هم برای آنها وجود دارد.وی با تاکید بر اینکه طب سنتی و مکمل و طب تلفیقی می تواند یکی از قابلیت ها و توانمندی های سیستم سلامت کشور ما باشد که هم علمی و هم اقتصادی است، افزود: ...

ادامه مطلب
معظم انقلاب در دیدار امور خارجه، سفیران و مسئولان نمایندگیهای ایران در خارج از کشور: ضرورت دیپلماسی فعال و هوشمند در دوران بسیار مهم گذر به نظم جدید جهانی/ تعامل با همه دنیا به استثنای رژیم صهیونیستی و امریکا/ تاوان جنایت رژیم خونخوار صهیونیستی باید پایان محاصره غزه باشد مسئولان وزارت خارجه، سفرا و رؤسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور، صبح امروز با حضرت آیت الله... رئیس دادگستری شهرستان منوجان گفت: باید از وجود ت براساس نیاز منطقه استفاده و با به کارگیری ظرفیت های تبلیغی، آمار طلاق را کاهش دهیم. خبرگزاری فارس: باید از وجود ت براساس نیاز منطقه استفاده شود به گزارش خبرگزاری فارس از منوجان، حسین شکوهی نسب یکشنبه شب در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار داشت: ما امروز نیاز ضروری و مبرم به اجرای امر به معروف و نهی از منکر از طریق ارشادی و لسانی داریم. وی بیان کرد: دشمنان ما هم امروز روی همین امر به معر. زنگنه: خواب، می تواند ملاک اداره کشور باشد!؟ مسئولین را باید افراد جایز الخطا بدانیم تا بتوانیم اشتباهشان را ببینیم و کنترلشان کنیم. داریم به روال اداره طبیعی کشور برمی گردیم تا قانون اساسی اصل باشد. بعضی ها می گویند که دخ ایالات متحده در برای ایران تازگی ندارد همان طور که این کشور در عراق دخ کرد و ایران توانست با آن کنار بیاید و از آن به سود منافع خود استفاده کند. ۵ مزیت استفاده از استراتژی های رسیدن سریع به موفقیت
یک کارآفرین هوشمند برای رسیدن به موفقیت از یک رویکرد مناسب و ساده استفاده می‌کند تا باعث درگیری بیشتر افراد سازمان در فرایندهای کاری شود. مهدی پازوکی می گوید: نباید از افراد تندرو در ک نه استفاده شود. باید از اشخاصی که توان بالایی دارند در ک نه ت دوازدهم استفاده شود و همچنین ت دوازدهم حداقل باید 2 زن داشته باشد. علوم کالج کاکاتکار هند معتقد است کنار کشیدن از پیمان «تی پی پی» به ضرر این کشور بوده و منجر به حرکت قدرت های آسیایی به سمت چین و دوری از خواهد شد.  م آبادی از معاونت فضای مجازی دادستان کل کشور کنار رفت
جواد جاویدنیا، معاون سابق دادستان مشهد در امور فضای مجازی به جای عبدالصمد م آبادی، س رستی معاونت امور فضای مجازی دادستان کل کشور را برعهده گرفت. مکانی دنج در کنار راه پله های گرد !راه پله ها با ساختاری متفاوت علاوه بر کاربرد می تواند یک عامل مهم و تاثیرگذار بر زیبایی دکوراسیون داخلیمنزل باشد.راه پله های گرد یکی از انواع راه پله هاست که بیشتر در خانه های بزرگ به کارمی رود و تاثیر چشم گیری روی زیبایی دکوراسیون منزل دارد.تاثیر راه پله های گرد در زیبایی دکوراسیون خانه مکانی دنج در کنار راه پله های گرد مکانی دنج در کنار راه پله های گرد !راه پله ها با ساختاری متفاوت علاوه بر کاربردمی ت. 10 استراتژی بازاری برای تجارت های خُرد #1 باید بتوانید تعریف درستی از کار و تجارت خودتان در یک جمله ارائه کنید. از یکی از دوستان یا همکاران بخواهید که ارزی صادقانه از توصیفی که برای کارتان داشته اید انجام دهد. آیا تعاریف و توضیحات شما برای او کافی بوده است؟ اگر اینطور نیست، باید در اولین فرصت روی آن کار کنید. قبل از اینکه ی تصمیم بگیرد می خواهد از محصول یا خدماتش ما استفاده کند یا نه، باید بتواند بفهمد شما چه می گویید. #2 در همه کارهایتان خاص باشید. نباید فقط این باشد که خدماتی عادی ارائه کنید. اگر تصمیم گرفته اید به روشی کار و تجارتتان را در ذهن عموم ماندگار کنید (چه از طریق طراحی، چه ع ، چه امضا، چه لوگو و ...) حتماً از آن روش در همه اقدامات بازاری خود استفاده کنید. این کار خاص باید جزئی از برند شما شود. #3 از هدفتان بعنوان ی برای کارهایی که می کنید استفاده کنید. وقتی درمورد اه ، استراتژی ها، تاکتیک ها و مقاصد کار خودتان تصمیم قاطع گرفتید، خیلی راحت باید بتوانید چیزهایی که در آن چارچوب نمی گنجد را کنار بگذارید. بعنوان مثال، اگر بهترین وسایل بازاری برای دستی به مشتریانتان را مشخص کرده اید، خیلی راحت باید به فروشندگان دیگری که فرصت های بازاری دیگری که در چارچوب برنامه شما نیست ارائه می کنند، "نه" بگویید. #4 عجله نکنید؛ بازار هدف و تفاوت های خودتان را قبل از شروع به بازاری پیدا کنید. اگر اول استراتژی بازاری تان را مشخص کنید، چاپ کاتالوگ ، ساخت وبسایت و تبلیغات برایتان به مراتب موثرتر و کم هزینه تر خواهد شد. بعد خواهید دید که در همه کارها از برنامه تجارتتان پیروی خواهید کرد. #5 از جامعه با سیاست کامل بهره ببرید. سازمان ها و های زیادی وجود دارد و خودتان نمی توانید همه کار انجام دهید. پس آنهایی را انتخاب کنید که به بهترین شکل با بازار هدف شما مرتبط باشند. #6 به طریقی موثر از اینترنت و شبکه استفاده کنید. اگر تصور می کنید که خودتان مهارت چندانی در بازاری اینترنتی ندارید، پس وقت آن رسیده که ی که در این زمینه تبحر دارد را استخدام کنید. #7 یادتان باشد که تبلیغات متناقض فقط پول دور ریختن است. مشتری قبل از اینکه تصمیم به ید بگیرد، باید پیام تبلیغاتی شما را بارها و بارها به طریقی ی ان بشنود و این پیام تبلیغاتی باید همیشه در یک جهت و مسیر باشد. #8 اگر نمایشگاه دارید، برای آن برنامه داشته باشید و طبق برنامه عمل کنید. شرکت ها به دلایل مختلف در نمایشگاه شرکت می کنند. تازمانیکه برای این کار برنامه ریزی نداشته باشید، از نمایشگاه ها هم نتیجه نخواهید گرفت. #9 به دنبال راه هایی باشید که خودتان را بعنوان یک حرفه ای در زمینه کاری تان معرفی کنید. نشر مقالات، سخنرانی ها و ی های داوطلبانه می تواند در این زمینه به شما کمک کند. #10 همه گفتگوهای بازاری شما باید واضح، کوتاه و متمرکز باشد. در کنار بنای زیبا و منحصر به فرد مسجد ا هرا (س) کوی دواس آنچه که بیش از معماری، مسجد را زیباتر کرده حضور پرشور هم محلی های عزیز می باشد. نونهالان، نوجوانان، جوانان، میانسالان و بزرگان محل در کنار یکدیگر شور و حلاوت خاصی به مسجد بخشیده اند. ان شالله در تمامی مناسبات و مراسمات محل همین یکرنگی و یکدلی را شاهد باشیم و در ادامه ماه مبارک نیز بتوانیم به بهترین شکل ممکن از مراسم های معنوی مسجد استفاده کنیم. امروز ظرفیت پهنای باند داخلی کشور ۱۰ تر ت بر ثانیه می شود
معاون زیرساخت اعلام کرد امروز ظرفیت انتقال پهنای باند داخلی کشور دو و نیم برابر می‌شود. این ظرفیت پیش از این ۴ تر ت بر ثانیه بود. حوزه و گفت: اگر ظرفیت های ما روی هم انباشت شود، بهتر از این است که فقط ظرفیت یک جناح در کشور باشد. پنج انگشت بهتر از یک انگشت است. جغتایی گفت: امروزه باید از ظرفیت های اقتصاد دانش بنیان برای توسعه توانبخشی استفاده شود. 8 دلیل از اثرات پیام رسان بومی در اقتصاد کشور نشان می دهد این ب و کار ظرفیت 9 میلیارد دلار درآمدزایی برای کشور را دارد و صرف نبود مزیت در دوره فعلی نمی تواند توجیهی برای عدم ورود به عرصه پیام رسان بومی باشد. سرگئی لاوروف خارجه روسیه تاکید کرد که ایران باید بخشی از استراتژی جنگ با باشد. موقت تهران با بیان اینکه تضعیف یکدیگر، تضعیف نظام و امت ی است، تاکید کرد: پیوندها با یکدیگر باید مستحکم باشد. یک نشانه آن کاهش فقر است. در جامعه ی نباید مظلوم باشد بلکه باید از تمام ظرفیت نظام استفاده کنیم. علت تصویب این قانون ظاهرا این است که افراد مورد اعتماد برای پرداختن به مشاغل مهم در کشور ما محدود هستند