از سپتامبر ۲۰۱۷ ۱۵ رو مه نگار و وبلاگ نویس در عربستان بازداشت هستند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: پس از بازداشت دو نفر از دست اندرکاران اعزام دانش آموزان ،با ارسال نیابت قضائی در کشور گرجستان هم یک متهم بازداشت شد. درگیری خشن و سخت عربستان با ایران بر سر تسلط بر منطقه و درگیر شدنش در جنگ ها و درگیری های که توان پیروزی در آنها را ندارد، باعث شده است تا در برابرش تنها یک انتخاب باقی بماند، قبول ش ت و اعتراف… فرماندار اهواز با اشاره به بازداشت برخی حاضران در آشوب های اخیر، گفت: بسیاری از بازداشت شده ها آزاد شده اند و در حال بررسی وضعیت مابقی افراد هستیم. نگهبان خانه ی جیسون رضاییان در هجوم نیروهای امنیتی پاسداران کشته شده است.

به گزارش سحام و به گفته ی فردی آگاه به موضوع، در زمان حمله نیروهای امنیتی به منزل جیسون رضاییان و همسرش، نگهبان ساختمان با افرادی لباس شخصی مواجه می شود که در حال ورود به ساختمان هستند، نگهبان ساختمان از آنها درباره هویت شان سوال می کند، ان پاسداران به جای نشان دادن حکم بازداشت و … با وی درگیر می شوند، با شوکر به او حمله کرده، نگهبان دچار مشکل تنفسی شده و جان می . برخی منابع خبری از بازداشت اسفندیار رحیم خبر دادند. خواهر نخست پیشین لبنان از مواضع سید حسن نصرالله در حمایت از برادرزاده اش در جریان بازداشت او در عربستان سعودی قدردانی کرد. نیروهای مصری۶ تن از عناصر وابسته به را در ۲ استان این کشور بازداشت د. سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان در انزلی بازداشت شد. هومن جعفری در ستون طنز رو مه جهان صنعت نوشت: ما جدا و واقعا و رسما از طریق همین ستون اعتراض خودمان به بازداشت اسفندیار رحیم را اعلام می کنیم. یعنی ت و نظام با این همه قدرت کارش به بازداشت یک درخت بی آزار و بی ثمر رسیده؟ واقعا؟ حالا بازداشتش کردید مهم نیست. ایسنا نوشت: امور خارجه عربستان امروز (دوشنبه) از درخواست کانادا برای آزاد فعالان مدنی بازداشت شده در کشورش انتقاد کرد. در پی حمله بر هتل کانتیننتال کابل، از پا تان خواست تا هرچه زودتر ان را بازداشت و یا از خاکش ا اج کند. یکی از برادران مسی به دستور دادستانی آرژانتین به جرم حمل اسلحه بازداشت شد. مرد دو زنه به خاطر تناقض گویی در رابطه با مرگ مرموز همسردومش بازداشت شد. چقدر قشنگ است دنیاى ى عشق را تجربه مى کند و به خاطر ى که از ته دل دوستش دارد مخالف امواج دریا به جلو پیش مى رود گرچه از نگاه خیلى ها، او غرق مى شود اما او به آرامش ساحل آن سوى دریا مى شد و دل به دریا مى زند و تا آ مسیر پیش مى رود چشمانش از شادى برق مى زند، حتى نوشته هایش بوى گل هاى مهربانى مى دهند به او تبریک مى گویم گر چه خودش هیچ وقت ندانست که من با نوشته هاى او بود که وبلاگ نویس شدم ... منابع امنیتی افغان اعلام د یک هیئت ۷ نفره که گفته می شود شامل مقامات محلی این گروه تروریستی نیز هستند در ولایت فاریاب در شمال افغانستان توسط بازداشت شده اند. در بسیاری موارد، هنگامی که شخصی به اتهام جرمی در دادسرا و کلانتری حاضر می شود برای او قرار بازداشت موقت صادر می شود. اما این سوال پیش می آید که قرار بازداشت موقت باید در چه شرایطی صادر شود و آیا مقامات قضایی می توانند در هر زمانی که تشخیص دهند، قرار بازداشت را صادر کنند؟ در این […] نوشته قرار بازداشت موقت چیست و در چه شرایطی صادر می شود؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. بن سلمان در این نشست به اعضای هیئت یان گفت که "ایران، اخوان المسلمین، حزب الله، حماس، و القاعده" دشمنان عربستان هستند. پلیس با یورش به آپارتمانی سه مرد ۱۹ تا ۲۵ ساله را در رابطه با این موضوع بازداشت کرد. همچنین سایت النشره لبنان نیز در خبری مدعی بازداشت در شیراز و حصر خانگی او شده بود. یکی از ان سابق سازمان سیا از دست داشتن این سازمان جاسوسی در حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ برداشت. یکی از مع ن سوری در ویدئویی مشترک با یک رو مه نگار صهیونیست، کشورهای عربی را به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی فرا می خواند و در ادامه پیامی برای ولی عهد عربستان می فرستد.
"با وجود اینکه رو مه نگار مخالف ت سعودی در داخل کنسولگری این کشور در استانبول کشته شده و سر و صدای زیادی در سطح جهان به راه انداخته، اما باز هم بسیاری از کشورهای غربی به ت ریاض سلاح می فروشند." عاقا یه سوال، بیان به وبلاگ نویس های پر کارجوایز ارزشمندی اهدا نمی کنه آیا؟من از بیست دی تا حالا چهل و هفت تا پست گذاشتم o.o + ما تو مدرسه واسه هر کاری که می کردیم بهمون جایزه می دادن. مثلا تیم من مدال سوم مسابقات بسکتبال بین مدرسه ای رو ب کرد، یادمه بهم یک دستگاه ترازو اهدا بدون باتری!!!
پ.ن: لطفا کپی نکنید. عادل الجبیر خارجه عربستان سعودی ادعای بازداشت سعد الحریری نخست لبنان را رد کرد. دادسرای ویژه ت با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام بازداشت احمد منتظری توضیح داد که این بازداشت با هدف اجرای حکم دادگاه برای 6 سال زندان او بوده است. همشهری آنلاین: آوارگان روهینگیا روز دوشنبه ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور) ۲۰۱۷ در گریزشان از میانمار پس از گذر از خلیج بنگال در ساحل گام برمی دارند. وقتی در تمام جهان جنایت است. 47 نفر در 12 دی 1394 توسط رژیم وحشی و تروریست عربستان سعودی. چه طور می شود به مذهبی ها و همه فهماند که فقط برای " شیخ نمر " یا " دسته – قبیله " شما محکوم نیست. در تمام جهان محکوم است. در حالی که در اکثر کشورهای جهان لغو شده است یا اجرا نمی شود. راستی !علیرضا ( رو مه نگار سلطنت طلب حامی عربستان سعودی ) نظرش درباره 47 نفر در یک روز چیست / ؟ ع ی از گلاب آدینه و نگار جواهریان بعد از نمایش "شیرهای خان بابا سلطنه" را مشاهده می کنید. مخاطبان از رامبد جوان انتظار دارند که کمدی بسازد ولی «نگار» ی کمدی نیست. نیروهای امنیتی ترکیه 29 نفر را به اتهام دست داشتن در فعالیت های گروه تروریستی بازداشت د. رژیم صهیونیستی خانم خالده جرار، فلسطینی را مجددا بازداشت کرد. امروز یکشنبه 2 مهر ماه ۱۳۹۶ برابر با 3 محرم ۱۴۳۸، 24 سپتامبر ۲۰۱۷ است. امروز 31 شهریور ماه ۱۳۹۶ برابر با 1 محرم ۱۴۳۸، 22 سپتامبر ۲۰۱۷ است. ایمن الظواهری القاعده در پیامی به مناسبت سالگرد حوادث یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ ، عناصر خود را به ضرورت جهاد علیه امریکا دعوت کرد.
فکر احتمالاً این اسم بامسمی تری برای من باشه چون اساساً وبلاگ نویس محسوب نمی شم؛ در زمره ی دمدمی مزاجان قرار می گیرم. و یکی از خصوصیات وبلاگ نویس بودن این هستش که پایدار و باقدرت و مکرراً صفحه ش رو به روزرسانی ه. در حالی که من یه وقتایی هر روز و حتی چند نوبت میام و دستی به سر و روی این خونه ی «رنگ پریده» می کشم با ذهن «بی مار»م! و یه وقتایی از این خونه به حدی متنفر می شم که اون رو آینه ی دق می دونم. و یه وقتایی هم، مثل هم امروز، بعد ماه ها میام توش. ایسنا نوشت: کشورهای اروپایی به عربستان ابلاغ د که مصادره اموال شاهزادگان و تجار بازداشت شده بدون برگزاری محاکمه علنی و شفاف و حضور ناظران بین المللی غیر ممکن است. معاون اول قوه قضاییه گفت: در خصوص پرونده ثبت سفارش به ویژه خودرو تاکنون 5 نفر از مدیر و احیانا همکاران فعلی و چند ماه قبل وزارت صنعت، معدن و تجارت دستگیر شدند که چهار نفر آنان در بازداشت هستند. عربستان، روسیه و عراق کشورهایی هستند که به ترتیب با 16٪، 11٪ و 7.5٪ سهم از صادرات بیشترین نفت جهان را صادر می کنند. ایران ششمین صادرکننده نفت در سال 2017 بوده است. ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینکه پیش نویس از سرگیری اعزام زائران ایرانی به عمره مفرده تحویل مسؤولان حج عربستان شده است، گفت: در صورت پذیرش شرایط ایران توسط مسؤولان سعودی، عمره مفرده در ایران برگزار می شود. "با وجود اینکه رو مه نگار مخالف ت سعودی در داخل کنسولگری این کشور در استانبول کشته شده و سر و صدای زیادی در سطح جهان به راه انداخته، اما باز هم بسیاری از کشورهای غربی به ت ریاض سلاح می فروشند."

جستجوهای اتفاقی