اختلالی در حوزه حواله ارز نداریم حواله ۵ میلیارد دلار ارز در سال ۹۶

تلفن زنگ خورد,مثله همیشه دردسترس بود,همینکه یه بوق خوردتلفنوبرداشت"الوجانم"همیشه همینطوره هرموقع بهش زنگ میزنم مشتاقترازمن اماده دردودله,ازبس هل بودمومضطربدون سلام واحوال پرسی رفتم سراصل مطلب"من میخوام,همین امشب جوابموبده, الان چندساله که میخوام ومنتظرجوابتم میدونم که میدونی چی میگذره تودلم,فرداوپس فردانکن من همین امشب میخوام".سکوت کرده بودوهیچی نمیگفت همین غمگینترم میکرد,اروم ومهربون وصبوربه غرغر هاوشکایتام گوش میکردوهیچی نمیگفت,. نخست روسیه با اشاره به امکان توسعه مبادلات بازرگانی با چین تا 200 میلیارد دلار، تحریم های علیه سایر کشورها را در راستای اه خاصی در داخل ایالات متحده نامیده و از حمایت ت از شرکت های… دبیر اول کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در صورتی که از این کمیسیون درخواست شود، پرونده ایرانیان و شکایت این از وزارت علوم بررسی خواهد شد. تازه ها آنلاین
بر اساس اعلام اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری جامع بین المللی ایرانیان در تاریخ ۲۶ مرداد ۹۲ به شماره ۳۴۶۵ به ثبت رسیده این در حالی است که تمامی مراحل تقاضا، موافقتنامه، حواله، سند و واریز وجه ۱۶ میلیارد تومان به حساب قبل از ۲۶ مرداد ماه انجام شده است.
حمید بقایی و محمود نزد بانک ملت شعبه فلسطین شمالی تهران حساب بانکی قبل از ثبت افتتاح و سید حسن عضو هیئت موسس مبلغ ۱۶ میلیارد تومان را برای واریز به حساب درخواست می کند که محمود نیز همان روز با این درخواست موافقت و در تاریخ ۱۲/۵/۹۲ این مبلغ به حساب واریز می شود این در حالی است که این مراحل قبل از ثبت قانونی انجام شده که حکایت از تخلف آشکار است. سخنگوی ت و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: وضع ارزی کشور خوب است و بنا به اعلام صندوق بین المللی پول ذخایر ارزی ایران از ۹۵ میلیارد دلار به ۱۰۸ میلیارد دلار افزایش یافته است. کشور با بیان اینکه در حوزه ویزا با توجه به افزایش قیمت ارز، افزایش قیمت خواهیم داشت، گفت: رقمی که تاکنون به ما اعلام شده همان حدود ۸ هزار تومان برای هر دلار است. مرکز آمار ترکیه اعلام کرد که ری تجاری ترکیه در 2 ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 54 درصد رشد داشته و به رقم 15 میلیارد دلار رسیده است. براساس کارنامه عملکرد تجارت خارجی کشور در 7 ماهه سال جاری،مجموع تجارت خارجی ایران با 3 میلیارد و 59 میلیون دلار افزایش و 6/2 درصد رشد به 52 میلیارد و 527 میلیون دلار رسید. کمپانی ibm تصمیم گرفته تا یک شرکت نرم‌افزاری به نام ردهت را که روی سیستم‌عامل‌های پایه لینو فعالیت می‌کند را به قیمت 34 میلیارد دلار ب د. مدیران آی‌بی‌ام معتقد هستند این ید به پیشرفت ibm کمک بسیاری می‌کند و آنها می‌توانند بخش نرم‌افزاری خود را با کمک red hat توسعه بدهند.   این ید بزرگترین تراکنش در تاریخ ibm است و خیلی‌ها هم معتقد هستند آورده‌های ردهت برای آی‌بی‌ام به این اندازه نیست و شاید این ید مناسبی نباشد. خود ibm ا. مارک زاکربرگ، رئیس و مدیر عامل روز بسیار بدی را تجربه می کند. در روز پنج شنبه، او ۱۷ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داد، چراکه سهام تقریبا ۲۰ درصد کاهش یافته است، و اکنون، برخی از سهامداران می خواهند که نفوذ او در این شرکت کاهش یابد. خارجه سابق در کتاب خاطراتش اعتراف کرده ۱.۷ میلیارد دلاری که حدود ۳ سال پیش برای حل و فصل یک مناقشه حقوقی مربوط به ی به ایران پرداخت کرده نزدیک به یک پنجم مبلغی بوده که ممکن بوده دادگاه را وادار به پرداخت آن کند. ایرنا نوشت: همزمان با آغاز جنگ تجاری میان چین و ، دونالد ترامپ رییس جمهوری گفت که با تعرفه های فزاینده، پکن را به زانو در می آورد و به دنبال تعرفه بندی روی 550 میلیارد دلار از کالاهای وارداتی از چین است. مهر نوشت:فدرال رزرو ، بانک دویچه آلمان را به دلیل انجام چندین میلیارد دلار تراکنش مشکوک به بیش از ۴۰ میلیون دلار جریمه کرد. در زیر ارقام حقوق ماهیانه ۱۷ تن از سران کشورهای جهان را با هم مرور می کنیم:
؛ باراک اوباما ۴۰۰ هزار دلار
روسیه؛ دیمیتری مدودوف ۱۱۲ هزار دلار
انگلیس؛ دیوید کامرون ۲۲۱ هزار دلار
فرانسه؛ فرانسوا اولاند ۳۱۱ هزار دلار
آلمان؛ آنگلا مرکل ۲۷۰ هزار دلار
اتریش؛ هنیز فیشر ۳۹۳ هزار دلار
ایرلند؛ اندا کنی ۲۴۶ هزار دلار
دانمارک؛ هله تورنیگ اشمیت ۲۴۶ هزار دلار
استرالیا؛ ژولیا گیلارد ۵۲۱ هزار دلار
شیلی؛ سباستین پینرا ۱۹۱ هزار دلار
به گزارش عصرایران، رویترز نوشته است به دلیل تحریم ها، ایران مجبور شده است این دلارها را به صورت نقدی و از طریق چمدان و مسافرتهای هوایی از دبی، عراق و ترکیه دریافت کند.

معمولا در هر مرحله انتقال دلار، سه یا چهار نفر با استفاده از چمدان به ایران دلار منتقل می کنند.
شرکت های همکار در جابجایی ارز هم . بر اساس آمار گمرک، در یازده ماهه امسال تراز تجارت خارجی غیر نفتی منهای ۶ میلیارد دلار شد و در این مدت واردات ۲۳ درصد رشد کرد. انرژی روسیه گفت: این کشور طی دو سال گذشته از محل توافق با اوپک برای کاهش عرضه نفت به بازار جهانی حداقل 120 میلیارد دلار درآمد داشته است. رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: طی هشت ماهه امسال ۲۸.۵ میلیارد دلار صادرات کالای غیر نفتی به کشورهای هدف صورت گرفته است. بانک مرکزی امارات متحده عربی اعلام کرد که س گذاری تی در ۹ ماه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی برای اولین بار به رقم ۷۷.۸ میلیارد دلار رسید. درآمد این فصل ادوبی، از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرد
شرکت سازنده فتوشاپ، رکورد فروش این فصل را ش ت. امروز نخست ژاپن و رئیس جمهور چین طی دیداری که در پکن داشتند توافق نامه انجام سوآپ ارزی تا سقف 30 میلیارد دلار امضا د. بزرگ ترین پلتفرم آنلاین نقل وانتقال مالی در چین، 14 میلیارد دلار سرمایه گذاری را از سوی یک کمپانی خصوصی جذب کرد. رئیس دیوان محاسبات گفت: مفقود شدن 9 میلیارد دلار ارز کشور از اساس کذب است. تسلیت مجدد به محبان و شیفتگان تیم ملی. ما باختیم ما وقتی به برد نیاز داشتیم باختیم. ما وقتی کارمان به اما و اگر بکشد اونقدر حرص آور شدیم تا باختیم. ما به تیر و مهر داور و مهر دروازه حریفان و بد شانسی و نداشتن بازیکن تکنیکی در میانه زمین باختیم. + توجیه عادل برای حذف ما مس ه ترین توجیه بود. باید در نظر بگیریم چه انی در جام نبودند یا چه تیمهای بزرگی حذف شدن.مگه ما رو تو قبر انگلیس و اسپانیا و ایتالیای محذوف میگذارند. + جای کی روش بودم بی حرف اضافی از . ولادیمیر پوتین روز دوشنبه در نشست کمیسیون همکاری های فنی-نظامی خارجی روسیه گفت: روسیه توانست موقعیت عالی خود به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در صادرات تسلیحات را حفظ کند. یت اول که همانا دفاع پروپوزال باشد انجام شدالبته که داورها بهونه هایی گرفتند ولی ما حواله کردیم به امحا و احشای درگذشتگان تاریخ
الانم که درحال زبان خوندن برای کانون زبان و امتحان پایان ترم
باشد که رستگار شویم و پروفسور

کمتر یک ماه پیش ری تجاری (افزایش حجم واردات نسبت به حجم صادرات) پا تان حدود 30 میلیارد دلار اعلام شده بود اما طبق آمار و ارقام جدید، این رقم تنها پس گذشت کمتر از یک ماه و در پایان سال مالی اخیر، به 32 میلیارد و 600 میلیون دلار افزایش یافته است. نفت با بیان اینکه سال آینده با احتساب تثبیت قیمت نفت ۵۵ دلاری، درآمد نفتی ایران به ۵۰ میلیارد دلار می رسد، از افتتاح پنج فاز پارس جنوبی توسط رئیس جمهوری در اسفندماه امسال خبر داد.
نفت پیرامون میزان اموال بابک زنجانی گفت: مرتب می گوید 2 میلیارد دلار یا 3 میلیارد دلار اینجا و… جان کری به ادعای ارسال 1.8 میلیارد دلار پول نقد به ایران در توئیت ترامپ واکنش نشان داد. دونالد ترامپ در توئیتی از 1.8 میلیارد دلار پول نقد حرف زد که برت مک کورک با هواپیما آن را به ایران فرستاد. تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و پژوهش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بین سال های 1384 تا 1392 ارزش قاچاق کالا در ایران از 6 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار رسید. معاون امور اقتصادی و دارایی گفت: از ابتدای ت یازدهم تاکنون بیش از ۲۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار سرمایه خارجی تصویب شده است. جنگ سابق رژیم صهیونیستی پیشتر فاش کرده بود که ۲ جزیره تیران و صنافیر مصر در مقابل ۱۶ میلیارد دلار به عربستان واگذار شده است. تو مرجانی ، تو در جانی ، تو مروارید غلطانی / اگر قلبم صدف باشد ، میان آن تو پنهانی .

یه حساب تو دلتنگی هات برام باز کن ، شاید برنده ی کل دلتنگی هات شدم .

طالب پرواز هستم مقصدم چشمان توست / یاس پر پر گشته ام مرهمش دستان توست / بودنم با بودنت معنای دیگر می دهد / حال من خوش می شود با آن لب خندان تو .

از بس که درون تنها مانده / درمانده ام از دست دل وامانده / در داخل درد شیرینی هست / آیا دل من پیش شما جا مانده ؟

سکوتم از رضایت نیست / دلم .

جستجوهای اتفاقی