احمد خاتمی بیانیه منتشر شده در خصوص بیانیه مجلس خبرگان نیست

آیت الله توکل مازندران در مجلس خبرگان گفت: امروز دیگر صحبت از تهاجم فرهنگی نیست، بلکه یک شبیخون کامل فرهنگی است، دشمن در همه ابعاد زمین خورد اما حالا تمام توانش را در مسئله فرهنگی وارد کار کرد. یک عضو مجلس خبرگان ی گفت: در حال حاضر دشمن جنگ تمام عیار و اقتصادی را علیه ملت ایران به راه انداخته است. تسنیم نوشت: روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مطالب و شایعات اخیر بیانیه ای منتشر کرد. رئیس مجلس خبرگان ی و دبیر شورای نگهبان در پی پیروزی محور مقاومت و پایان پیام تبریکی منتشر کرد. سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه تعیین زمان برگزاری انتخابات میان دوره ای خبرگان به توافق وزارت کشور و مجلس خبرگان بستگی دارد، گفت: هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری هفته آینده تشکیل جلسه می دهد. پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: نمایندگان مجلس در بیانیه ای معضلات منابع طبیعی و محیط زیست را متذکر شده و خواستار رفع موانع و حل مشکلات مرتبط با آن شده اند. در متن این بیانیه که به امضای ۲۲۷ نفر از نمایندگان مجلس شورای ی رسیده است از رئیس جمهور درخواست شده است که موارد ذیل را مورد نظر قرار دهد:
اعضای مجلس خبرگان ی صبح امروز با حضور در حرم بنیانگذار ایران با آرمان های راحل تجدید میثاق د. عصر امروز جلسه کمیسیون - اجتماعی مجلس خبرگان ی با حضور رئیس رسانه ملی در استان قم برگزار شد.

رئیس مجلس خبرگان ی با حضور در حرم مطهر بنیانگذار ایران با آرمان های ایشان تجدید میثاق کرد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با قابل قبول ندانستن بسته پیشنهادی اروپا در خصوص آینده تاکید کرد: با حرکات و بیانیه دادن باقی نمی ماند. عضو مجلس خبرگان ی با بیان اینکه بیکاری بلای خانمان سوزی است که کشور را به صورت جدی تهدید می کند، خاطرنشان کرد: بسیاری از خانواده هایی که به ما مراجعه می کنند، از معضل بیکاری رنج می برند. بیانیه جدیدfatf و توصیه های قبلی این نهاد بین المللی هرچند به صراحت یماتوم های گذشته نیست ولی در نقض عمل و استقلال مجلس و کشور، کمتر از آتان نیست. قم- ایرنا- آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان ی روز قدس را قوت قلبی برای فلسطینیان دانست و گفت: اگر این ها نبود مردم مظلوم فلسطین تسلیم شده و به ذلت کشیده می شدند. این لیست همزمان با پخش سخنان هاشمی رفسنجانی از صدا وسیما منتشر شد
۱۶ نامزد خبرگان برای استان تهران:
اکبر هاشمی رفسنجانی

ابراهیم امینی
محمد ی کاشانی
محمود علوی
محسن قمی
ابوالفضل میرمحمدی
محمد محمدی نیک( ری شهری)
محمد علی موحدی کرمانی
محمدعلی تسخیری
محمد سجادی عطا آبادی
قربانعلی دری نجف آبادی
هاشم بطحایی
محمدحسن زالی ( فاضل گلپایگانی)
علی ناصری یزدی
محسن اسماعیلی

فهرست خبرگان مردم در سایر استانها در روزهای آینده منتشر خواهد شد تهران - ایرنا- رئیس دفتر آیت الله بطحایی گلپایگانی از نامزد شدن این عضو مجلس خبرگان ی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد. عضو مجلس خبرگان ی گفت: اصل اولیه در حقوق زن و مرد مساوات است و هر حقی مرد دارد زن هم دارد و مساوات یعنی حقوق مساوی میان زن و مرد که باید همه این را بدانند. روابط عمومی مجلس شورای ی در بیانیه ای با اشاره به حادثه تروریستی امروز (چهارشنبه) در مجلس که منجر به شهادت ۱۲ نفر و مجروح شدن ۴۲ نفر شد، عنوان کرد که تروریست ها به هیچ وجه نتوانستند وارد محوطه نزدیک پارلمان شوند. مجلس خبرگان ی یا شورای نگهبان باید اجازه برگزاری انتخابات میان دوره ای خبرگان را به وزارت کشور بدهند . دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان ی دوره پنجم، از 17 اسفند به مدت دو روز در تهران برگزار می شود. رئیس و اعضای مجلس خبرگان ی صبح امروز با معظم انقلاب ی دیدار د. سخنگوی جدید هیأت رئیسه مجلس خبرگان ی از سوی اعضای هیأت رئیسه منصوب شد. رئیس مجلس خبرگان ی گفت: اولی ترین موضوع برای خبرگان ی این است که بتواند جایگاه ی و مواضع ایشان را در مسائل مختلف سیاست داخلی، خارجی و مسائل فرهنگی برای مردم بیان کند. سال ۹۵ با تلخی ها و شیرینی ها، عبرت ها و تجارب بسیاری همراه بود، از تجربه دوباره مردم ایران در دشمنی تا ریاست آیت الله جنتی بر مجلس خبرگان، نهی از حضور در انتخابات و .... مردم همدان در دوره های دوم و سوم مجلس خبرگان ی، دار فانی را وداع گفت. بخش هایی از جلسه ۱۴ داد سال ۶۸ مجلس خبرگان ی که پس از ۲۸ سال منتشر و دست به دست در فضای مجازی چرخید از همان ساعات آغازین با واکنش های زیادی همراه شد. به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از عراق حاکی از آن است که گرو تروریستی - تکفیری « ت ی عراق و شام» موسوم به " " با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد که "کوفه" پایتخت جهان است.

در بخشی از بیانیه این گرو تروریستی - تکفیری آمده: ما "کوفه" را در آینده ای نزدیک از شر صفوی ها و رافضی ها پاک خواهیم کرد، این شهر پایتخت خلافت ی است!

" " در ادامه بیانیه خود نوشت: "کوفه" متعلق به ما است، ما به کوفه خواهیم آمد و المؤمنین «أبوبکر البغدادی» در مسجد کوفه خطبه خواهد خواند!

این بیانیه همچنین می افزاید: رافضی ها جایی در کوفه ندارند، ما ابتدا مکان های شرک آلود کوفه را ت یب سپس در مسجد آنجا شکر را خواهیم خواند!

لازم به ذکر است که گرو تکفیری " " در اقدامی عجیب و سخیف خواندن تراویح را در موصل و نینوی واجب اعلام کرده است! در بیانیه پایانی اجلاسیه خبرگان بر وم بالابردن قدرت دفاعی و موشکی و قابل مذاکره نبودن این عرصه و نیز ایجاد زمینه رفع مشکلات معیشتی مردم تأکید شد. منبع:فارس آغاز ثبت نام از داوطلبان مجلس خبرگان اولین روز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان ی از صبح امروز (پنج شنبه) در محل وزارت کشور آغاز شد. آغاز ثبت نام از داوطلبان مجلس خبرگان به گزارش افکارخبر، ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان ی از صبح امروز پنج شنبه 26 آذر آغاز در محل وزارت کشور آغاز شد و تا 2 دی ادامه خواهد داشت. داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان ی شخصاً یا بوسیله خود که کتباً معرفی شده باشد می توانند از تاریخ پنجشنبه 26 /9/ 94 تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 2 /10/ 94 جمعاً به مدت هفت روز در ساعات اداری به فرمانداری مرکز حوزه انتخ ه یا وزارت کشور مراجعه و با ارائه اصل شناسنامه ع دار، چهارنسخه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و دوازده قطعه ع 4×6 ، ضمن تکمیل پرسشنامه اعلام داوطلبی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای ی از 28 آذر آغاز و تا 4 دی ادامه خواهد داشت. فعالیت هیات های اجرایی انتخابات مجلس خبرگان ی از 21 آذر آغاز شده و فعالیت هیأت های اجرایی انتخابات مجلس از 28 آذر آغاز می شود، هیات های اجرایی پس از پایان مهلت ثبت نام ظرف یک دوره زمانی 10 روزه صلاحیت داوطلبان را بر اساس استعلامات مراجع چهارگانه مجلس در قانون انجام می دهند. پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا 5 اسفند ادامه خواهد یافت. تعداد نمایندگان مجلس خبرگان 88 نفر و تعداد نمایندگان مجلس 290 نفر است. مراسم افتتاحیه دومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان ی در دوره پنجم امروز ۱۷ اسفند در محل قدیم مجلس شورای ی برگزار شد . دومین بیانیه تشریحی تا ساعتی دیگر در ت بهار منتشر میشود رئیس مجلس خبرگان ی عصر امروز گفت: در انتخابات تخلفات بسیاری شد که بخشی از آن از جانب مسئولانی بود که تخلفات بسیاری د. افتتاحیه دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان ی دوره پنجم دقایقی قبل به ریاست آیت الله جنتی آغاز شد. جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان ی عصر امروز به ریاست آیت الله جنتی برگزار شد. جلسه کمیسیون _ اجتماعی مجلس خبرگان ی امروز در دبیرخانه این مجلس در قم برگزار شد. در جلسه امروز مجلس، نمایندگان دوباره گریزی به مصوبه دیروز در مورد افزایش حقوق مدیران داشتند و لاریجانی در پاسخ به تذکری، به انتقادهای احمد توکلی که خواهان تغییر نام مجلس شده بود، پاسخ داد. همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای ی با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم اقدام رئیس جمهور ، از ت خواستند تا ماده ۳ «قانون اقدام متقابل و متناسب در اجرای » را اجرایی کند. عضو خبرگان ی گفت: به زودی برای برگزاری انتخابات میان دوره ای خبرگان ی در تهران تصمیم گیری خواهیم کرد. خبرگزاری ایلنا: سومین بیانیه خود را منتشر کرد. متن سومین بیانیه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ... ایسنا نوشت: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان در خصوص بیانیه ای که توسط نیروی انتظامی میان کنندگان جلوی درب استانداری قرائت شد، توضیحاتی ارائه کرد. ۲۴۶ مجلس شورای ی در بیانیه ای ضمن تقدیر از مجاهدت های پاسداران، خواستار تقویت این نهاد انقل از سوی ت شدند.