احمد خاتمی بیانیه منتشر شده در خصوص بیانیه مجلس خبرگان نیست

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان ی گفت: جلسه امروز هیئت رئیسه این مجلس به منظور برنامه ریزی برای اجلاس اسفند برگزار شد. خبرگان بار دیگر به هاشمی اعتماد نکرد سرویس بی باک: فتنه 88 و همه انی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم خود یا اطرافیانشان در آن نقش داشتند، آنقدر برای مردم و نخبگان کشور زجرآور بود که بعید به نظر می رسد ملت ایران به این زودی از آن بگذرند در همین راستا آقای هاشمی رفسنجانی که در سال 88 امتحان بدی پس داد و حاضر به برائت از فتنه گران و سران فتنه نشد و برخی نزدیکانش در آن فتنه ایفای نقش د، این روزها از سوی نخبگان ملت مکررا ردصلاحیت می شود تا درسی باشد برای . آیت الله سید احمد خاتمی در پیامی پایان را به امت ی تبریک گفت. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بار دیگر بیانیه ای منتشر کرد. نمایندگان مجلس در جلسه علنی چهارشنبه 3 داد، با صدور دو بیانیه جداگانه از عملکرد صدا و سیما در زمان انتخابات قدردانی و همچنین حکم صادره برای آیت الله شیخ عیسی قاسم را محکوم د. از این به بعد اگر در بابل کنسرتی برگزار شود، تبعاتش برعهده خود مسئولان است. هواداران تیم سپیدرود اعتقاد دارند پن ی گرفته نشده برای این تیم در دیدار امروز به دلیل بیانیه ای بود که حسن کامرانی فر چندی پیش منتشر کرد. کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای ی در بیانیه ای صدور قطعنامه ضد ی علیه توسط سازمان ملل متحد را محکوم کرد. دومین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان با حضور اعضا بدون حضور آیت الله هاشمی برگزار شد. رییس جمهوری در پی برگزاری این اجلاس ع ی با عنوان جای خالی هاشمی در اینستاگرام منتشر کرد. در حاشیه گزارش منتشر شده مرکز پژوهش های مجلس شورای ی در خصوص « نی که سینما می روند و بدپوشش ترند»، ارمغان زمان فشمی این شعر طنز را در شهرونگ منتشر کرد. در پی نشر گسترده مطالب کذب، شرم آور و هنجارشکنانه در خصوص سند ۲۰۳۰ در شب منتهی به انتخابات، جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری بیانیه ای را به منتشر کرد. ستاد در پاسخ به فضاسازی های وسیع، غیرمستند و خصمانه در خصوص خودکشی سید ی علیه ایران و تنویر افکارعمومی بیانیه ای صادر کرد. انتخاب نوشت: عضو مجلس خبرگان ی گفت: منابر باید همواره همراه با کلام وحی ، مداحی ، اخلاق و سیاست باشد و سیاستی مورد نظر همان دیدگاه های و سیاست های ی فرزانه انقلاب ی با رعایت مصالح نظام و کشور باشد. ، با صدور بیانیه ای خطاب به ملت شریف ایران نکات و توصیه های مهمی را در خصوص انتخابات روز مطرح کرد. جمران با انتشار یادداشتی با تیتر «درباره ک داتوری آیت الله حاج سیدحسن ؛ حفظ ذخایر» ضرورت ک داتوری یادگار در انتخابات مجلس خبرگان را رد کرد.
سایت جماران در بخشی از یادداشتی که به نقل از یک فعال منتشر کرده آورده است: چندی است که هنگام انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای ی و یا خبرگان (که در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند)، عده ای از سر دلسوزی، برای ایجاد اتحاد و اتفاق و یا موفقیت یک طیف فکری، یادگار حضرت (قدس سره) آیت الله حاج سید حس. احمد توکلی سابق مجلس و کارشناس اقتصادی به مصوبه اخیر مجلس به شدت انتقاد کرد. حجت ال رئیسی و آیت اآیت الله حسینی بوشهری و حجت ال رئیسی در سمت کا ردازی هیئت رئیسه مجلس خبرگان ی ابقا شدند مهر نوشت: حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اقدامات تروریستی که مجلس شورای ی و حرم (ره) را هدف قرار داد، محکوم کرد. نایب رئیس مجلس شورای ی ماجرای اصلی صوت منتشر شده از یک که در فضای مجازی منتشر شده بود را تشریح کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از اولین جلسه رسمی مجمع در دوره جدید، به بیان نظرات خود در خصوص مسایل مهم داخلی و خارجی بویژه منویات ی در حکم جدید و همچنین در دیدار اعضای مجمع، دیدار اعضای مجلس خبرگان ی و ... پرداخت. عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان ی با هشدار نسبت به آنچه 'حضور نفوذی ها در کشور' دانست خطاب به مسئولین گفت: شما باید این افراد را از خود برانید. یکی از سندهای تازه منتشر شده در خصوص دخ های سیا در کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ مدعی شده مصدق، نخست وقت ایران در انتخابات هفدهمین دوره مجلس شورای ملی دست به تقلب گسترده زده است. باشگاه تراکتورسازی در خصوص تکمیل پرونده حرفه ای و در جهت شفافیت سازی مطلوب تر بیانیه صادر کرد. http://s9.picofile.com/file/8295194726/%d9%85%d9%88%d9%84%d9%88%db%8c_%d9%86%d8%b8%db%8c%d8%b1_%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af.jpg انتخابات_96 مولوی نظیر احمد، مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان: زندگی مردم سیستان و بلوچستان در ت یازدهم "رنج آور" بود. "رئیسی" بیش از دیگران به داد محرومان می رسد. سید ابراهیم رئیسی فرد متواضعی است که درد فقر و یتیمی را چشیده و محرومیت مردم را درک می کند. رئیسی اصلح است. خبر گزاری ایرنا سلامی با تاکید بر اینکه حضور در پای صندوق های رای شهادت هم هست، گفت: وقتی به فردی رای می دهیم یعنی در باره او گواهی می دهیم و شهادت کاذب گناه کبیره است.خبرگزاری تسنیم. howzehir
یک منبع آگاه در پارلمان الجزایر گفت، با وجود شایعات منتشر شده در خصوص استعفای «سعید بوحجه » رئیس مجلس مردمی ملی الجزایر، او هنوز استعفا نداده است. مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای ی با صدور بیانیه ای حوادث تروریستی در مجلس و حرم (ره) را محکوم کرد. بیانیه ت و موضع رئیس جمهور در خصوص تلگرام
به‌دنبال محدودیت‌های اِعمال‌شده در دسترسی به پیام‌رسان تلگرام، دبیرخانه‌ی شورای اطلاع‌رسانی ت نکاتی را با مردم به اشتراک گذاشت. وزارت خارجه عراق در بیانیه ای در خصوص حوادث اخیر این کشور توضیح داد و اعلام کرد که هیچ کشوی در عملیات های اخیر عراق مشارکت نکرده است. نمایندگان مجلس شورای ی طی بیانیه ای بر وم حمایت از فوتبالیست ها در جام ملت های آسیا تاکید د. پیشین مجلس شورای ی، در پی حادثه تروریستی گرو در تهران پیامی توییتری منتشر کرد. آرش برهانی بعد از قطعی شدن تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال متن بیانیه خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. همشهری آنلاین: سفیر در سازمان ملل پس از دیدار با یوکیو آمانو برای گفت وگو در مورد پایبندی ایران به بیانیه ای منتشر کرد. آقای سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان ی و مشهد در حاشیه پنجمین همایش همگرایی اصولگرایان، افاضات فرموده اند که: « یک نفری بود که رفت، مرد و تمام شد. جریان نیست. او مقابل ولایت ایستاد و سقوط کرد.»! آقای علم الهدی؛ امروز، روز توبه ی شماست به گزارش انصاف نیوز، حجت ال رحمت اله بیگدلی، عضو هیأت علمی و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اظهارات فوق الاشاره حجت ال علم الهدی در مقاله ای چنین نوشت:

● امروزه بعد از بصره و افتادن تشت رسوایی ت مدعی پاکدستی و احیاگر شعارهای آرمانی انقلاب ی و از برون افتادن راز و فسادهای نجومی [در دوره ی زمانی] ت ، حامیان سرسخت دیروز او می کوشند که با فرار به جلو و فریاد «آی ، آی »، خطاهای بزرگ خود در تحمیل بر ملت را ماله کشی کنند و با طرح مسایل انحرافی مانع حساب کشی ملت از خود شوند!

یکی از این حضرات که در حمایت از سنگ تمام گذاشت و متنعم به حمایت های ت پاکدست وی شد، آقای سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان ی و مشهد بود که جا دارد نکات ذیل به ایشان گوشزد شود:

● یک. جناب علم الهدی، روابط عمومی شورای شهر مشهد در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی در مورد بازداشت یکی از اعضای شورا اطلاعیه صادر کرد. مردم بندرانزلی در مجلس، جزئیات جدیدی از نمایندگان مجلس در خصوص نوسانات ارز را تشریح کرد. در گذشت آیت ا... مهدوی کنی بر عموم مسلمانان جهان تسلیت باد . رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان ی گفت: آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان ی صبح امروز( ) به ملکوت اعلی پیوست. رییس مجلس خبرگان ی در روز چهارشنبه 14 داد 93 و پس از شرکت در مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امت دچار حمله قلبی و به بیمارستان بهمن منتقل شد. وی ساعتی پیش در بیمارستان قلب شهید رجایی در سن 83 سالگی دارفانی را وداع گفت. برای شادی روح آن عالم وارسته الفاتحه . زندگی نامه در ادامه مطلب
بیانیه بلند بالای هیات داوران سی و پنجمین جشنواره فجر منتشر شد. نوزده کشور عضو گروه 20 در پیش نویس بیانیه نهایی نشست این گروه در آلمان با مواضع ت در خصوص توافق جوی پاریس مخالفت کرده اند. آیت الله سید احمد خاتمی : یی ها در طول مذاکرات به اندازه تمام طول تاریخ انقلاب به مردم ایران توهین د روز نامه رس ؛به گزارش فارس از شاهرود آیت الله سید احمد خاتمی در همایش بزرگ علما، ان و طلاب سمنان..... ایشان با یادآوری حساسیت بسیار بالا و جایگاه فوق العاده مجلس خبرگان افزودند: این مجلس در عین حال، جنبه علمایی برجسته ای دارد و در واقع مظهر زنده آمیختگی دین و سیاست است.

جستجوهای اتفاقی