احمدفراستی منافق خارج نشین

براساس اظهارات اخیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این وزارتخانه با ابلاغ و اجرای مصوبه ای در تلاش است تا شرایط ورود دانشجویان ایرانی خارج از کشور به داخل را تسهیل کند؛ مصوبه ای که البته مروری بر جزئیات دقیق آن نشان می دهد آنچنان هم که گفته می شود، مشوق های جذ برای دانشجویان ایرانی مقیم خارج ندارد. عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک در خارج مرزهای کشور تکذیب شدعملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک در خارج مرزهای کشور تکذیب شد
  در پی برخی اخبار منتشره مبنی بر اقدام عملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ.ک.ک، روابط عمومی قرارگاه حمزه سید ال (ع) نیروی زمینی ضمن رد هرگونه برنامه عملیاتی خارج از مرزهای ایران اعلام کرد: ما هیچ برنامه عملیاتی در خارج از مرزهای ایران برنامه ریزی نکرده ایم، ولی همچون گذشته با هر گروه، تیم یا فردی که قصد نفوذ به خاک ایران را برای اقدامات ضد امنیتی و یا تروریستی داشته باشند به شدت برخورد خواهیم کرد.


ایران می تواند صرفا از خارج شود و به دنبال سلاح هسته ای نرود و همان شرایط قبل از توافق را دوباره پذیرا شود که این تصمیم بیشتر به انفعال شبیه است تا انتخاب یک راه. تیم استقلال خوزستان که این روزها اوضاع بحرانی را سپری می کند رکورد منفی را از خود در بازی های خارج از خانه به جای گذاشته است. بحث ها درباره اینکه رئیس جمهور می تواند واقعا این کشور را از توافقنامه تجارت آزاد ی شمالی موسوم به نفتا با کانادا و مکزیک خارج کند، رو به افزایش است. سرهنگ بازنشسته در تحلیلی در نشنال اینترست نوشت: استفاده دائمی از نیروی نظامی در خارج از مرزهای ، منافع ملی و امنیت این کشور را با خطر مواجه خواهد کرد. ایسنا نوشت: ت اعلام کرده که می خواهد از یک توافق پستی ۱۴۴ ساله خارج شود. به گفته کاخ سفید، این توافقنامه پستی به چین اجازه می دهد که با قیمت های ناعادلانه پایین کالا حمل و نقل کند. در این سانحه قطار یزد از خط ریل خارج شده بود که به سرعت با تلاش پرسنل فنی راه آهن پس از نیم ساعت مشکل ایجاد شده برطرف و قطار به سیر خود به سمت یزد ادامه داد . قطر به ت جیبوتی اعلام کرد که تمامی نیروهای نظامی اش را که در مرزهای جیبوتی با اریتره مستقر کرده بود، خارج می کند. سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بحث جریمه ۵۰ هزاردلاری بازیکنان این تیم مسائله داخلی باشگاه است، گفت: اگر خبرنگاران می دانند چه بازیکنانی از هتل خارج شده اند اسم آنها را بنویسند. قرارگاه حمزه سیدال ی نیروی زمینی اعلام کرد: ما هیچ "برنامه عملیاتی" در خارج از مرزها برنامه ریزی نکرده ایم. 850 دستگاه تا ی فرسوده شهر کرمانشاه از چرخه حمل و نقل خارج شد. پزشکان در یک عمل جراحی از مجاری صفراوی بیمار کرم را خارج د . اینستاگرام از دسترس کاربران ویندوز 10 موبایل خارج شد
مایکروسافت استور در اقدامی عجیب، اپلیکیشن پرطرفدار اینستاگرام را از دسترس کاربران ویندوز ۱۰ موبایل خارج کرد. از حضرت علی (ع) سوال د: 1) سنگین تر از آسمان چیست؟ فرمود: تهمت به انسان بی گناه. 2) از زمین پهناورتر چیست؟ فرمود: دامنه حق که خدا همه جا هست و بر همه چیز مسلط است. 3) از دریا پهناورتر چیست؟ فرمود: قلب انسان قانع. 4) از سنگ سخت تر چیست؟ فرمود: قلب مردم منافق. 5) از آتش سوزان تر چیست؟ فرمود: رؤسای ستمکاری که ملت را به خود وامی گذارند و هیچ فکر تربیت آنها نیستند. 6) از زمهریر سردتر چیست؟ فرمود: حاجت بردن پیش مردم بخیل. 7) از زهر تلخ تر چیست؟ فرمود: صبر در برابر ن. ک دای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ایرانیان خارج از کشور شهروند ایران هستند و باید از همه حقوق شهروندی برخوردار باشند. شهید همت:
زمان بازرگان به ما برچسب چریک زدند،
زمان بنی صدر هم برچسب منافق ،
الان هم برچسب خشک_مقدس و تحجر ،
هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم برچسب بارانمان د،
حالا روزی ده برچسب دشت می کنیم، اما ان دلسرد نمی شوند! علیرضا ضد انقلاب خارج نشین درخصوص همایش اخیر منافقین در پاریس دست به افشاگری زد. مدیر کل بورس و اعزام دانشجویان خارج از افزایش فرصت مطالعاتی خارج برای دانشجویان ی خبر داد و گفت: امسال تعداد اعزام دانشجویان ی به دو برابر افزایش یافته است. وی گفت: اگر تحصیلات در خارج از کشور مذموم و محکوم است و ظن امنیتی به دنبال دارد این را به راحتی می توان به قانون تبدیل کرد و باید مرزی ایجاد کنند تا هیچ ایرانی در خارج از کشور تحصیل نکند، همین الان بسیاری از نمایندگان مجلس هستند که در خارج از کشور تحصیل کرده اند. رو مه نیویورک تایمز به نقل از افراد نزدیک به روند مذاکرات در کاخ سفید گزارش داد که به نظر می رسد ترامپ از خارج و تحریمهای هسته ای را علیه ایران مجددا اعمال خواهد کرد. در وضعیتی که معرفی ادبیات معاصر ایران در خارج از کشور با دشواری هایی رو به رو است، طبیعی است که شناساندن ادبیات جنگ در خارج از مرزها موانع بیشتری هم داشته باشد. مدیرعامل mvm: ایران رتبه اول فروش محصولات چری در خارج از چین است
مدیرعامل مدیران خودرو (mvm) اعلام کرد ایران رتبه‌ی اول فروش محصولات چری در خارج از خاک چین است. وَ مٰا کٰانَ لِمُؤْمِنٍ أَنْ یَقْتُلَ مُؤْمِناً إِلاّٰ خَطَأً وَ مَنْ قَتَلَ مُؤْمِناً خَطَأً فَتَحْرِیرُ رَقَبَةٍ مُؤْمِنَةٍ وَ دِیَةٌ مُسَلَّمَةٌ إِلىٰ أَهْلِهِ إِلاّٰ أَنْ یَصَّدَّقُوا فَإِنْ کٰانَ مِنْ قَوْمٍ عَدُوٍّ لَکُمْ وَ هُوَ مُؤْمِنٌ فَتَحْرِیرُ رَقَبَةٍ مُؤْمِنَةٍ وَ إِنْ کٰانَ مِنْ قَوْمٍ بَیْنَکُمْ وَ بَیْنَهُمْ مِیثٰاقٌ فَدِیَةٌ مُسَلَّمَةٌ إِلىٰ أَهْلِهِ وَ تَحْرِیرُ رَقَبَةٍ مُؤْمِنَةٍ فَمَنْ لَمْ یَجِدْ فَص. با وجود تکذیب «حمله صوتی به دیپلمات های یی» شاغل در کنسولگری در چین، رسانه های منطقه امروز یکشنبه اعلام د 8 دیپلمات دیگر خود را از کنسولگریش در شهر گوانگژو خارج کرده است. گروه سرگرمی rozaneh می گویند: روزی مولانا ،شمس تبریزی را به خانه اش دعوت کرد.
شمس به خانه ی جلال الدین رومی رفت و پس از این که وسائل پذیرایی میزبانش را مشاهده کرد از او پرسید: آیا برای من فراهم نموده ای؟
مولانا حیرت زده پرسید: مگر تو خوارهستی؟!
شمس پاسخ داد: بلی.
مولانا: ولی من از این موضوع اطلاع نداشتم!!
ـ حال که فهمیدی برای من مهیا کن.
ـ در این موقع شب، از کجا گیر بیاورم؟!
ـ به یکی از خدمتکارانت بگو برود و تهیه کند.
- با این کار آبرو و حیثیتم بین خدام از بین خواهد رفت.
- پس خودت برو و یداری کن.
- در این شهر همه مرا میشناسند، چگونه به محله نصاری نشین بروم و ب م؟!
ـ اگر به من ارادت داری باید وسیله راحتی مرا هم فراهم کنی چون من شب ها بدون نه میتوانم غذا بخورم، نه صحبت کنم و نه بخوابم.
مولوی به دلیل ارادتی که به شمس دارد قه ای به دوش می اندازد، شیشه ای بزرگ زیر آن پنهان میکند و به سمت محله نصاری نشین راه می افتد.
تا قبل از ورود او به محله مذکور ی نسبت به مولوی کنجکاوی نمیکرد اما همین که وارد آنجا شد مردم حیرت د و به تعقیب وی پرداختند.

آنها دیدند که مولوی داخل میکده ای شد و شیشه ای یداری کرد و پس از پنهان نمودن آن از میکده خارج شد.
هنوز از محله یان خارج نشده بود که گروهی از مسلمانان ن آنجا، در قفایش به راه افتادند و لحظه به لحظه بر تعدادشان افزوده شد تا این که مولوی به جلوی مسجدی که خود جماعت آن بود و مردم همه روزه در آن به او اقتدا می د رسید.
در این حال یکی از رقیبان مولوی که در جمعیت حضور داشت فریاد زد: "ای مردم! شیخ جلاالدین که هر روز هنگام به او اقتدا میکنید به محله نصاری نشین رفته و یداری نموده است."
آن مرد این را گفت و قه را از دوش مولوی کشید. چشم مردم به شیشه افتاد
. مرد ادامه داد: "این منافق که ادعای زهد میکند و به او اقتدا میکنید، اکنون یداری نموده و با خود به خانه میبرد!"
سپس بر صورت جلاالدین رومی آب دهان انداخت و طوری بر سرش زد که دستار از سرش باز شد و بر گردنش افتاد.
زمانی که مردم این صحنه را دیدند و به ویژه زمانی که مولوی را در حال انفعال و سکوت مشاهده نمودند یقین پیدا د که مولوی یک عمر آنها را با لباس زهد و تقوای دروغین فریب داده و درنتیجه خود را آماده د که به او حمله کنند و چه بسا به قتلش رسانند.
در این هنگام شمس از راه رسید و فریاد زد: "ای مردم بی حیا! شرم نمیکنید که به مردی متدین و فقیه تهمت خواری میزنید، این شیشه که میبینید حاوی سرکه است زیرا که هرروز با غذای خود تناول میکند "
رقیب مولوی فریاد زد: "این سرکه نیست بلکه است"
شمس در شیشه را باز کرد و در کف دست همه ی مردم از جمله آن رقیب قدری از محتویات شیشه ریخت و بر همگان ثابت شد که درون شیشه چیزی جز سرکه نیست.
رقیب مولوی بر سر خود کوبید و خود را به پای مولوی انداخت، دیگران هم دست های او را بوسیدند و متفرق شدند.
آنگاه مولوی از شمس پرسید: برای چه امشب مرا دچار این فاجعه نمودی و مجبورم کردی تا به آبرو و حیثیتم چوب حراج بزنم؟
شمس گفت: برای این که بدانی آنچه که به آن مینازی جز یک سراب نیست، تو فکر میکردی که احترام یک مشت عوام برای تو سرمایه ایست ابدی، در حالی که خود دیدی، با تصور یک شیشه همه ی آن از بین رفت و آب دهان به صورتت انداختند و بر فرقت کوبیدند و چه بسا تو را به قتل میرساندند.
این سرمایه ی تو همین بود که امشب دیدی و در یک لحظه بر باد رفت. پس به چیزی متکی باش که با مرور زمان و تغییر اوضاع از بین نرود. آواربرداری ساختمان پلاسکو به مراحل پایانی رسیده است و بسیاری از متعلقات این ساختمان، از زیر آوار خارج می شود. امروز نماد ساختمان پلاسکو هم از زیر آوار خارج شد. در تیم کی روش هیچ حاشیه امنیت ندارد. حتی اگر جلال حسینی باشد. حتی اگر پژمان منتظری باشد. می تواند باز هم نیمکت نشین باشد یا حتی از لیست خارج شود. می تواند هم پورعلی گنجی باشد و جای ثابتی در تیم ملی پیدا کند که حداقل تا اطلاع ثانوی، تغییرنیافتنی به نظر برسد. بوشهر- ایرنا- س رست وزارت نیرو گفت: با مجموعه تلاش های صورت گرفته و اراده مردم امسال 20 شهر کشور که با تنش کم آبی روبرو بودند، از این وضعیت خارج و شمار ای دارای مشکل تامین آب کاسته شد. از آنجایی که پیشرفت هایی در کنگره در زمینه وضع تحریم های جدید علیه ایران حاصل نشده است، مشاوران کاخ سفید می گویند احتمال می رود که دونالد ترامپ در 23 دی ماه، را به طور کامل از خارج کند.
حکایت شمس و مولانا می گویند: روزی مولانا ، شمس تبریزی را به خانه اش دعــــوت کرد. شمس به خانه ی وی رفت و
پس از این که وسایل پذیرایــــی میزبانش را مشاهـده کرد از او پرسید: آیا برای من شــــراب فراهم نمودهای؟ مولانا حیرت زده پرسید: مگر تو شـراب خوار هستی؟! شمس پاسخ داد: بلــــــــــــــــی. مولانا گفت: ولی من از این موضــــــوع اطّلاع نداشتم!! - حال که فهـــــــمیدی برای من شـــــــــــــراب مهیّا کن. - در این موقع شب ، از کجـــــــــــــ. ایلنا نوشت: آموزش و پرورش با بیان اینکه به نظر می رسد، ضرورتی برای اعزام دانش آموزان شین آبادی به خارج از کشور وجود ندارد، گفت: وقتی می توان این بچه ها را در داخل کشور درمان کرد، چرا باید این کار را در خارج از کشور با هزینه های گزاف انجام بدهیم. تیم شارلوا در بازی خارج از خانه هفته چهاردهم ژوپیلر لیگ بلژیک به پیروزی ارزشمندی دست یافت. یک توده 8 کیلوگرمی از شکم زن ۳۴ ساله ای در بیمارستان المومنین(ع) شهرستان چاراویماق استان آذربایجان شرقی، خارج شد. رئیس جمهوری اعلام کرد: این کشور به طور رسمی از توافق سال 2015 پاریس درخصوص تغییرات آب و هوایی خارج می شود. نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ماشین اقتصاد کشور از دره خارج شده و در مسیر توسعه قرار گرفته است. ایلنا نوشت: مردم تهران از خارج شدن زهرا رهنورد از حصر خبر داد. رویترز به نقل از منابع دیپلماتیک و یی خبر داده است که احتمالا به زودی از شورای سازمان ملل به دلیل مواضع ضد ی این شورا خارج شود. این دختر که با یک سندرم نادر بدنیا آمده است شاید تنها انسان در جهان است که قلبش خارج از بدنش می تپد. تیم اوسترشوندس با بازی 90 دقیقه ای سامان قدوس، ملی پوش ایرانی به 3 امتیاز خارج از خانه دست یافت.