احتمال دیدار مجدد ترامپ و پوتین در هلسینکی

مشاور سابق امنیت ملی کاخ سفید می گوید ترامپ تصور می کند پوتین دوست وی است. نها یک گام دیگر مانده تا اتهام مربوط به ارتباطات پنهانی با روسیه از اعضای نزدیک خانواده ترامپ به خود او برسد. خبرها حکایت از انجام دیدار احتمالی ان و کره شمالی در پیونگ یانگ و یا پایتخت مغولستان حکایت دارد. در پیش بینی الحاقیه و اصلاحیه وجود ندارد / ترامپ با عقیده های اوایل قرن بیستم، می خواهد در قرن 21 مسائل و مشکلات را حل کند. تسنیم نوشت: رئیس جمهور از احتمال فعالیت دخترش در یکی از پست های کاخ سفید خبر داد. رو مه های امروز موضوع فاجعه پلاسکو را همچنان در کانون توجه قرار داده اند. این در حالی است که اقدامات ضد ایرانی ترامپ و همچنین دیدار خارجه کویت از ایران و احتمال میانجیگری کویت میان ایران و عربستان از دیگر موضوعات مهم امروز بوده است. ایسنا نوشت: مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) در توضیح اظهاراتش در واکنش به کنفرانس خبری کشورش با روسیه در هلسینکی گفت منظورم این نبود که دونالد ترامپ مرتکب خیانت شده است. این در حالی است که او گفته بود این رایزنی "کمتر از خیانت" نبوده است. ایرنا نوشت: خبرگزاری رویترز با استناد به اظهارات دو مقام ارشد یی از احتمال تغییر رویکرد ترامپ در خصوص چین در زمان اعلام راهبرد جدید امنیتی خبر داد. «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه پس از دیدار طولانی روز با دونالد ترامپ همتای یی خود در هامبورگ ، گفت که با او درباره مسائل اوکراین ، ، مبارزه با تروریسم و همچنین امنیت سایبری گفت وگو کرده است. به گزارش روز منابع خبری اروپایی از هامبورگ، پوتین پس از پایان دیدار دو ساعته با ترامپ و در آغاز دیدار دوجانبه با شینزو آبه نخست ژاپن، افزود: گفت وگویی بسیار طولانی با رئیس جمهوری داشتم و مسائل مختلفی مانند اوکراین ، و سایر مشکلات و برخی مسائل دوجانبه مطرح شد.
پوتین افزود:.....

ادامه خبر
پوتین در اختیار داشتن هرگونه اطلاعات افشاگرانه درباره ترامپ را رد کرد. ایرنا نوشت: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در گفت وگوی تلفنی با «دونالد ترامپ» همتای یی خود از اطلاعات ارائه شده سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) در مورد تدارک حملات تروریستی در سن پترزبورگ قدردانی کرد. استراتژیست ارشد پیشین کاخ سفید گفت که انتخابات ۲۰۱۸ ، به منزله انتخابات مجدد برای «دونالد ترامپ» محسوب می شود. دیپلمات پیشین کشورمان با اشاره به تیم ترامپ و شانس بالای ورود مجدد جریان صهیونیستی به روند تصمیم گیری و تصمیم سازی سیاست های خاورمیانه ای گفت: ممکن است از این به بعد انگشت اتهامات تروریسم ی به سمت ایران گرفته شود. تا کمتر از یک ماه دیگر روح بر متن آن غلبه پیدا خواهد کرد و ت ترامپ به احتمال زیاد سفره را در کنگره تحت تسلط جمهوریخواهان پهن خواهد کرد. استراتژیست پیشین کاخ سفید گفت در صورت استیضاح رئیس جمهور ، امکان برکناری او وجود دارد و از ترامپ خواست این موضوع را جدی بگیرد. پوتین تاکید کرد که موضع مسکو در قبال مساله هسته ای ایران بدون تغییر مانده است. پوتین توضیح داد که یک ابزار تسهیل کننده منع گسترش سلاحهای هسته ای به طور کلی و به ویژه در منطقه غرب آسیا است. ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری ضمن دفاع از عملکرد اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده، از دمکرات ها به دلیل مخالفت با این اداره و باز نگه داشتن مرزها به روی مهاجران انتقاد کرد. افشار سلیمانی، دیپلمات و تحلیلگر مسایل آسیای میانه و قفقاز: ترامپ و پوتین درحالی از بهبود روابط دو کشور سخن می گویند که برخی دموکرات ها و حتی جمهوریخواهان از جمله جان مک کین، موافق بهبود رابطه با پوتین… تسنیم نوشت: یک تحلیلگر برجسته آلمانی با تاکید بر اینکه ترامپ درک درستی از سیاست ندارد، وی را بالاترین خطر امنیتی برای دانسته و از احتمال برکناری وی بر اساس قانون اساسی این کشور خبر داد. ونالد ترامپ، رئیس جمهور در جمع خبرنگاران گفت که مذاکرات با مقام های کره شمالی مثبت بوده است. او همچنین به رویترز گفت که دیدار احتمالی اش با کیم جونگ اون، کره شمالی در 12 ژوئن آ ین دیدار نخواهد بود. «یوکیو آمانو» را باید آ ین نفر از مقامات بین المللی دانست که به واسطه احتمال نقض از سوی کاخ سفید، به دفاع از این توافق هسته ای برخاسته و پیامی مهم را به «ترامپ» مخابره کرده است. پایتخت همزمان با آغاز روز تحلیف ترامپ، شاهد ات اعتراض آمیز در گوشه و کنار شهر است حال آنکه احتمال درگیری مخالفین و موافقین نیز وجود دارد. معاون خارجه ت اوباما احتمال بازگشایی کانال های دیپلماتیک میان دو کره را «تله» ای برای ترامپ توصیف کرد. پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور پذیرفته که سال گذشته و در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری با یک روس دیدار کرده که به گفته او وعده داده بود اطلاعاتی علیه هیلاری کلینتون، رقیب انتخاباتی ترامپ… به گزارش المیادین، "ولادمیر پوتین" و "دونالد ترامپ" تلفنی درباره تحولات گفت وگو د. اظهارات کورکر درباره احتمال وج ترامپ از ، توصیه به ترامپ برای راه اندازی جنگ اقتصادی با ایران، دست رد مصر به عربستان و ، ا اج سه هزار تن از کادر ترکیه و جزئیات جنگ رسانه ای خاموش میان عربستان و امارات، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان، باید به افزایش احتمال اجماع اروپا برای تحریم ایران نیز اشاره کرد. معاون رئیس جمهور در دیدار با نخست کانادا گفت که آماده است تا در صورت وم به حملات هوایی خود علیه ادامه دهد.
رئیس جمهوری در دیدار کویت باز هم ژست حمایت از مذاکره با ایران گرفت رئیس جمهور میانه رو طرفدار گفت وگو ، به دنبال انتخاب مجدد در این انتخابات است، و شانس وی برای پیروزی مجدد در این انتخابات تا اندازه زیادی به ارزی مردم ایران از مزایای تعامل با غرب و توافق هسته ای بستگی دارد. غولهای خودروسازی یی ساعاتی قبل در دیدار با دونالد ترامپ به بحث و گفتگو در مورد مشکلات خود در ایالات متحده پرداختند و ترامپ خواهان حفظ شرکت های آنها در شد. مرتضی خوانساری دیپلمات بازنشسته و کارشناس مسائل بین المللی در گفتگو با خبرآنلاین، تصمیمات خطرناک ترامپ، چشم انداز رابطه پوتین و ترامپ و نتایج اجلاس جی7 رامورد بررسی قرار داد. مرتضی خوانساری دیپلمات بازنشسته و کارشناس مسائل بین المللی در گفتگو با خبرآنلاین، تصمیمات خطرناک ترامپ، چشم انداز رابطه پوتین و ترامپ و نتایج اجلاس جی7 رامورد بررسی قرار داد. دونالد ترامپ رئیس جمهوری که در ماه های گذشته درگیر تنش با کره شمالی بوده است، با تغییر لحن در مقابل این کشور گفت که شاید روابط مثبتی با کیم جونگ اون برقرار کند. در آستانه برگزاری مراسم تحلیف ترامپ، یی ها در حال تدارک تظاهراتی گسترده و اعتراض آمیز هستند. ‏ ترامپ تلفنی با پوتین گفتگو کرد سخنگوی کاخ سفید از گفتگوی تلفنی رئیسان جمهور و روسیه خبر داد. برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب با حضور کارشناسان به موضوع و احتمال وج ایالات متحده از آن پرداخت. نخست رژیم صهیونیستی که به واشنگتن سفر کرده است با جارد کوشنر، داماد ترامپ و جیسون گرینبلات، فرستاده ویژه ترامپ در امور خاورمیانه دیدار کرد. جف سشن بعد از قسم دروغ دربرابر مردم امریکا از سوی دمکراتها و مردم امریکا مجبور برکناری شدند و جنگ علیه مقامات ت ترامپ توسط دمکراتها بصورت یک سونامی علنی و بی امان درحال تاختن است و رسوایی های ت ترامپ هنوز 2 ماهن نشده ول کن نیستند و احتمال برکناری و استفا خود رییس جمهور ترامپ هم وجود دارد حتی هیلاری کلینتون هم بعد 2 ماه دوباره سخنرانی کرده که حالا معلوم شده ترامپ با تقلب مرا ش ت داده و این پیروزی اعتبار ندارد مشاور امنیت ملی رئیس جمهور فاش کرد دونالد ترامپ در جلسه بررسی حمله موشکی به ، احتمال موشک بارانِ کاخ بشار اسد را نیز مطرح کرده بود. «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه پس از دیدار طولانی روز با دونالد ترامپ همتای یی خود در هامبورگ ، گفت که با او درباره مسائل اوکراین ، ، مبارزه با تروریسم و همچنین امنیت سایبری گفت وگو کرده است. به گزارش روز منابع خبری اروپایی از هامبورگ، پوتین پس از پایان دیدار دو ساعته با ترامپ و در آغاز دیدار دوجانبه با شینزو آبه نخست ژاپن، افزود: گفت وگویی بسیار طولانی با رئیس جمهوری داشتم و مسائل مختلفی مانند اوکراین ، و سایر مشکلات و برخی مسائل دوجانبه مطرح شد.
پوتین افزود:.....

ادامه خبر