اجتماع دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین ع

شناخت از آیت الله در عرصه اجتماع و سیاست، در زمانی کمتر از دو ماه، زیر و رو شده بود؛ چه در میان مردم، به واسطه آشکار شدن روح مبارزاتی اش، و چه در بین حاکمان، به دلیل چگونگی پنجه اندازی های اش.
هرگز نباید از اهمیت حمایت از مردم فلسطین غافل بود/انتفاضه سوم باذن الله ش تی دیگر بر رژیم صهیونیستی تحمیل خواهد کرد  حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز ( ) در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع ان گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای ی، و صدها تن از شمندان، فرزانگان و شخصیت های برجسته و خواه جهان ، هدف فتنه ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ شدن حمایت از آرمان مقدس قدس خواندند و با تأکید بر وم پرهیز گروههای مقاومت فلسطینی از ورود به اختلافات قومی و مذهبی و اختلافات داخلی کشورها خاطرنشان د: همه جریان های ی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند و عمق رابطه با گروه های مقاومت فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است. آیت الله مجتهد شبستری: دشمن در پی رخنه و فاصله انداختن بین مجلس و ولایت است/اجتماع اربعین؛ عامل وحدت شیعه / حمله به مردم نارداران محکوم است دشمن در پی رخنه و فاصله انداختن بین مجلس و ولایت است/اجتماع اربعین؛ عامل وحدت شیعه / حمله به مردم نارداران محکوم است تبریز با بیان اینکه دشمنان برای نفوذ در بدنه کشور نقشه های متعددی دارند از جمله این توطئه های نفوذ و ورود به مجلس قانونگذاری است و به دنبال ج مجلس از و انقلاب هستند.
یک بازیگر سینما ضمن حمایت از عوامل گرانی و تورم و فشار اقتصادی بر مردم گفت که نباید مردم را… معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران گفت: ویژه برنامه اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در روز اربعین با همکاری هیئات مذهبی از ساعت 15:30 در صحن جامع مهدوی برگزار خواهد شد که به این منظور تد ر لازم شده شده است. بسم الله الرحمن الرحیممن طى سالیان دراز, خطر غاصب را گوشزد مسلمین نمودم که اکنون , این روزها به حملات وحشیانهء خود به برادران و خواهران فلسطینى شدت بخشیده است و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودى مبارزان فلسطینى پیاپى خانه و کاشانه ایشان را بمباران مى کند.
من از عموم مسلمانان جهان و ت هاى ى مى خواهم که براى کوتاه دست این غاصب وپشتیبانان آن , به هم بپیوندند; و جمیع مسلمانان جهان را دعوت مى کنم آ ین ء ماه مبارک رمضان را که ازایام قدر است و مى تو. میلاد کی مرام برای حمایت از مردم بی گناه فلسطین ع پروفایلتونو پرچم فلسطین بزارین.ساده ترین کاری که از دستتون بر میاد . تو این روزهای عزیزبراشون دعا کنیمبه حق اقامون علی.هر این کارو کرد یه فلستین کامنت بزاره. سپاس از خون اریایی جاری در رگهاتون. جنش مقاومت ی فلسطین (حماس) و جهاد ی فلسطین در فراخوان های جداگانه ای از مردم فلسطین دعوت د تا فردا ( ) حضور گسترده ای در راهپیم... تهران- مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: مردم استان تهران در روز جهانی قدس بیش از ۳۷۵ میلیون تومان به مردم فلسطین و یمن کمک د. همایش بزرگ انتخاباتی طلاب و ون در حمایت از حجت ال رییسی عصر یکشنبه 10 اردیبهشت ماه در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد. فرماندار ریگان گفت :امروز مردم شعیه وسنی شهرستان ریگان در کنار یکدیگر اتحاد وانسجام خود را در گرمای بالای 56درجه شهرستان جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند . دبیرکل کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: این کنفرانس هم زمان با اعلامیه بالفور و هفتادمین سالگرد تجزیه فلسطین و پنجاهمین سالگرد قدس ب ا شده است. بسم الله الرحمن الرحیم من طى سالیان دراز, خطر غاصب را گوشزد مسلمین نمودم که اکنون , این روزها به حملات وحشیانهء خود به برادران و خواهران فلسطینى شدت بخشیده است و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودى مبارزان فلسطینى پیاپى خانه و کاشانه ایشان را بمباران مى کند.
من از عموم مسلمانان جهان و ت هاى ى مى خواهم که براى کوتاه دست این غاصب وپشتیبانان آن , به هم بپیوندند; و جمیع مسلمانان جهان را دعوت مى کنم آ ین ء ماه مبارک رمضان را که ازایام قدر است و مى تواند تعیین کنندهء سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد, به عنوان " روز قدس " انتخاب و طى مراسمى همبستگى بین المللى مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونى مردم مسلمان فلسطین اعلام نمایند ازخداوند متعال پیروى مسلمانان را بر اهل کفر خواستارم . والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته روح الله ال ال تقسیم خسارت در فرض اجتماع سبب و مباشر تقسیم خسارت در فرض اجتماع سبب و مباشر چکیده:
یکی از موضوعات مطروحه در فقه ی و حقوق موضوعه کشورها اجتماع دو یا چند عامل در ورود خسارت است. این بحث در فقه تحت عنوان تزاحم موجبات ضمان مطرح شده و تحت این عنوان از اجتماع سبب و مباشر و اجتماع اسباب سخن به میان می آید. منظور از مباشر عامل مستقیم ورود خسارت و منظور از سبب عاملی است که بصورت غیرمستقیم در تلف مال نقش ایفا می نماید. در مورد اجتماع سبب و مباشر در فقه یه، قاعده کلی، ضمان مباشر است. در تحلیل مسئولیت مباشر به عنوان قاعده باید گفت مباشر عامل نزدیک و بی واسطه ورود ضرر است و تا قبل از اقدام مباشر، همه چیز در ح طبیعی و عادی قرار دارد. اما مباشر به عنوان آ ین علت مؤثرترین عامل در ورود خسارت محسوب می گردد. اما در موردی که سبب اقوی از مباشر باشد مانند فرضی که مباشر در اثر اکراه دیگری ناگزیر از تلف مال ی گردد اکراه کننده به عنوان سبب اقوی ضامن است. در مورد تساوی نقش سبب و مباشر در ورود خسارت نیز بین فقها اختلاف نظر وجود داشته، برخی از علماء مباشر را مسئول دانسته اند، لیکن برخی دیگر از علمای فقه و حقوق حکم به مسئولیت مشترک سبب و مباشر داده اند. در حقوق موضوعه ایران ماده 332 قانون مدنی و ماده 363 قانون مجازات ی به تأسی از قول فقهای یه حکم اجتماع سبب و مباشر را بیان نموده است.ما در این مقاله خواهان بررسی نظرات متفاوت در این مورد هستیم دریافت فایل تقسیم خسارت در فرض اجتماع سبب و مباشر تأسیس سفارت فلسطین تنها ۸ روز پس از پیروزی انقلاب نویدی حقیقی برای فلسطینی ها بود مبنی بر اینکه حمایت انقلاب ی ایران از فلسطین در حد شعار نبوده و در میدان عمل به فلسطین و آرمان آن پایبند است. فرماندار شهرستان شوش با محکوم جنایات رژیم غاصب و کشتار مردم بی دفاع غزه گفت: ایستادگی و مقاومت مردم غزه رژیم گر قدس را نزد افکار عمومی جهان رسوا کرده است.

رضا نجاتی روز در نشست هماهنگی روز قدس در شوش، بمباران مردم مظلوم غزه توسط صهیونیست های غاصب را جنایت علیه بشریت دانست و افزود: سکوت مجامع بین المللی نسبت به این جنایت جای تاسف دارد.

وی روز جهانی قدس را روز اعتراض جهانیان نسبت به جنایات رژیم غاصب دانست و گفت: کشتار نان نوار غزه مر. مردم اصفهان در مجلس گفت: این بار انتفاضه سنگ و تیر و کمان مردم فلسطین تبدیل به انتفاضه موشکی شده و این انتفاضه نوید پیروزی مردم مظلوم فلسطین بر گران غاصب صهیونیستی را می دهد. دفاع رونالدو از مردم فلسطیندفاع رونالدو از مردم فلسطین, کریستیانو رونالدو با دریافت 4کفش طلا از فدراسیون جهانی فوتبال پس از مسی دومین رکورددار تصاحب این عنوان است.محرومیت 3ساله رونالدو پس از دفاع از مردم فلسطینفدراسیون جهانی فوتبال فیفا هرساله به بازیکنی که بیشترین تعداد گل را در رقابت های اروپایی به ثمر رسانده استداده می شد. بازیکنان سرشناسی ازجمله مسی رونالدو ریوالدو رونالدینو و زیدان توانسته اند این عناون را تصاحب کنند.رونالدو مهاجم . همایش بزرگ انتخاباتی طلاب و ون در حمایت از حجت ال رییسی عصر امروز(یکشنبه ۱۰ اردیبهشت) در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد. رئیس پارلمان لبنان در جریان سخنرانی خود در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار داشت: تلاش ایران برای حمایت از انتفاضه فلسطین ستودنی است. انقلاب ی انتفاضه کنونی در سرزمین های ی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم تر از دو انتفاضه قبل، اما حرکتی درخشان و پر امید ارزی د و گفتند: به اذن الله خواهید دید که این انتفاضه، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و ش تی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اجتماع بزرگ و چندین هزار نفری عزاداران در کرمانشاه با عنوان «لبیک» هم زمان با شب شهادت المومنین حضرت علی(ع) برگزار می شود. فجر استان فارس با دعوت از مردم برای حضور گسترده در روز قدس اعلام کرد: یوم الله قدس محور وحدت جهان و نمایش اتحاد و یکپارچگی امت ی در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف است. رییس جمهوری با تاکید بر حمایت ت و ملت ایران از آرمانهای فلسطین تاکید کرد که ایران همواره مساله فلسطین را در صدر مسایل دنیای می داند و برای حمایت از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. با جذب خالد شفیعی اجتماع م عان مورد علاقه قلعه نویی در ان تکمیل شد. امروز متوجه شدیم مردم شریف انه حمایت خود را از شورا و دهیار این روستا با نوشتن طومار حمایتی نشان دادند و از فرماندار و مسئولین شهرستان خواستار حمایت بیش از پیش این شورا شدند . شورای روستای انه از افراد تحصیل کرده و توانمند هستند که نه تنها شایسته حمایت مردم این روستا بلکه شایسته حمایت مردم کل شهرستان هستند . راحل عظیم الشان با انقلاب ی حیات تازه ای به ملت ایران بخشید که شهید ییلاقی نمونه ای از برکات این حیات طیبه است. حمایت اصولی از سازمان های مردم نهاد . . .علی شمشیری در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با شهرستان سنقر و کلیایی که در محل فرمانداری استان برگزار شد، با تشریح سیاست های کلان کشور در امر خواستار استفاده از توان و ظرفیت موجود کلیه دستگاه ها وادارات حوزه شهرستان جهت اقدامات و روش های موثر در مبارزه با بلای خانمانسوز اعتیاد شد و بر همفکری اعضای شورای شهرستان و ارائه را ارهای موثر فایده در این عرصه تاکید کرد ............
معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با شب شهادت محمدتقی(ع) اجتماع شکوهمند عزاداران جواد(ع) در حرم رضوی برگزار می ‏شود. این روزها غزه مورد هجوم و حملات سنگین رژیم صهیونیستی قرار گرفته است و این رژیم مردم مسلمان و مظلوم و اما مقاوم غزه را به خاک و خون می کشد. وظیفه ماست که از مظلوم دفاع کنیم . روز قدس فریادهای حمایت مسلمانان از فلسطین، جبهه مقاومت را در برابر رژیم صهیونیستی مستحکم و مقاوم تر خواهد کرد. ۱ -یکی ازعلل نسخ چیست؟ حقایق شریعت قبلی اقتضای زمان است تحریف شریعت پیشین است. الف وب صحیح است ۲ -عوامل تصفیه فکر ی به ترتیب کدامند؟ قرآن ، سنت ،عقل قرآن ، سنت ،اجماع قرآن ، عقل ،سنت قرآن ،عقل، اجماع ۳ -کدام گزینه درخصوص فردواجتماع صحیح است ؟ اجتماع امراعتباری است ،فرداص دارد. اجتماع اص دارد، فرداعتباری است. اجتماع وفردهردواعتباری هستند واص ندارند هم فرداص دارد وهم اجتماع بقیه سوالات در ادامه ادامه مطلب برای جاوید و محسن توانایی یک فکر و یا حزب آن است که طبقه ای از مردم ویا بیان کننده دغدغه های مردم جامعه خویش باشد و بتواند آنگونه با جامعه وبدنه آن ممزوج باشد که با شناخت صحیح نیازهای اجتماع، بتواند برنامه ای مدون در جهت تحقق و یا بر طرف آن نیازها تدوین کند. مردم اردکان در مجلس شورای ی با اشاره به نقش شوراها در توسعه جوامع محلی و اجتماعی، گفت: حمایت حاکمیت از رای مردم و منتخبان آنان، پاسداشت حضور کم نظیر آنان در انتخابات است. لحظه به لحظه با روز قدس(3) / مردم تکاب بار دیگر حماسه آف د؛ مردم شهرستان تکاب با شرکت در با شکوه روز جهانی قدس، ندای حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت رژیم صهیونیستی سر دادند. روز قدس فلسطین تکاب شیز به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیز، مردم روزه دار تکاب با حضور پرشور و گسترده در روز قدس، ضمن اعلام انزجار ار حملات وحشیانه و اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در غزه ، بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام د. روز قدس ظهر امروز ساعت 12 از میدان قائم تکاب آغاز شد. در این هزاران نفر از مردم تکاب اعم از ون، مسئولین ادارات ، نیروهای نظامی و انتظامی، بازاریان، فرهنگیان ، دانشجویان و ... حضور پیدا د. رئیس دفتر حماس در پیام ویدئویی به اجلاس رادیو و تلویزیون های ی از ت و ملت ایران به دلیل ایستادگی و همراهی با مردم فلسطین قدردانی کرد و گفت: امیدواریم شما را در قدس شریف ملاقات کنیم؛ قدس از آن ماست و مردم ما به بازگرداندن سرزمین فلسطین و قدس ایمان دارند. عبداللهیان گفت: ایران برای حمایت های خود از مقاومت و مردم مظلوم فلسطین قویاً ادامه خواهد داد. علی اکبر حیدری گفت: روز قدس امسال باشکوه تر و با انسجام بیشتری برگزار می شود تا مظلومیت مردم فلسطین بار دیگر بَر جهانیان ثابت شود. وش عظیم مردم ولایتمدار روستای دشتی در روز جهانی قدس غلامحسین عیالبار: مردم مومن و روزه دار و همیشه در صحنه روستای دشتی از توابع بخش آب پخش در زیر آفتاب سوزان همزمان با سراسر کشور در آ ین ماه مبارک رمضان مرداد 1393 روز اتحاد مسلمانان و خواهان و فریاد مسلمانان به حمایت از مظلومین فلسطین با از پایگاه مقاومت علی(ع) تا مسجد ولی عصر(عج) با ندای تاریخی کبیر انقلاب ی با حضور خود روز قدس که خاری در چشم دشمن و همچنان در کنار فلسطین خواهند بود را گرامی داش. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ت در برابر پیاده شدن سند ی فرهنگی مقاومت می کند؛ باید در نظر داشت با رها مسائل حوزه فرهنگ و اجتماع زمینه جهنمی شدن مردم فراهم می شود. ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با قرائت بیانیه پایانی این کنفراس به کار خود خاتمه داد. در بیانیه پایانی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تاکید شد که در صورت انتقال سفارت به بیت المقدس، سفارتخانه کشورهای ی در تعطیل شود.