ابلاغ حکم شهردار جدید تهران در مراسم غیررسمی افشانی امروز وارد بهشت می شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: در اجرای تبصره ٣ ذیل بند ١ ماده ٨٠ قانون شوراهای ی کشور و انتخاب شهرداران و پس از طی مراحل قانونی، حکم شهردار تهران توسط کشور صادر شد.
واقعیت این است که شهردار بعدی تهران باید شهری مقروض را تحویل بگیرد، شهری که شهردار آن برای پرداخت… مراسم چهلمین روز درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز در دانشکده فنى تهران برگزار شد. گزارش رحمانی فضلی کشور، قالیباف شهردار تهران و روسای کمیسیون های مربوطه در مورد سانحه ساختمان پلاسکو در دستور کار جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس قرار دارد. مراسم تدفین پیکر مرحوم مجید نائینی از مربیان تیم های پایه و پیش وت باشگاه پرسپولیس ظهر یکشنبه هفتم داد در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران برگزار شد. تو بهشت تلفن میزارن: از بهشت به تهران ۲۰ تومان
از بهشت به شمال ۳۰ تومان
از بهشت به بوشهر ۵۰ تومان
از بهشت به مشهد ۵ تومان!!!
میگن:چرا (مشهد) اینقدر قیمتش کمه؟
ما اعتراض داریم!
مسئول بهشت میگه:
از بهشت به بهشت؛ داخلی حساب میشه!

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (علیه السلام) همشهری آنلاین: رییس شورای شهر تهران از ابلاغ افزایش حدودا ۱۰ تا ۱۵ درصدی نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران خبر داد. اصلاح ساختار اداری سازمان های شهرداری کرج بر اساس نظام اداری کشور مبنی بر کوچک و چابک سازی ساختار سازمانی اداری، از جمله محورهای جلسه شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری این کلانشهر بود که از سوی شهردار ایران کوچک احکام جدید روسای سازمان ها و معاونین حوزه مذکور ابلاغ شد.

سعید مراسم تجلیل از مقام شامخ ی آتش نشان پلاسکو در ایستگاه آتش نشانی شهرداری میامی با حضور ، معاون فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولین و د
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت کیفیت 1080p همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت کشور گفت: در اجرای تبصره ٣ ذیل بند ١ ماده ٨٠ قانون شوراهای ی کشور و انتخاب شهرداران و پس از طی مراحل قانونی، حکم شهردار تهران توسط کشور صادر شد. اگر ی توانایی رفتن به کربلا را داشته باشه و نره ، اگر بمیره و وارد بهشت بشه خدا او را وارد بهشت میکنه ولی به او جا و مکانی در بهشت نمی ده تا ن بشه بلکه در تمام دوران باید مهمان اهل بیت باشه چون تو دنیا می تونسته به زیارت حسین بره ونرفته محمدباقر قالیباف شهردار تهران با حضور در صحن علنی شورای ی شهر تهران توضیحاتی درباره حادثه پلاسکو ارائه داد. و میوه های ممنوعه بهشت، عنوان کارتون محمد طحانی در ابتکار است. شهردار تهران در مراسم بهره برداری از ۵۵پروژه شهری در منطقه۶ تهران از اقدامات صورت گرفته برای تکمیل زیرساخت های پایتخت در ۱۲سال گذشته گفت و اینکه برای اداره شهر از افراد کارآمد با سلایق مختلف استفاده شده است شهردار تهران در حکمی رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران را منصوب کرد. رئیس پنجمین دوره شورای ی شهر تهران گفت: در جلسه امروز س رست شهرداری تهران انتخاب نشد و فردا شهردار تهران معرفی می شود. مردم تهران در مجلس شورای ی با تاکید بر اینکه شهردار تهران نباید باشد و هدف های خود را دنبال کند، گفت: همین رویکرد باعث می شود، هر فردی که شهردار می شود، بعد از مدتی هوس رئیس جمهوری… بعداز ظهر امروز با حضور شهردار تهران، از ناوگان حمل و نقل پاک شهر تهران مشتمل بر ۲۰۰ دستگاه تا ی هیبریدی، اتوبوس های گازسوز و دار و موتورهای برقی رونمایی شد. مراسم تشییع و ترحیم آنلاین می شود؛ این خبری است که چهارشنبه هفته گذشته «عبدالرحیم کرکه آبادی»، مدیرکل دفتر شهردار تهران اعلام کرد و از راه اندازی اپلیکیشن آنلاین برای آ ین وداع با سفرکردگان به سرای ابدی و تسلی به بازماندگان خبر داد. شهردار تهران در شبکه یک سیما در معرفی مسیر خط هفت مترو اشتباه عجیبی کرد که مورد توجه کاربران قرار گرفت. رئیس شورای شهر تهران گفت: درباره موضوع استعفای شهردار تهران و پذیرفته یا نشدن آن پس از نوروز تصمیم گیری می شود. رئیس شورای شهر تهران ، گفت: دو نفر برای تصدی شهرداری تهران انتخاب شده اند که اعضای شورای شهر در روز 23 اردیبهشت یک نفر از آنها را به عنوان شهردار انتخاب می کند. سخنگوی شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر استعفای شهردار پذیرفته نشده، بنابراین هنوز بحث معرفی جایگزین مطرح نیست. مردم شاهین شهر در مجلس گفت: تصمیم در خصوص استعفای شهردار تهران در سعدآباد اتخاذ و برای اجرا به شهردار و شورای شهر تهران اعلام شد. شهردار تهران در زمان ارائه بودجه سال ۹۶ پایتخت، گزارشی از عملکرد خود ارائه کرد. انتظار می رفت که گزارش عملکرد ارائه شده توسط شهردار مبتنی بر تکالیف برنامه پنج ساله دوم شهرداری باشد.
، شهردار تهران در اینستاگرام خود در پستی به مناسب روز جهانی عصای سفید، خبر از انتصاب مشاوری در… مهدی چمران از درخواست مرخصی شهردار تهران به منظور حضور در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم خبر داد. همشهری آنلاین: عضو شورای شهر تهران معتقد است در دوره جدید شورای شهر، تعامل بین شهرداری و هیات ت بیشتر خواهد شد و این شورا حضور شهردار تهران در جلسات هیات ت را پیگیری خواهد کرد. با اینکه آقای سعی داشت درختان تهران از سنگینی برف رها کند، باد و نور خورشید برای حل مدیریت بحران وارد صحنه شدند هم یخ معابر از بین رفت و هم برف درختان تکانده شد. شهردار تهران در پیامی درگذشت فرزند احمد توکلی را به پیشین تهران در مجلس شورای ی تسلیت گفت. شهردار تهران گفت: اگر دوستان اصولگرا هم به شورا می آمدند و از من می خواستند که شهردار باشم، دیگر تمایلی برای ماندن در شهرداری نداشتم. پیش بینی می شود شورای شهر با استعفای شهردار تهران مخالفت کند تا بگویند زیر بار فشارها نرفته اند و لی بعد چنانچه اصرار کند زیر بار استعفا بروند. اما گزینه بعدی چه باید د؟ فرماندار ویژه شهرستان ری گفت:تاخیر در انتخاب شهردار مستقل برای شهر ری، خسارت های زیادی به مردم و زیر ساخت های آن وارد می کند. شهردار تهران در پایان نخستین روز کاری خود به صورت سرزده در تعدادی از محلات محروم منطقه 12 حضور یافت و از نزدیک در جریان مشکلات و آسیب های اجتماعی قرار گرفت. مجری برنامه دورهمی با نمره ای که شهردار تهران پس از بارش برف در پایتخت به خودش داد، شوخی کرد. مهدی عبوری ،شهردار ساری دروپی اقدام تروریستی تهران پیامی به شرح ذیل صادرنمود : دو محور انتخاب شهردار تهران و ک نه آینده از یک سو و تمجید معظم انقلاب از عملیات موشکی و انعکاس آزمایش موشکی کره شمالی از سوی دیگر محورهای اصلی رو مه های امروز است.خط خبری مربوط به بحث ها و گفتگوهای رسانه ای حول محور ک نه دوازدهم در رو مه های امروز و با اظهار نظر برخی ون به انتخاب شهردار تهران از سوی شورای پنجم نیز گره خورده است. ک نه موضوعی بود که در طول هفته گذشته در مطبوعات عمدتا اصلاح طلب پیرامون باید ها و نباید های آن گزارش ها و یادداشت های م. رئیس کمیته منابع انسانی شورای ی شهر تهران گفت: مرخصی شهردار نباید دستاویزی برای کج سلیقگی شود، بهتر است در تبلیغات انتخاباتی از کارهای عوام فریبانه پرهیز شود . تهران - ایرنا - به دنبال اظهارات مداخله جویانه امور خارجه ، کاردار سوییس در تهران احضار و مراتب اعتراض رسمی و شدید به ت به وی ابلاغ شد. محمدعلی شهردار تهران توصیه هایی درباره ز له کرد که باید به شکل ویژه مورد توجه مردم قرار بگیرید تا در صورت وقوع چنین بحرانی بتوان فضا را مدیریت کرد.