آ ین وضعیت جاده های کشور بارش برف در ۸ محور مواصلاتی کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از اوا وقت امروز با ورود یک سامانه بارشی، ابرناکی از نوار غربی کشور افزایش یافته و از صبح شنبه بارش پراکنده باران از جنوب غرب آغاز می شود. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا هشدار داد: بارش برف هم اکنون در محور های ۱۷ استان کشور ادامه دارد لذا توصیه می کنیم رانندگان و مسافران امشب در محور های برفی تا حد امکان تردد نکنند. در حالی که بارش برف در سراسر کشور دو روزی است متوقف شده، خبر از کاهش بارش باران به گوش می رسد، به گونه ای که اکنون تنها در محورهای مواصلاتی یک استان بارندگی گزارش شده است. مه گرفتگی نیز پایان یافته و بر خلاف روز گذشته که تردد در برخی محورها را کند کرده بود، هیچ خللی در آمد و شد خودروها ایجاد نخواهد کرد؛ بماند که برخی محورها بی وجود مه و باران نیز دچار اختلالاتی جدی هستند! مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد و گفت: این سامانه بارشی که از عصر روز وارد کشور می شود نیمه شمالی را با بارش باران و کاهش دما خواهد کرد. همشهری آنلاین: مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه هفته آینده (۲۰ فروردین ماه) ۲ هفته خوش بارش پیش روی کشور است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آ ین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، نسبت به وقوع طوفان در جاده های کشور بر اساس گزارش های هواشناسی هشدار داد. جنوب به شمال جاده کرج - چالوس (محدوده میدان کبیر تا رستوران میرزایی) ترافیک نیمه سنگین مشاهده می شود و چهار محور کشور نیز مسدود است. همشهری آنلاین: فرمانده پلیس راه کشور از شناسایی ۱۵۰۰ نقطه بحرانی حادثه خیز در جاده های کشور خبر داد و گفت: آمارها نشان میدهد که در سه سال گذشته ۵۳۰۰ نفر در این نقاط به دلیل تصادف جان خود را از دست داده اند. اگر چه بارندگی های مناسب سال 97 به ویژه در اردیبهشت ماه باعث شده تا افت 45 درصدی بارش ها در ابتدای سال جاری هم اکنون به منفی 27 درصد برسد، اما 22 استان کشور همچنان بارندگی های منفی را نسبت به سال گذشته تجربه می کنند. سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و برف در ۲۳ استان کشور طی سه روز آتی خبر داد. پلیس راه راهور ناجا آ ین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بارش برف در ۸ استان کشور خبر داد و نسبت… برای روز یکشنبه سازمان هواشنانی کشور در بسیاری از استان ها آسمانی آفت همراه با وزش باد ملایم را پیش بینی کرده است و تنها امروز استان های شمالی کشور و اسان شمالی، رضوی و جنوبی آسمانشان ابری خواهد بود. ترافیک نیز در بسیاری از محورهای مواصلاتی کشور روان و آرام است و نگرانی چندانی برای مسافران نوروزی وجود ندارد. بارش های شدید باران و برف منجر به سیل و بروز خسارات در نقاطی از کشور شده است. هواشناسی اعلام کرد بارش ها در ایران تا پایان هفته ادامه خواهد داشت. جزئیات آب و هوای مناطق مختلف کشور تا پایان هفته را می بینید. بررسی میزان بارش های ثبت شده از ابتدای سال آبی جاری تا امروز و مقایسه این رقم با مدت مشابه سال آبی گذشته نشان می دهد که میزان بارش ها در 4 حوزه اصلی آبریز کشور منفی شده است و روند کاهشی دارد. در حال به روزرسانی؛ رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور به تشریح آ ین وضعیت راه های مواصلاتی کشور پرداخت. بارش باران و گرد و غبار در استان های غربی کشور ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۰ سرهنگ رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: طبق آ ین گزارش های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور، هم اکنون در باند شمالی آزادراه کرج – قزوین از پل فردیس تا پل حصارک و باند ش. ایسنا نوشت: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آ ین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور تا عصر امروز را تشریح کرد. به علت بارش باران و لغزندگی سطح جاده در محور آشخانه به بجنورد چند خودرو باهم تصادف د. رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور به تشریح آ ین وضعیت راه های مواصلاتی کشور پرداخت. رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور به تشریح آ ین وضعیت راه های مواصلاتی کشور پرداخت. ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم سامانه بارشی در نوار شمالی کشور از بارش باران در مرکز و بخش هایی از جنوب کشور از جمله استان های فارس، هرمزگان و کرمان خبر داد. مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با انتشار جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در جاده های برون شهری اعلام کرد: تردد در جاده های برون شهری کشور در 24 ساعت گذشته 3.2 درصد رشد داشته است. پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد: در حال حاضر در جنوب به شمال محور کرج - چالوس (محدوده میدان کبیر تا رستوران میرزایی) ترافیک نیمه سنگین مشاهده می شود و 4 محور کشور نیز مسدود است. اوایل روز شنبه در برخی مناطق شرق و شمال شرق کشور وزش باد و احتمال بارش پراکنده وجود دارد.
لینک خبر
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای ضمن تشریح شدت بارش در کشور از احتمال اختلال در نشست و برخاست هواپیما درفرودگاه های استان خوزستان خبر داد. شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: با ثبت 49 میلی متر بارش در یک هفته گذشته، حجم بارش های کشور به 137 میلی متر رسید. مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از بارش باران عصرگاهی در ۷ استان کشور خبر داد و گفت: در این مناطق احتمال سیلاب و آب گرفتگی معابر نیز وجود دارد. طبق اعلام هواشناسی امروز در غالب مناطق کشور ضمن افزایش دما، بارش های پراکنده ای را نیز شاهد خواهیم بود. کرج - رئیس پلیس راه استان البرز با اشاره به یک طرفه شدن محور کرج - چالوس، از بارش برف در محدوده تونل کندوان خبر داد. مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب گفت: بارش های اخیر مشکل کم آبی کشور را جبران نمی کند وبرای مقابله با بحران نیاز به مدیریت مصرف منابع آبی داریم. کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در 12 استان کشور شاهد بارش باران به صورت رگباری خواهیم بود. مرکز مدیریت راه های کشور جزئیات محدودیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور تا روز یکشنبه اول مهرماه ۹۷ را اعلام کرد. در سومین روز از بارش های زمستانی در غرب کشور، شهر سنندج نیز از این نعمت بی نصیب نماند و بارش برف موجب شادمانی مردم شد. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:بر اساس تحلیل آ ین نقشه های هواشناسی، سامانه مستقر روی کشور امروز(۱۱ اردیبهشت ماه) در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی، بخش هایی از شرق، شمال شرق و در بعد از ظهر در مناطقی از غرب کشور سبب رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ می شود. هرچند در روزهای گذشته خبرهای زیادی از بارش های گسترده در کشور به گوش می رسد، به نظر می رسد، بارش ها جوابگوی آب مورد نیاز زمین های کشاورزی نیست و حتی تعدادی از استان های بخش های جنوبی کشور دچار تنش شدید آبی و خشک سالی شده اند. س رست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در 5 استان کشور خبر داد. سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای در باره بارش شدید برف و باران در کشور و احتمال اختلال در نشست و برخاست هواپیماها درفرودگاه های استان خوزستان هشدار... سازمان هواشناسی اعلام کرده دمای هوا در برخی مناطق کشور از تا یکشنبه بین ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک تر می شود و در برخی مناطق کشور شاهد بارش باران و برف خواهیم بود. رئیس اداره راهداری شهرستان چالوس از بارش شدید برف در محور کندوان خبر داد. سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد موج بارشی جدیدی به کشور وارد شده و در برخی از مناطق کشور شاهد بارندگی و سیلاب خواهیم بود.

جستجوهای اتفاقی