آیا مصرف نوتلا به سلامتی شما آسیب می رساند

این روزها، فرهنگ یدهای افراطی و مصرف بیش از اندازه هر چیز به دلایل مختلفی مانند چشم و هم چشمی، تفا و پز دادن، لذت جویی های لحظه ای و.... به سبکی در زندگی بسیاری از خانواده ها تبدیل شده است که از آن با نام «فرهنگ مصرف گرایی» یاد می شود. مصرف آب در مازندران ۳۰ لیتر بیشتر از میانگین مصرف کشور است. مصرف بنزین در کشورمان از سال ۱۳۰۶ با۱۱ هزار لیتر در روز شروع شده و طبق آ ین آمار متوسط میزان مصرف بنزین از ابتدای سال جاری به بیش از ۸۱ میلیون لیتر رسیده است.بیشترین میزان مصرف بنزین در ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ و به میزان ۱۰۵.۹ میلیون لیتر بوده است.البته میزان مصرف بنزین همواره روند صعودی نداشته و در برخی سال ها شاهد روند نزولی مصرف این فرآورده بوده ایم که احتمالا ناشی از افت وخیزهای اتفاقات تاریخی در کشور بوده است. سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت: مصرف بنزین در ۲۸ اسفندماه رکورد زد و در این روز ۱۰۵ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین به مصرف رسید. نتایج پژوهشی بر روی افرادی که lsd مصرف می کنند نشان می دهد که ماده مخدر فوق، می تواند «خود» را در شخص مصرف کننده زایل کند، زیرا این ماده، فعالیت مناطقی از مغز را که در ایجاد تمایز بین خود و دیگران شرکت دارند، تغییر می دهد.
یک فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی درباره مصرف رانیتیدین گفت: اگرچه مصرف این رانیتیدین برای رفع…

چای سیاه نیز از این قاعده مستثنی نیست و مصرف بیش از حد آن آسیب های فراوانی به بدن وارد می کند.


چای را در این زمان ها ننوشید
چای نوشیدن 
فرهاد صبری متخصص طب سنتی درخصوص مضرات مصرف چای اظهار داشت: مصرف هر گونه مواد خوراکی اگر به اندازه کافی و معقول باشد نه تنها خطری برای بدن ندارد بلکه مفید نیز است اما چنانچه همین ماده خوراکی بیشتر از حد معمول و نادرست مصرف شود، مضرات بسیاری برای بدن در پی دارد.
وی بیان کرد: چای سیاه نیز از این قاعده مستثنی نیست و مصرف بیش از حد آن آسیب های فراوانی به بدن وارد می کند.
این متخصص طب سنتی تصریح کرد: اولین نقطه در بدن که مورد آسیب مصرف بیش از حد چای قرار می گیرد، مینای دندان است که به عنوان یکی از عوامل مهم در تیره شدن و پوسیدگی دندان به شمار می رود.
صبری تصریح کرد:  در چای سیاه ماده ای به نام تئین وجود دارد که موجب افزایش ضربان قلب می شود و مصرف بیش از حد ان برای افرادی که ضربان قلب آنها بیشتر از 80  است، توصیه نمی شود.
وی بیان کرد: به دلیل وجود همین ماده در چای و درصورت مصرف بیش از حد موجب تهییج اعصاب و بروز عصبانیت شده و در برخی خانمها موجب بروز اضطراب می شود.
این متخصص طب سنتی گفت: از آنجا که چای سیاه حاوی مقادیر زیادی کافئین و تئین می باشد به افراد مبتلا به زخم معده توصیه می شود که مصرف آن را کاهش دهند و یا حداقل 3 ساعت بعد از غذا چای بنوشند.
صبری در همین رابطه مطرح کرد: این مسئله مهم است که چای در چه ساعتی از روز مصرف شود و توصیه من این است که به علت خالی بودن معده افراد یک ساعت قبل از غذا از نوشیدن چای پرهیز کنند.
وی با اشاره به این موضوع که بلافاصله بعد از غذا نباید چای مصرف شود، افزود: مصرف چای بلافاصله پس از غذا به کاهش جذب اسید فولیک، آهن و کلسیم در بدن منجر شده و به مرور مشکلاتی همچون پوکی استخوان در افراد را به دنبال خواهد داشت.
این متخصص طب سنتی اظهار داشت: البته مصرف کم چای سیاه در طول روز به عملکرد بهتر کلیه و آرامش اعصاب کمک می کند و ما ایرانی ها باید یاد بگیریم که هر ماده ای را به مقدار کم و به میزان تعیین شده مصرف کنیم. وبسایت رسمی برنامه نود - گ گل، تک گل اینتر را در پیروزی مقابل بولونیا به ثمر رساند. به گزارش وبسایت نود، گ گل بالا ه پایش به گ نی باز شد و برای اینتر اولین گل خود را به ثمر رساند. در دیدار… همشهری آنلاین: هر سال هفته دخانیات با ارائه آمار و ارقام در مورد آثار زیانبار مصرف مواد دخانی، آغاز و به پایان می رسد اما، بررسی ها نشان می دهد مصرف سیگار و قلیان در کشور رو به افزایش است. خشونت
تعریف خشونت
معمولاً خشونت با مفهوم پرخاشگری به کار برده می شود و در تعریف پرخاشگری آمده است اعمال خصمانه ای که از روی عمد صورت می گیرد و به افراد و اشیاء آسیب می رساند. در تعریفی دیگر خشونت پدیده جدیدی نیست اما به علت بعد گسترده آن به تازگی مورد بررسی قرار گرفته است و این بررسی ها نشان داده که خشونت در درون خانواده از دو جهت تأثیرگذار است: شخصی و اجتماعی. در جنبه شخصی، قربانی خشونت آسیب بدنی می بیند، تحقیر می شود. شخص خشونت دیده اگ. جراح و متخصص ن با بیان اینکه داروهای ضد ه غیراستروییدی در دوران بارداری باید با تجویز پزشک مصرف شود گفت: مصرف ایندومتاسین و مفنامیک اسید در دوران بارداری و شیردهی محدودیت دارد. مسئول آموزش کمیته تجویز و مصرف منطقی دارو سازمان غذا و دارو گفت: دختر ۱۷ ساله ای به علت مصرف غیرمنطقی و خدسرانه آنتی بیوتیک دو کلیه اش را از دست داد. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از افزایش ۲ برابری مصرف سیگار در بین دختران انتقاد کرد. فرماندار اصفهان با اشاره به روزهای اوج مصرف آب در هفته های پایانی اسفند و هفته ابت نوروز، از همه شهروندان خواست تا با صرفه جویی در مصرف آب، از بروز هرگونه مشکل در آبرسانی جلوگیری کنند. مصرف بی رویه بنزین یکی از چالش های اقتصادی کشور است که می توان در سایه بهینه سازی مصرف،بخش قابل توجهی از نیازهای کشور را تأمین کرد. مصرف روزانه و بیش از حد شکر مضرات و وارض جبران ناپذیری بریا سلامت بدن انسان دارد. از عوارض خطرناک مصرف شکر می توان به چاقی و اضافه وزن، پوسیدگی... سرمربی دانمارکی تیم الریان قطر گفت: تیم الهلال عربستان از ۵ فرصت خود ۴ گل به ثمر رساند. سرمربی دانمارکی تیم الریان قطر گفت: تیم الهلال عربستان از 5 فرصت خود 4 گل به ثمر رساند. رئیس اداره دامپزشکی گتوند گفت:افزون بر 540 کیلوگرم مرغ کشتار روز تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف پس از جمع آوری معدوم شد. مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در مصرف گاز صنایع مشکل داریم و نیاز است که الگوی مصرف بیشتر رعایت شود تا افت فشاری در این بخش نداشته باشیم. متخصصان پوست و مو دریافتند گرمای خورشید و اشعه uvبه موها آسیب می رساند. همشهری آنلاین: یک شرکت هلندی، کم مصرف ترین لامپ جهان را با کاهش مصرف ۹۰ درصدی انرژی، به صورت اختصاصی برای اماراتی ها تولید کرده است. مصرف بیش از حد نمک، عوارض فراوانی در پی دارد و به بسیاری از بیماران توصیه می شود که از مصرف نمک پرهیز کنند اما چگونه می توان با تغییر رژیم غذایی، مصرف نمک را کاهش دهیم؟ در سال ۹۶ رکورد رشد ۸ درصدی در مصرف بنزین را نسبت به سال گذشته شاهد هستیم که این شدت رشد مصرف بنزین در کشور در طول یک سال کم سابقه بوده است. تهران - ایرنا - مصرف برق در 19 تیر به 53 هزار و 847 م ات رسید و یک بار دیگر رکورد مصرف برق در تاریخ صنعت برق کشور ش ته شد. به گزارش روز خبرنگار اقتصادی ایرنا، رکورد مصرف برق امسال که در چهارشنبه هفته گذشته با عدد 53 هزار و 400 به ثبت رسیده بود، به فاصله کمتر از یک هفته در ساعت 14 و 14 دقیقه روز دوشنبه 19 تیر با مصرف 53 هزار و 847 م ات ش ته شد.
بر اساس اعلام شرکت توانیر، این میزان مصرف برق با اوج مصرف برق پارسال که 53هزار و 41 م ات بود، تفاوت هایی به لحاظ زمان، میزان اوج و تداوم مصرف دارد زیرا این میزان مصرف در اوا تیر 95 به ثبت رسیده بود.
بررسی ها نشانگر آن است که اکنون اوج مصرف برق در برخی استان ها مانند خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمان و گیلان نسبت به سال پیش سرعت بیشتری به خود گرفته است.
در برخی از این استان ها میانگین رشد مصرف به دلیل گرمای بیش از حد هوا و نیاز به استفاده از سیستم های سرمایشی، از 10 درصد هم فراتر رفته است.
9189*2025/ 6037
خبرنگار: اسماعیل داودی * انتشاردهنده: عبدالحمید راجی انصاری فرد با گلی که در دیدار مقابل لوادیا به ثمر رساند، تعداد گل های خود را به عدد ۱۴ رساند تا در فاصله چهار هفته به پایان مسابقات فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ یونان به همراه ال اندر پرییویچ، مهاجم پائوک در صدر ج برترین گ نان قرار بگیرد. سلامتی پسری که با یه جمله عاشق شد...

سلامتی دختری که ی شبه دل باخت...

سلامتی پسری که اندازه یه نگام به عشقش خیانت نکرد...

سلامتی دختری که هیچی کم نذاشت...

سلامتی عشق پاکشون...

سلامتی اون همه خاطره ها و شیطنت ها دیوونه بازی های اس دادنا حرف زدن تا اذون صبح تذکر خوندنا....

اشک ریختنا دلتنگ بودنا کم اوردنا اونم از نبودنات...

سلامتی ایی که ب دختره گفتن خط بگیر دورشو...
سلامتی دختری که نخواست قبول کنه اما دید برا. کارشناس مصرف منطقی داروی معاونت غذا و داروی علوم پزشکی گفت: سالانه هر فرد در ایران به طور میانگین حدود 350 قلم انواع دارو مصرف می‎کند. تسنیم نوشت: برای نخستین بار در طول تاریخ ایران، در یک مدت زمانی بیش از دو ماهه پیک مصرف برق بالای ۴۵ هزار م ات باقی ماند. این مسئله با وجود افزایش تعداد مشترکان برق در یک سال اخیر، از تغییرات الگوی مصرف در جامعه و همچنین رشد متوسط شدت انرژی در کشور حکایت دارد. مصرف کنندگان دائمی ماری جوآنا که مقادیر زیادی از این مخدر را مصرف می کنند در معرض ابتلا به نوعی اختلال وحشت آور هستند. مدیر عامل شرکت ی آب و فاضلاب کشور پیشنهاد کرد: قیمت آب برای آن دسته از مشترکانی که مصرف آنها بیش از متوسط مصرف است، نزدیک به «قیمت تمام شده» محاسبه شود. ستاره لهستانی بایرن مونیخ با دو گلی که در دیدار برابر فرانکفورت به ثمر رساند تعداد گل های خود را با پیراهن بایرن به عدد ۱۰۰ رساند. کولرهای گازی با وجود تحمیل هزینه قبض سنگین به مصرف کنندگان، توانسته رقیب سنتی خود کولرهای آبی را کنار بزند و جایگاه خود را در خانه های ایرانی تثبیت کند.
داشتم میخوردم گفتم بد نیست بزنم به سلامتی اونی که هنوز اسمشو شماره تلفنش رمز مه...! به سلامتی اونی که میگفت سرما خوردم ولی بازم من محکم بغلش می و میبوسیدمش...! به سلامتی اونی که همه رو بخاطرش می پیچوندم ولی اون منو بخاطر همه می پیچوند...! ... ... ... به سلامتی اونی که فکر میکنه همه حرفات دروغه اما خودش یه دروغگوی بزرگه و همیشه دروغ میگه مثل یه سگ...! به سلامتی اونی که خودتو مهر و محبتتو وفاتو عشق و نگاهتو باور نداره چون خودش یه بی لیاقت هرزه ست که از ع.
داشتم میخوردم گفتم بد نیست بزنم به سلامتی اونی که هنوز اسمشو شماره تلفنش رمز مه...! به سلامتی اونی که میگفت سرما خوردم ولی بازم من محکم بغلش می و میبوسیدمش...! به سلامتی اونی که همه رو بخاطرش می پیچوندم ولی اون منو بخاطر همه می پیچوند...! ... ... ... به سلامتی اونی که فکر میکنه همه حرفات دروغه اما خودش یه دروغگوی بزرگه و همیشه دروغ میگه مثل یه سگ...! به سلامتی اونی که خودتو مهر و محبتتو وفاتو عشق و نگاهتو باور نداره چون خودش یه بی لیاقت هرزه ست که از ع. مصرف برق در روز گذشته بیشتر ناشی از استفاده از وسایل الکتریکی در ساعات اولیه شب بوده و میزان مصرف برق به موجب استفاده از وسایل سرمایشی نسبت به روزهای قبل با کاهش همراه بوده است. تراما داروی اعتیادآور است که مصرف بدون وقفه آن سبب ایجاد مقاومت بدنی نسبت به مواد اپیوییدی شده و دوز مصرف آن باید افزایش یابد تا اثری مشابه مقدار مصرف اولیه را ایجاد کند. قرص سیتریزین (cetirizine) یک داروی ضد آلرژی و ضد حساسیت می باشد که برای درمان آبریزش بینی، خارش و قرمزی چشم یا عطسه ناشی از آلرژی مصرف می شود. معاون غذا و داروی علوم پزشکی کردستان گفت: آموزش های خوبی در مدارس پسرانه برای مصرف مکمل های ورزشی و در مدارس دخترانه در رابطه با مصرف لوازم آرایشی قاچاق صورت گرفته است.