آماده باش در پلدختر برای خاموشی احتمالی بر اثر ریزگرد ها

فرماندار پلدختر گفت: از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد در مقابله با استفاده شود زیرا آنها نقش موثر و حیاتی در این راستا دارند . فرمانده انتظامی پلدختر از کشف 62 کیلوگرم از نوع در این شهرستان خبرداد عصر خودرو- فرمانده انتظامی پلدختر از بسته شدن محور آزادراه پل زال - م آباد خبرداد. فرمانده انتظامی لرستان از کشف 7 میلیارد کالای قاچاق در شهرستان پل دختر خبر داد. فرمانده انتظامی پلدختر گفت: بر اثر تصادف ۱۰ خودرو در آزاد راه پل زال م آباد پنج تن جان خود را از دست دادند و هفت نفر نیز مجروح شدند. فرماندار پلدختر گفت: محور ترانزیتی م زال به م آباد که ساعاتی پیش بر اثر بارش برف و تصادف زنجیره ای مسدود شده بود بازگشایی شد. سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مسمویت هفت دانش آموز در پل دختر افرینه روستای سرنجه خبر داد. رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر از ناپدیدشدن 4 سرنشین خودروی سواری پژو در رودخانه کشکان خبر داد. فرماندار پلدختر گفت: بقای انقلاب ی نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. رئیس حفاظت محیط زیست پلدختر از دستگیری اعضای دو گروه متخلف صید غیر مجاز ماهی در این شهرستان خبرداد. به نوشته فورچون، در پی افزایش تنش ها در شبه جزیره کره، چین در حال آماده سازی خود برای رویارویی با جنگ جهانی احتمالی است. تصاویری از طبیعت بکر و دوست داشتنی روستای مورانی در شهرستان پلدختر استان لرستان را مشاهده می نمایید. تعداد 50 نفر نیروی زبده آوار بردار و واکنش سریع و سگ های زنده یاب در استان سمنان به ح آماده باش درآمدند. مردم ولایتمدارو همیشه درصحنۀ پلدختر در باشکوه و کم نظیریوم الله ۱۳ آبان خشم وانزجار خود را ازسیاست های مستکبران عالم به سرکردگی امریکا اعلام د جانشین فرماندهی انتظامی استان سرهنگ علی احمدی تبار ، از کشف 18 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان های پلدختر و بروجرد خبر داد رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:پروژه اورژانس بیمارستان (ره) پلدختر از طرح های عمرانی که با پیگیری های مستمر پیشرفت آن قابل قبول است.
ادامه مطلب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: 180 خواهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور در دوران دفاع مقدس اعزام شدند رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:به دلیل مسائل ومشکلات مالی وبدهی هایی که شبکه به دستگاه خدمات رسان دارد ،فرماندار پلدختر را مطلع کرده ایم که اگر این ادارات با ما همکاری نکنند ،خدمات رسانی را تعطیل کنیم.
ادامه مطلب سخنگوی از اعلام آماده باش به یگان های مختلف استان تهران و استان های همجوار برای امداد رسانی به حادثه دیدگان احتمالی ز له تهران خبر داد. مرکز پایش حفاظت محیط زیست لرستان اعلام کرد: امروز ۳ شهرستان پلدختر،کوهدشت و رومشگان لرستان آلوده هستند.
فرماندار پلدختر از محاصره مسکن مهر این شهر در سیلاب و قطع ارتباط اهالی آن با شهر خبر داد. آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار وشهادت وظیفه همگانی است پلدختر گفت:مسئولین بایستی در امر خدمت رسانی به مردم ،مروج مسئولیت ی باشند. کد خبر: ۷۹۹۳ تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۲ به گزارش بیان روز،حجت ال لروند در آ ین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پلدختر در سال 92افزود:مسئولان باید با عملکرد خود وتوجه به مسئله امر به معروف ونهی از منکر در ترویج فرهنگ ی ایرانی تلاش کنند . وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در بین نسل جوان جامعه اظهارداشت:آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه همگانی است و متولیان فرهنگی هم با برنامه ریزی مناسب می توانند در تحقق این امر موثر باشند. پلدختر افزود:در سال 93برنامه های بازدید از خانواده های معظم ء وبرگزاری یادواره های ء در شهرستان پلدختر به ویژه مناطق روستایی در اولویت برنامه های فرهنگی قرار خواهد گرفت. وی سفر را فرصتی برای خودشناسی و شناخت قابلیت ها و ظرفیت های وجودی انسان و همچنین شناخت خداوند و شگفتی های هستی دانست و گفت:مهم ترین دستاورد سفر شناخت است که این شناخت شامل عاقبت گذشتگان، سرزمین ها و نقاطی که انسان به آن ها سفر می کند، مردمان سرزمین های دیگر، تمدن ها و فرهنگ های گذشته می شود. پلدختر به تقارن ایام فاطمیه و ایام نوروز اشاره کرد و گفت:مردم بایستی در ایام نوروز که با ایام فاطمیه همزمان شده ،حرمت این ایام را رعایت کنند. حجت ال لروند اظهارداشت:در این ایام می شود با یک فرهنگ سازی مناسب برنامه های نوروزی را از جهت فرهنگی ومذهبی به شکل مطلوبتری برگزار کرد. وی در ادامه جلسه نصب زیارتنامه ء در ابتدای گ ار ی شهرستان،پخش اذان در منطقه گردشگری تالاب ها،برگزاری یادواره های ء و بازدید از خانواده های ء در مناطق روستایی ودور افتاده شهرستان در سال جدید،تشکیل کارگروه ویژه فرهنگ ایثار وشهادت برای برنامه های ء،پخش اذان در مرقد علامه جزایری در روزهای پنجشنبه و توزیع بروشورهای تسلیت ایام فاطمیه در روز 13فروردین 93 از جمله مصوبات مهم شورای فرهنگ عمومی شهرستان پلدختر برشمرد. مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پ ند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در زمان حاضر ۱۰ استان کشور در وضعیت آماده باش برای وقوع هر گونه سیل احتمالی قرار دارند. رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفا حریق هوایی کشور گفت: آتش سوزی در مرز مشترک استان لرستان و خوزستان در پلدختذ، اطفا شد. پلدختر گفت: مسئولان باید آمارهایی ارائه دهند که با واقعیت همخوانی داشته باشد بعضی آمارها ماورای خارجی ندارند که این امر موجب دل سردی مردم می شود حجه ال و المسلمین لروند پلدختردر خطبه های :
فضای تعاملی آموزش و پرورش با ائمه و حوزه های علمیه قابل تقدیر است

به گزارش وبلاگ مدرسه قرآنی حسن(ع) به نقل از سایت اداره آموزش و پرورش پلدختر - پلدختر در خطبه های عبادی این هفته با تقدیر از آموزش و پرورش لرستان به دلیل برگزاری نشست هم شی با ائمه استان گفت : فضای ایجاد شده نشان از اعتقاد راسخ مسئولین آموزش و پرورش نسبت به باورهای دینی و اعتقادی دارد حجه ال و المسلمین لروند افزود : جایگاه آموزش و . رییس جمعیت هلال احمر پلدختر از بازگشایی آزاد راه پل زال م آباد که امروز به دلیل تصادف زنجیره ای مسدود شده بود، خبرداد. ایلنا نوشت: جانشین فرمانده کل گفت: چندین هزار سرباز برای کمک به هرگونه حادثه احتمالی در آماده باش هستند. حجت ال والمسلمین علی بابایی مبارز و انقل در سن 82 سالگی دعوت حق را لبیگ گفت و به دیار باقی شتافت پلدختر گفت: برقراری وحدت در میان مسلمان تنها راه رهایی قدس شریف از چنگال ، صهیونیسم و جنایتکاران است. معاون عمرانی استانداری خوزستان با تاکید بر آماده باش تمام دستگاه های استان از امشب جهت مقابله با سیلاب احتمالی در روزهای آینده گفت: یکی از علل مهم بحران روز گذشته و قطع آب و برق در اهواز و دیگر شهرستان های… شب گذشته، پل معلق «دره خزینه» که با طول ۱۱۲ متر، دو سمت دره ای به عمق حدود ۸۵ متر آ که یک سمتش استان لرستان و سمت دیگرش استان ایلام بود و رود سیمره در خط القعر آن جریان داشت را به هم متصل می کرد و به جاذبه گردشگری منطقه تبدیل شده بود ـ به دست عده ای ناشناس ت یب شد و تمام! رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدخترازبرخوردیک دستگاه کامیون حامل نفت کوره با ۵دستگاه خودرو وخسارت به محیط زیست خبر داد. الحاق رومشکان به حوزه انتخ ه پلدختر / “فرار ازمطالبات مردم یا اقدامی برای حضوردرمجلس آینده” 81775401625517501918 عباس دارایی : موضوع عمل مایندگان محترم لرستان درمجلس شورای ی و روندتوسعه همه جانبه در سطح استان ازدیربازتاکنون از جمله موضوعات چند وجهی و چالش برانگیز بوده که مسلماً نمی توان پایانی برای آن پیش بینی نمود، از طرفی نوع عملکردبرخی ازنمایندگان محترم لرستان وهم چنین رویکردهای طایفه ایی و... رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از تخصیص اعتبار ۱۵۰ میلیون دلاری مقابله با ریزگرد ها با موافقت ی خبر داد. حضور کارکنان ، آموزگاران و دانش آموزان مدرسه حسن(ع) در مراسم 13 آبان پلدختر به گزارش وبلاگ مدرسه قرآنی حسن(ع) به نقل از سایت آموزش و پرورش پلدختر ،همزمان با عاشورای حسینی مراسم 13 آبا ن با حضور ، فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، فرهنگیان ، دانش آموزان و جمع کثیری از عاشقان اباعبدالله الحسین(ع در میدان شهید بهشتی این شهر برگزار گردیددر این مراسم شرکت کنندگان با در داشتن پلاکاردهای مرگ بر امریکا و مرگ بر و سردادن شعارهای «لبیک یا »، «مرگ بر »، «مر. ایسنا نوشت: رسانه های رژیم صهیونیستی فاش د به دنبال نگرانی های این رژیم از حملات احتمالی به اعلام آماده باش در بالاترین سطح کرده است. مدیرکل راه وشهرسازی لرستان اظهار داشت: اعتبار موردنیاز این طرح۷۰ میلیارد تومان است و عملیات اجرایی آن نیز از مرداد امسال آغازشده است. رئیس هلال احمر پلدختر گفت: جوان پلدختری در ارتفاعات «دره باغ طول کش» سقوط کرد و جان خود را از دست داد. در پی تهدید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری مبنی بر پاسخی "شدید و قریب الوقوع" به در پی انتشار گزارش هایی ادعایی درباره حمله شیمیایی در دوما در غوطه شرقی دمشق در تمامی سطوح به ح آماده باش درآمد.